REKLAMA

Szef KOD obraża "Solidarność" i Przewodniczącego Piotra Dudę

Krzysztof Łoziński, nowy szef Komitetu Obrony Demokracji odpowiedział na pismo Komisji Krajowej podpisane przez Przewodniczącego Piotra Dudę, w którym ta wyraża oburzenie prowokacją Komitetu Obrony Demokracji, który prawdopodobnie w porozumieniu z gdańskim samorządem, zarezerwował sobie na 31 sierpnia w rocznicę Porozumień Sierpniowych Plac Solidarności pod Pomnikiem Poległych w 1970 roku Stoczniowców i... zaprosił "Solidarność" do uczestnictwa w obchodach jako gościa. Łoziński nazywa w swojej odpowiedzi Przewodniczącego Piotra Dudę "szefem przybudówki partyjnej PiS-u"
 Szef KOD obraża "Solidarność" i Przewodniczącego Piotra Dudę
/ screen YouTube

- Twierdzi Pan, że nie mamy prawa obchodzić rocznic „Solidarności”. I kto to mówi? Pan, który do „Solidarności” nawet nie należał, szef przybudówki partyjnej PiS-u, której to partii szef też nie raczył się do pierwszej „Solidarności” zapisać?

Nie ma Pan do tego moralnego prawa. A SB-ków, partyjniaków, TW i członków PZPR-owskiej nomenklatury niech Pan poszuka w PiS-ie, nawet na Sali sejmowej.


- pisze Krzysztof Łoziński, przypominając, że w obecnym szefostwie KOD nie ma TW i UBeków, ale zapominając o tym jak wielu spośród uczestników demonstracji KOD otwarcie deklarowało komunistyczne czy wręcz UBeckie konotacje

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura