Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Meghan Markle podjęła decyzję, która zwiastuje duże kłopoty

Jak podają brytyjskie media, Meghan Markle szykuje wielki powrót do show-biznesu. Żona księcia Harry’ego miała podpisać umowę z William Morris Endeavor (WME) – to jedna z największych agencji artystycznych, reprezentująca słynnych na całym świecie aktorów czy celebrytów.
Meghan Markle Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Meghan Markle podjęła decyzję, która zwiastuje duże kłopoty
Meghan Markle / Wikipedia CC BY-SA 2.0 / Christopher Macsurak

Nie od dziś wiadomo, że relacje Meghan Markle z pozostałymi członkami rodziny królewskiej nie układają się najlepiej. W ostatnich miesiącach do prawdziwego kryzysu wizerunkowego Pałacu Buckingham doszło właśnie na skutek działań księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle, którzy w telewizyjnych wywiadach, a także produkcji serialowej Netfliksa nie gryźli się w język i momentami wprost oczerniali pozostałych członków rodziny królewskiej, wywlekając na wierzch „rodzinne brudy”, z którymi musieli się mierzyć, mieszkając w Pałacu Buckingham.

Ostatecznie doszło do tego, że Harry i Meghan wyprowadzili się z Pałacu Buckingham i zamieszkali w Stanach Zjednoczonych, gdzie postanowili „spieniężyć” swoją trudną historię, opowiadając światowym mediom trudną historię relacji z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Doszło do potężnego konfliktu z resztą rodziny i nawet zbliżająca się wielkimi krokami koronacja króla Karola III nie była w stanie pogodzić zwaśnionych royalsów. Ostatecznie na koronację króla nie przybędzie Meghan Markle – 6 maja opactwo westminsterskie odwiedzi sam książę Harry.

Meghan nakręci film o swojej relacji z Harrym?

Tymczasem okazuje się, że ogłoszone dziś plany Meghan Markle mogą przyprawić Pałac Buckingham o prawdziwy zawrót głowy. Brytyjskie media informują, że Meghan planuje powrócić do show-biznesu i w tym celu podpisała umowę z jedną z najbardziej prestiżowych agencji artystycznych – William Morris Endeavor. Sęk jednak w tym, że Meghan nie planuje zajmować się aktorstwem, a chce zacząć produkować własne filmy.

Przedmiotem zainteresowania będzie produkcja filmowa i telewizyjna, partnerstwo z markami oraz ogólne budowanie biznesu. Aktorstwo nie będzie w centrum zainteresowania

– zdradza agencja WME w oficjalnym komunikacie. 

Sama Meghan w jednym z wywiadów przyznała, że skończyła z aktorstwem i będzie realizować się na innych polach, a jej ulubiony temat to… jej relacja z księciem Harrym i oboje zastanawiają się nad tym, „jak można to rozwinąć”. 

Tak wiele rzeczy widzimy wraz z mężem z perspektywy naszej własnej historii miłosnej. Myślę, że właśnie to przyciągało ludzi na całym świecie, zwłaszcza nasz ślub

– mówiła Meghan Markle w rozmowie z „Variety” kilka miesięcy temu. Dodała, że „ludzie kochają miłość”, a ona nie jest tutaj wyjątkiem. 

Chcemy zastanowić się nad tym, jak możemy to rozwinąć i zrobić coś rozrywkowego. Jak dobra komedia romantyczna. Czyż za nimi nie tęsknimy? Ja bardzo za nimi tęsknię!

– podsumowała Meghan Markle.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Gdzie zawodzą Niemcy, Polska daje radę. Polscy żołnierze będą stacjonowali na Litwie? z ostatniej chwili
"Gdzie zawodzą Niemcy, Polska daje radę". Polscy żołnierze będą stacjonowali na Litwie?

Na Litwie rozmieszczony jest obecnie batalion sił NATO dowodzony przez Niemców i w większości złożony z niemieckich żołnierzy. Batalion liczy sobie 1600 żołnierzy. Podczas szczytu NATO w Madrycie w czerwcu 2022 roku ustalono, że siły mają być rozbudowane do rozmiaru brygady 3 - 5 tysięcy żołnierzy), jednak do tej pory tak się nie stało.

Fala oburzenia po ataku UEFA na polskiego sędziego Szymona Marciniaka w związku z donosem Stowarzyszenia Nigdy Więcej z ostatniej chwili
Fala oburzenia po ataku UEFA na polskiego sędziego Szymona Marciniaka w związku z donosem Stowarzyszenia "Nigdy Więcej"

W czwartek media poinformowały, że stowarzyszenie „Nigdy więcej” złożyło donos na polskiego sędziego w związku z jego wystąpieniem na wydarzeniu organizowanym przez Sławomira Mentzena, jednego z liderów Konfederacji. Nie przeszło to bez echa.

Europoseł Węgierskiej opozycji: Odebranie Węgrom prezydencji, tylko pomoże Orbanowi z ostatniej chwili
Europoseł Węgierskiej opozycji: Odebranie Węgrom prezydencji, tylko pomoże Orbanowi

UE ma rację, chcąc pociągnąć premiera Węgier Viktora Orbana do odpowiedzialności za stworzony w kraju system, ale łamiąc traktatowe prawa przez odebranie Budapesztowi prezydencji w Radzie UE pomoże mu tylko wypychać Węgry z Unii - uważa Marton Gyongyosi, europoseł i przewodniczący opozycyjnej partii Jobbik.

[WIDEO] USA: Upadek Joe Bidena na ceremonii w Akademii Sił Powietrznych z ostatniej chwili
[WIDEO] USA: Upadek Joe Bidena na ceremonii w Akademii Sił Powietrznych

Prezydent USA Joe Biden potknął się i przewrócił na scenie podczas czwartkowej ceremonii rozdawania dyplomów nowym absolwentom Akademii Sił Powietrznych w Colorado Springs. Biden wstał i poszedł o własnych siłach.

Perspektywa mi się zupełnie zmieniła. Poruszający wpis Justyny Kowalczyk z ostatniej chwili
"Perspektywa mi się zupełnie zmieniła". Poruszający wpis Justyny Kowalczyk

"Kacper założył w mojej głowie i sercu mocne stanowisko. Odpadłam z kretesem. Wszystkie przeloty wyrwałam, pokiereszowałam się strasznie, ale stanowisko trzyma. I wytrzyma lawinę smutku" – pisze w poruszającym wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych Justyna Kowalczyk-Tekieli. 

Naukowy wieczór z dr Kaweckim: Polacy badają mózgi kosmonautów z ostatniej chwili
Naukowy wieczór z dr Kaweckim: Polacy badają mózgi kosmonautów

Zmieniamy historię lotów kosmicznych! Polacy jako pierwsi w historii lotów kosmicznych badają w ten sposób własnym urządzeniem mózgi kosmonautów!

W Berlinie powstanie projekt mieszkaniowy przeznaczony wyłącznie dla lesbijek i kobiet queer z ostatniej chwili
W Berlinie powstanie "projekt mieszkaniowy" przeznaczony wyłącznie dla lesbijek i kobiet queer

W Berlinie ma powstać "projekt mieszkaniowy", przeznaczony wyłącznie dla lesbijek i kobiet queer; w nowym, "pionierskim w całej Europie", budynku mają powstać 72 mieszkania na wynajem, a także centrum kulturalne i kawiarnia - informuje w czwartek portal RedaktionsNetzwerk Deutschland (RND).

„Domagamy się pilnych wyjaśnień”. Ostry komentarz UEFA ws. Szymona Marciniaka z ostatniej chwili
„Domagamy się pilnych wyjaśnień”. Ostry komentarz UEFA ws. Szymona Marciniaka

W poniedziałek 29 maja jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie, Szymon Marciniak, wygłosił przemowę na konferencji Everest, której organizatorem był lider Konfederacji Sławomir Mentzen. Nie spodobało się to znanej z poprawności politycznej europejskiej organizacji piłkarskiej UEFA.

„Nasz wróg zachowuje się jak terrorysta”. Miedwiediew wściekły na Ukraińców z ostatniej chwili
„Nasz wróg zachowuje się jak terrorysta”. Miedwiediew wściekły na Ukraińców

– Żadnego kraju nie stać na negocjacje z terrorystami, terrorystów trzeba zniszczyć – powiedział Dmitrij Miedwiediew w czwartek, komentując atak dronów na Moskwę.

Łotwa. Polska wśród krajów, do których w pierwszej kolejności uda się nowy prezydent z ostatniej chwili
Łotwa. Polska wśród krajów, do których w pierwszej kolejności uda się nowy prezydent

Łotewski prezydent elekt Edgars Rinkeviczs poinformował, że pierwsze wizyty zagraniczne jako głowa państwa złoży w Estonii, na Litwie i w Polsce - podała w czwartek agencja LETA.

Emerytury
Stażowe