Katarzyna Dowbor odchodzi z Polsatu. Pracownik stacji zdradza kulisy

– Wszyscy są w szoku, bo nikt się tego kompletnie nie spodziewał – zdradza w rozmowie z "Pudelkiem" pracownik Polsatu, komentując nagłe odejście ze stacji słynnej prowadzącej Katarzyny Dowbor.
Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor odchodzi z Polsatu. Pracownik stacji zdradza kulisy
Katarzyna Dowbor / screen YT - W MOIM STYLU Magda Mołek

W poniedziałek media obiegła zaskakująca wiadomość. Okazało się, że znana prezenterka Polsatu, prowadząca od wielu lat program „Nasz nowy dom”, nagle pożegnała się z show.

Po 10. latach współpracy, Katarzyna Dowbor żegna się z programem Nasz Nowy Dom. Te 10 lat to niemal 300 wyremontowanych domów. Miliony otartych łez, tysiące przywróconych uśmiechów i dużo, dużo dobra, Pani Kasiu! Dziękujemy!

– poinformowano na instagramowym profilu Polsat News.

Decyzja ta wywołała bardzo duże zaskoczenie wśród widzów. Katarzyna Dowbor prowadziła „Nasz nowy dom” od 2013 roku, a swoją ciepłą osobowością zjednała sobie wielu sympatyków. 

Czytaj więcej: Widzowie w szoku. Gwiazda Polsatu żegna się z popularnym programem

Pracownik Polsatu komentuje

Tymczasem serwisowi "Pudelek" udało się dotrzeć do pracownika Polsatu, który postanowił zdradzić kulisy odejścia słynnej prezenterki.

Na Ostrobramskiej wszyscy są w szoku, bo nikt się tego kompletnie nie spodziewał. Wszyscy uważali Kasię za symbol tego programu i jedną z tych twarzy Polsatu, które budzą największą sympatię widzów 

– nie krył swojego zaskoczenia pracownik stacji. Zdementował również słowa samej Katarzyny Dowbor, jakoby przyczyną jej odejścia był wdrażany przez kierownictwo plan "odmładzania produkcji".

Takich decyzji nie podejmuje się ot tak, a szefostwo na pewno zdawało sobie sprawę, że odbije się ona szerokim echem i wywoła wielkie emocje (...) I raczej nie chodzi tu o "odmładzanie" formatu, na co uszczypliwie powołują się sama zainteresowana i komentujący

– powiedział informator "Pudelka". Podkreślił również, iż "to nie są zmiany, których dokonuje się spontanicznie, więc jakiś powód musiał być". 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Xavi szczerze o Robercie Lewandowskim. Padły mocne słowa z ostatniej chwili
Xavi szczerze o Robercie Lewandowskim. Padły mocne słowa

Xavi podsumował sezon w wykonaniu FC Barcelony. Na pomeczowej konferencji prasowej padły mocne słowa o polskim napastniku.

„Financial Times”: Ukraina potrzebuje długoterminowych gwarancji bezpieczeństwa z ostatniej chwili
„Financial Times”: Ukraina potrzebuje długoterminowych gwarancji bezpieczeństwa

„Ukraina potrzebuje długoterminowych gwarancji bezpieczeństwa i NATO na szczycie w Wilnie powinno uzgodnić konkretny harmonogram jej wejścia do sojuszu po zakończeniu wojny” – pisze w poniedziałek w komentarzu redakcyjnym brytyjski dziennik „Financial Times”.

Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego French Open z ostatniej chwili
Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego French Open

Liderka światowego rankingu tenisistek Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego turnieju French Open w Paryżu. W poniedziałkowym meczu 1/8 finału skreczowała jej rywalka Ukrainka Łesia Curenko przy stanie 5:1 dla Polki w pierwszym secie.

Sensacyjne doniesienia z Pałacu Buckingham. Król Karol III podjął zaskakującą decyzję z ostatniej chwili
Sensacyjne doniesienia z Pałacu Buckingham. Król Karol III podjął zaskakującą decyzję

Wokół Pałacu Buckingham znowu zawrzało. Brytyjski „The Guardian” informuje, że król Karol III podjął zaskakującą decyzję. Okazuje się, że monarcha zdecydował o zaprzestaniu utrzymywania rezydencji w Llwynywermod. Jak czytamy, kompleks jest zbyt kosztowny i znacznie obciąża królewski budżet.

Szynkowski vel Sęk: Część zarzutów TSUE jest już nieaktualna z ostatniej chwili
Szynkowski vel Sęk: Część zarzutów TSUE jest już nieaktualna

– Część zarzutów TSUE jest już nieaktualna – powiedział minister ds. UE Szymon Szynkowski vel Sęk, odnosząc się do wyroku Trybunału, który uznał, że reforma polskiego wymiaru sprawiedliwości narusza prawo unijne. – Nie znajdują się w nim tezy, które sprawiałyby, że musielibyśmy myśleć o nowelizacji ustawowej – dodał.

Afera przed Opolem. Zapłakana Doda mówi, jak potraktował ją reżyser. TVP publikuje oświadczenie z ostatniej chwili
Afera przed Opolem. Zapłakana Doda mówi, jak potraktował ją reżyser. TVP publikuje oświadczenie

Doda przygotowuje się do występu w Opolu. Na swoim Instagramie roztrzęsiona, ze łzami w oczach opowiedziała, co wydarzyło się podczas pracy na planie.

„Ja będę, a ty?” Wizerunkiem sędziego Tulei reklamowano marsz 4 czerwca. Ten twierdzi, że nie był. Kto kłamie? z ostatniej chwili
„Ja będę, a ty?” Wizerunkiem sędziego Tulei reklamowano marsz 4 czerwca. Ten twierdzi, że nie był. Kto kłamie?

– Sędziowie, którzy idą w upolitycznionym marszu, łamią przepisy konstytucji dot. niezależności sądów i niezawisłości sędziów – ocenił Jacek Ozdoba (Suwerenna Polska). Sędzia Michał Laskowski powiedział PAP, że wziął udział w marszu jako zwykły obywatel, protestując przeciwko zmianom w sądownictwie. Konstytucja mówi wyraźnie, że sędziowie powinni unikać działań mogących podawać w wątpliwość ich bezstronność.

Ziobro: Orzeczenia TSUE – niewiarygodne. Wyrok nie był pisany przez sędziów, tylko polityków z ostatniej chwili
Ziobro: Orzeczenia TSUE – niewiarygodne. Wyrok nie był pisany przez sędziów, tylko polityków

– Poniedziałkowy wyrok TSUE nie był pisany przez sędziów, tylko przez polityków, bo stanowi on jawne pogwałcenie europejskich traktatów – powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Ocenił, że orzeczeń TSUE nie można uważać za wiarygodne, bo główny sąd europejski jest skorumpowany.

Beata Szydło: Tą sprawą TSUE w ogóle nie powinien się zajmować z ostatniej chwili
Beata Szydło: Tą sprawą TSUE w ogóle nie powinien się zajmować

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej ogłosił w poniedziałek, że reforma wymiaru sprawiedliwości z grudnia 2019 roku nie jest zgodna z prawem UE. Orzeczenie to wywołało wiele kontrowersji. Skomentowała je była premier Beata Szydło, która nie przebierała w słowach.

„Idziemy po swoje”. Adwokat od „trumny na kółkach” na „marszu 4 czerwca” z ostatniej chwili
„Idziemy po swoje”. Adwokat od „trumny na kółkach” na „marszu 4 czerwca”

Podczas wczorajszego marszu organizowanego przez Platformę Obywatelską obecny był znany łódzki adwokat Paweł K., którego słowa „trumna na kółkach” wywołały oburzenie w całej Polsce.

Emerytury
Stażowe