Szukaj
Konto

W Generator Produkcja Opole Sp. z o. o. powstała „Solidarność”

22.05.2023 09:14
W Generator Produkcja Opole Sp. z o. o. powstała „Solidarność”
Źródło: fot. własne
Komentarzy: 0
Na początku maja br., gdy rejestrowano organizację było ich 10. Po dwóch tygodniach „Solidarność” w Generator Produkcja Opole Sp. z o. o. liczy już niemal 100 osób.

Solidarność to "najbardziej znany, z solidnym zapleczem i szkoleniami" związek zawodowy - tak argumentował wybór NSZZ "Solidarność" spośród innych związków zawodowych Paweł Jezierski, przewodniczący OZ w Generator Produkcja Opole Sp. z o. o.

Pracownicy utworzyli Związek między innymi po to, aby przeciwdziałać ewentualnym niekorzystnym zmianom i stać na straży zachowania aktualnych warunków pracy. Chcą wiedzieć, co dzieje się w ich zakładzie pracy i mieć realny wpływ na podejmowane decyzje.

Na początku maja, gdy rejestrowano organizację było ich 10. Po dwóch tygodniach "Solidarność" w Generator Produkcja Opole Sp. z o. o. liczy już niemal 100 osób.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 22.05.2023 09:14
Źródło: solidarnosc.org.pl/opole