Zmiany w Polsacie. Już wiadomo, co dalej z programem „Nasz nowy dom”

Media obiegła zaskakująca wiadomość o rezygnacji znanej prezenterki Polsatu Katarzyny Dowbor. Decyzja wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych. Już wiadomo, co dalej z programem „Nasz nowy dom”.
Nasz nowy dom Zmiany w Polsacie. Już wiadomo, co dalej z programem „Nasz nowy dom”
Nasz nowy dom / zrzut ekranu z Polsatu

Katarzyna Dowbor była prowadzącą „Nasz nowy dom” od 2013 roku. Swoim podejściem i ciepłą osobowością zjednała sobie wielu sympatyków. Przez te wszystkie lata ekipa Polsatu pomogła wielu rodzinom w potrzebie, remontując ich domy i mieszkania. Teraz okazuje się, że prezenterka po 10 latach współpracy żegna się z popularnym programem. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Widzowie w szoku. Gwiazda Polsatu żegna się z popularnym programem

Już wiadomo, co dalej z programem „Nasz nowy dom”

Jak udało się dowiedzieć Plejadzie, „Nasz nowy dom” powróci w jesiennej ramówce. Władze stacji wiedzą już także, kto zamiast Katarzyny Dowbor poprowadzi „Nasz nowy dom”. Nie zmieni się jedno – będzie to kobieta.

Telewizja Polsat już niedługo ma wyjawić nazwisko nowej gospodyni programu.

Głos w sprawie zabrała również jedna z najbliższych współpracownic Dowbor – Martyna Kupczyk.

W Polsacie jest nowy dyrektor programowy i to są jego decyzje, z którymi ja nie mogę dyskutować – ma nowy pomysł na program. Jedynie mogę podziękować Kasi za 10 lat wspólnej pracy przy programie „Nasz nowy dom”. To ogromna liczba wyremontowanych domów i wiele lat razem na planie

– powiedziała w rozmowie z Plejadą Martyna Kupczyk.

Teraz idzie nowe. Ja jestem architektem, nie jestem w roli prowadzącej – w programie mam zupełnie inną rolę. Pan dyrektor widzi to jakoś inaczej. Na łamach Plejady serdecznie dziękuję Kasi za te wiele lat wspólnej pracy

– podkreśliła.

Wiem jedynie tyle, że już mamy plan produkcji. Teraz zaczynamy nową edycję i będziemy wchodzić w nowe nagrania. Nadal będziemy remontować domy. Na pewno format będzie odświeżony. Będzie nowa prowadząca, która stworzy też coś nowego

– dodała.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Natalia Janoszek przerywa milczenie i zapowiada pozew! Szybka odpowiedź Stanowskiego z ostatniej chwili
Natalia Janoszek przerywa milczenie i zapowiada pozew! Szybka odpowiedź Stanowskiego

Natalia Janoszek długo nie odpowiadała na film opublikowany przez dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego. Teraz zapowiedziała pozew.

Sąd Najwyższy uchylił umorzenie sprawy Mariusza Kamińskiego z ostatniej chwili
Sąd Najwyższy uchylił umorzenie sprawy Mariusza Kamińskiego

Sąd Najwyższy uchylił we wtorek umorzenie sprawy Mariusza Kamińskiego i innych b. szefów CBA, skazanych w pierwszej instancji i ułaskawionych przez prezydenta. Sprawa została przekazana do ponownego rozpoznania do sądu okręgowego.

Atak nożownika w Warszawie. Nowe informacje z ostatniej chwili
Atak nożownika w Warszawie. Nowe informacje

W poniedziałek późnym wieczorem warszawscy policjanci zatrzymali Józefa Ś., podejrzanego o zabójstwo mężczyzny z użyciem noża na warszawskich Bielanach – informuje serwis tvp.info.

Skandal w Pałacu Buckingham. Król Karol III został upokorzony przez syna z ostatniej chwili
Skandal w Pałacu Buckingham. Król Karol III został upokorzony przez syna

W Pałacu Buckingham po raz kolejny zawrzało. Brytyjskie media informują o kolejnym upokorzeniu króla Karola III przez księcia Harry'ego. Sytuacja miała miejsce przed drugimi urodzinami córki Harry'ego - Lilibet, które odbyły się w niedzielę.

„Tomasz Arciszewski 1877-1955. Robotnik, polityk, premier” – wystawa plenerowa poświęcona polskiemu premierowi na Uchodźstwie z ostatniej chwili
„Tomasz Arciszewski 1877-1955. Robotnik, polityk, premier” – wystawa plenerowa poświęcona polskiemu premierowi na Uchodźstwie

2 czerwca w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej „Tomasz Arciszewski 1877-1955. Robotnik, polityk, premier”. Przygotowana przez Instytut De Republica ekspozycja jest częścią procesu odbudowywania pamięci o władzach RP na Uchodźstwie, jak również początkiem debaty na temat losów i działalności premiera Tomasza Arciszewskiego. Wystawę można zwiedzać bezpłatnie do końca czerwca bieżącego roku.

Wyraźny wzrost Platformy Obywatelskiej [SONDAŻ] z ostatniej chwili
Wyraźny wzrost Platformy Obywatelskiej [SONDAŻ]

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższą niedzielę, na PiS zagłosowałoby 34,4 proc. ankietowanych, na PO – 29,1 proc., a na Konfederację – 13,4 proc. – wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego dla Radia ZET.

Małgorzata Rozenek wystartuje do Sejmu z list PO? Sensacyjne doniesienia z ostatniej chwili
Małgorzata Rozenek wystartuje do Sejmu z list PO? Sensacyjne doniesienia

W mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia w sprawie Małgorzaty Rozenek. – Spodziewam się i przypuszczam, że wystartuje w wyborach do Sejmu – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Paweł Poncyljusz, wiceprzewodniczący klubu Koalicji Obywatelskiej.

Niepokojące doniesienia z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat z ostatniej chwili
Niepokojące doniesienia z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat

53 cudzoziemców próbowało w poniedziałek dostać się nielegalnie z Białorusi do Polski, byli to m.in. obywatele Libii i Pakistanu. Dwóch obywateli Konga nielegalnie przekroczyło granicę brzegiem granicznego jeziora Szlamy – podała SG w raporcie z minionej doby.

Rosjanie wysadzili zaporę w Nowej Kachowce. Prezydent Zełenski zwołuje Radę Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony z ostatniej chwili
Rosjanie wysadzili zaporę w Nowej Kachowce. Prezydent Zełenski zwołuje Radę Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zwołuje naradę Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony (RNBiO) w związku z wysadzeniem przez Rosjan zapory na Dnieprze w Nowej Kachowce, w okupowanej części obwodu chersońskiego.

Xavi szczerze o Robercie Lewandowskim. Padły mocne słowa z ostatniej chwili
Xavi szczerze o Robercie Lewandowskim. Padły mocne słowa

Xavi podsumował sezon w wykonaniu FC Barcelony. Na pomeczowej konferencji prasowej padły mocne słowa o polskim napastniku.

Emerytury
Stażowe