Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Książę William i Kate Middleton potwierdzili plotki

Jak powszechnie wiadomo, Karol III i książę William nie są w dobrych relacjach z księciem Andrzejem. To oni zabiegali o pozbawienie księcia Yorku prawa do posługiwania się tytułem książęcym.
W styczniu brytyjskie media informowały, że król Karol III usunął z Pałacu Buckingham rzeczy księcia Andrzeja. Oficjalnie przyczyną takiego posunięcia były względy praktyczne – w Pałacu niebawem rozpocznie się renowacja, której koszty, bagatela, wyniosą około 400 mln dolarów. „The Sun” informował jednak, że rzeczy Andrzeja nigdy tam już nie wrócą, a na pewno nie za życia i panowania króla Karola III.
Choć monarcha zapewniał, że nie zostawi swojego brata bez grosza przy duszy, to wygląda na to, że książę Andrzej nie wierzy w te słowa.
Książę William i Kate Middleton potwierdzili plotki
Od dawna sugerowano, że książę i księżna Walii pewnego dnia wprowadzą się do obecnego domu księcia Andrzeja.
Brytyjskie media donosiły jednak, że brat króla Karola III nie daje wiary w słowa brata, który zapewniał, że nie zostawi go bez grosza przy duszy i nie zamierza opuszczać swojej posiadłości.
Magazyn „OK!” potwierdza te doniesienia.
Książę Andrzej jest nieugięty i doczeka końca swojej dzierżawy w Royal Lodge
- czytamy.
Dziennikarze magazynu „OK!” skontaktowali się także z Pałacem Buckingham w celu potwierdzenia doniesień.
Na ten moment nie ma planów przeprowadzki księcia Williama i Kate Middleton
- oświadczono.