Zbigniew Ziobro o marszu opozycji: Nienawiść, wulgaryzmy i pogarda

Ziobro podczas konferencji prasowej na jarosławskim rynku został zapytany, jak ocenia marsz organizowany w niedzielę 4 czerwca przez opozycję.
"Wypowiedzi pana Seweryna, pana Frasyniuka i innych gwiazd tego marszu, pozwalają podsumować go jako marsz nienawiści. Marsz wulgaryzmów i rynsztokowego komunikowania się z obywatelami. Marsz pogardy. To są słowa, które są adekwatne do zachowań, wypowiedzi tych, którzy są ikonami tego marszu" - ocenił polityk.
Ziobro: Wykwit kultury
Dodał, że można wobec tego ubolewać nad tym, że data 4 czerwca będzie kojarzona z tego rodzaju wykwitem kultury, który – jak mówił – "mieliśmy okazję obserwować wczoraj i dziś i pewnie jeszcze nie jeden tego dowód, świadectwo zobaczymy w czasie samego marszu" – podsumował Ziobro.
Lider Suwerennej Polski przebywa z wizytą na Podkarpaciu. W sobotę w Rzeszowie obradował Zarząd Krajowy Suwerennej Polski. Ziobro później spotkał się z dziennikarzami, wziął też udział m.in. w uroczystościach otwarcia części do zwiedzania w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie spotkaniu ze strażakami OSP w Kębłowie, a w niedzielę z OSP z Birczy.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marsz Platformy Obywatelskiej. Wulgarny wpis Frasyniuka
Zderzenie tramwajów w Warszawie. Są ranni i duże utrudnienia
Warszawa: Ogromny pożar na Białołęce. Kłęby dymu nad miastem
„Teraz Holland może nazywać polskich żołnierzy «s…synami»”. Oświadczenie Zbigniewa Ziobry po wyroku sądu

Sąd: Ziobro musi przeprosić Holland za wypowiedzi o „Zielonej granicy”

Zjechał trapem i zaczął uciekać. Szokujące sceny na lotnisku w Warszawie


