Dariusz Skorek wybrany ponownie na przewodniczącego „Cukierników”

W czasie spotkania wyborczego delegaci zdecydowali, że przewodniczącym Rady Sekcji zostanie ponownie Dariusz Skorek.
Pozostałe funkcje w kadencji 2023-2028 będą pełnić: Jerzy Dziobek (OZ "S" Lajkonik), Krzysztof Kośmider (OZ "S" Mars), Dariusz Grzemba (OZ "S" SPC Warszawa) - jako wiceprzewodniczący Rady; Janusz Kudelski (OZ "S" Lotte Wedel) - jako sekretarz Rady; Sławomir Niemirski (OZ "S" Barry Callebaut) - jako skarbnik Rady.
Przed "Cukiernikami" wiele wyzwań, o czym mówił przewodniczący Sekcji: - Chcemy przede wszystkim odmłodzić Sekcję - zaznaczył Dariusz Skorek. - Dlatego cieszę się, że w Radzie znalazły się dwie nowe osoby, Darek Grzemba i Krzysiek Kośmider. To ważne, aby zmiana warty dokonała się w sposób płynny i młodsi działacze zastępowali doświadczonych kolegów odchodzących na emeryturę. Chcemy również zintensyfikować działania Sekcji mające na celu jej rozwój - podkreślił.
Krajowa Sekcja Pracowników Przemysłu Cukierniczego, Młynarskiego i Piekarniczego NSZZ "Solidarność" skupia prawie 1900 członków Związku zrzeszonych w 18 organizacjach zakładowych działających w firmach z branży piekarniczej, produkcji słodyczy i młynarskiej.
Tagi
Komentarze
Zawody wędkarskie „S” z ZG „Rudna”. Złowili prawie 350 kg ryb

"Bez Czerwca 1976 nie byłoby Solidarności". W Płocku odbyły się uroczystości 50. rocznicy wydarzeń Czerwca 1976 roku

Zrobili to! Górnicy z ZG Sobieski wnieśli flagę Solidarności na Mont Blanc

"Takie akcje umacniają wiarę w ruch związkowy". W szczecińskim Agryfie podpisano porozumienie

Solidarność wystąpiła z wnioskiem o powołanie Zespołu ds. Bezpieczeństwa Żywnościowego przy Prezydencie RP
