„Padł z wrażenia”. Piotr Kraśko zaliczył upadek na wizji [WIDEO]

Na French Open 2023 pojawiło się wielu dziennikarzy, którzy chcą relacjonować sukcesy polskiej tenisistki. Nie zabrakło również Piotra Kraśki, który przyleciał z ekipą TVN24. W pewnej chwili dziennikarz połączył się z Robertem Kantereitem. Redakcyjny kolega oprócz sprawozdania z całego wydarzenia poprosił Kraśkę o wykonanie ślizgu, jaki wykonują sportowcy na korcie.
- Zrobisz ślizg na koniec? - zapytał Kantereit.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Antypolski skandal w Niemczech. Poseł Lewicy do współprzewodniczącej AfD: "Wracaj do swojej naziolskiej budy"
Bolesna wpadka na wizji
Kraśko bez wahania przystał na tę prośbę i przy okazji zaliczył wpadkę. Na krótkim filmiku widać, jak dziennikarz TVN przewraca się na korcie, po czym próbuje drugi raz i tym razem robi to prawidłowo.
Nagranie szybko obiegło media społecznościowe. Sam Kraśko skomentował je z rozbawieniem.
"Manchester City potrzebował ostatnio 12 sekund, żeby strzelić pierwszego gola w finale Puchary Anglii. Nie wiem, czy ktoś mnie przebije w szybkości zapoznania się z legendarną nawierzchnią Roland Garros😀 Nadal mówił, że «trzeba ją poczuć». Coś w tym jest😊 Nie ma to jak wypuścić reportera ze studia w teren! Od razu «padnie z wrażenia»😏 Ważne, ile razy się wstanie" - czytamy.
Francuski żołnierz zginął w Iraku. Macron zabrał głos

TVN w cieniu wielkiej transakcji. Chińczycy wracają do gry
TVN zaskoczył widzów tym nagraniem. W sieci zawrzało
Francuski dyplomata oskarżył Ursulę von der Leyen o nadużycie

Francja przygotowuje misję otwarcia Cieśniny Ormuz w związku ze wzrostem cen ropy


