Paweł Fajdek ostro o Lewandowskim. Powiedział to wprost przed kamerami

Paweł Fajdek był gościem Tomasza Smokowskiego w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym. Mistrz świata w rzucie młotem wypowiedział się na temat Roberta Lewandowskiego.
Lewandowski, Fajdek Paweł Fajdek ostro o Lewandowskim. Powiedział to wprost przed kamerami
Lewandowski, Fajdek / YouTube/Screen

- Mamy "Plebiscyt na najlepszego polskiego sportowca w Polsce", czyli oczekujemy, że on (Robert Lewandowski - przyp. red.) coś dla Polski zdobył, a nie dla klubu z Niemiec czy Hiszpanii. Jeżeli mamy króla strzelców Ekstraklasy i jest Polakiem, to on powinien być nominowany - powiedział Paweł Fajdek w rozmowie z Tomaszem Smokowskim w "Hejt Parku".

Paweł Fajdek o Lewandowskim i rzucie młotem

Na tym jednak Paweł Fajdek nie poprzestał. Polski sportowiec przekonywał, że rzut młotem jest bardziej popularny w świecie sportu niż piłka nożna. - W każdym kraju, gdzie byłem są młociarze, a nie ma ligi piłkarskiej - stwierdził Fajdek.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Od chwili, gdy zwolnił mnie dyrektor Miszczak... Katarzyna Dowbor nie gryzła się w język z ostatniej chwili
"Od chwili, gdy zwolnił mnie dyrektor Miszczak..." Katarzyna Dowbor nie gryzła się w język

Za nami Telekamery 2023. Program "Nasz nowy dom" otrzymał statuetkę za najlepszy program rozrywkowy. Katarzyna Dowbor była wielką nieobecną tegorocznej gali Telekamer. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała o całej sytuacji.

Premier Morawiecki: Ruszamy z konsultacjami ustawy o 800 plus z ostatniej chwili
Premier Morawiecki: Ruszamy z konsultacjami ustawy o 800 plus

– Ruszamy z konsultacjami ustawy o 800 plus – poinformował w czwartek, w Dniu Dziecka, w Żabiej Woli (woj. mazowieckie) premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu złożył najmłodszym życzenia z okazji ich święta.

Beata Szydło: Dziś w PE kończymy prace nad raportem ws. obcych, w tym rosyjskich ingerencji. Dlaczego Polsce jest to odmawiane? z ostatniej chwili
Beata Szydło: Dziś w PE kończymy prace nad raportem ws. obcych, w tym rosyjskich ingerencji. Dlaczego Polsce jest to odmawiane?

W czwartek Parlament Europejski kończy raport komisji INGE2 w sprawie obcych, w tym rosyjskich, ingerencji w procesy demokratyczne Unii Europejskiej. Głos w tej sprawie zabrała Beata Szydło.

Bart Staszewski znowu zaatakował. Robert Winnicki zapowiada podjęcie kroków prawnych z ostatniej chwili
Bart Staszewski znowu zaatakował. Robert Winnicki zapowiada podjęcie kroków prawnych

Bart Staszewski jest aktywistą LGBT, za sprawą którego w międzynarodowej opinii publicznej pojawił się fake news na temat istnienia w Polsce rzekomych „stref wolnych od LGBT”. Jednak aktywista zajmuje się również atakami na tych, których uznał za „nieprawomyślnych gejów”.

Szuka go cała Polska. Jest decyzja prokuratury z ostatniej chwili
Szuka go cała Polska. Jest decyzja prokuratury

Prokuratura Okręgowa w Częstochowie zawiesiła śledztwo przeciwko 54-letniemu Jackowi Jaworkowi, podejrzanemu o zabójstwo brata, bratowej i 17-letniego bratanka niespełna dwa lata temu we wsi Borowce k. Częstochowy. Poszukiwania podejrzanego są kontynuowane – podał w czwartek rzecznik prokuratury Tomasz Ozimek.

Problemy zdrowotne Łukaszenki. „Konieczna jest pilna interwencja chirurgiczna” z ostatniej chwili
Problemy zdrowotne Łukaszenki. „Konieczna jest pilna interwencja chirurgiczna”

Białoruski opozycjonista Paweł Łatuszka ujawnił informacje dotyczące problemów zdrowotnych Aleksandra Łukaszenki. Z jego słów wynika, że białoruski dyktator wkrótce może przejść zabieg chirurgiczny.

z ostatniej chwili
Skandal w Pałacu Buckingham. Król Karol III upokorzył syna na oczach całego świata

O Pałacu Buckingham i rodzinie królewskiej znowu głośno. Tym razem za sprawą decyzji króla Karola III. Okazuje się, że książę Harry w przyszłym tygodniu pojawi się w Wielkiej Brytanii. Tymczasem, jak informuje brytyjski dziennik „Telegraph”, Karol zdecydował, że właśnie w tym samym czasie uda się na samotne wakacje.

Niepokojące informacje z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat z ostatniej chwili
Niepokojące informacje z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat

80 cudzoziemców próbowało w środę dostać się nielegalnie z Białorusi do Polski, byli to m.in. obywatele Indii i Nepalu; 14 z tych osób na widok polskich patroli zawróciło na Białoruś – poinformowała Straż Graniczna w mediach społecznościowych.

Atak rakietowy na Kijów. Wśród ofiar dzieci z ostatniej chwili
Atak rakietowy na Kijów. Wśród ofiar dzieci

Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, zginęły, a 14 zostało rannych w wyniku rosyjskiego ataku rakietowego na Kijów, do którego doszło w czwartek nad ranem – poinformowały władze stolicy Ukrainy. W mieście słychać było głośne wybuchy, a na niebie widoczne były zestrzeliwane, płonące pociski.

Dramat Dawida Kubackiego. Pojawiły się nowe informacje z ostatniej chwili
Dramat Dawida Kubackiego. Pojawiły się nowe informacje

Pod koniec sezonu 2022/2023 Dawid Kubacki wycofał się niespodziewanie z zawodów Pucharu Świata w norweskim Vikersund, a przyczyną decyzji była choroba jego małżonki. Z nowych informacji, jakie pojawiły się w sprawie polskiego skoczka, wynika, że powoli wszystko dobrze się układa.

Emerytury
Stażowe