Wracają wakacyjne ceny paliw na stacjach ORLEN. Znamy szczegóły

ORLEN powraca z letnią promocją paliw dla swoich klientów, która gwarantuje zarejestrowanym użytkownikom programu lojalnościowego VITAY paliwa tańsze o 30 groszy za litr, a posiadaczom Karty Dużej Rodziny aż o 40 groszy. W ramach promocji każdy zarejestrowany uczestnik programu VITAY będzie mógł zatankować z rabatem nawet 400 litrów paliwa – po 200 litrów w każdym etapie promocji.
 Wracają wakacyjne ceny paliw na stacjach ORLEN. Znamy szczegóły
/ Orlen.pl / materiały prasowe

ORLEN to największa sieć stacji paliw w kraju. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby stale podnosić jakość obsługi oraz zwiększać atrakcyjność oferty, zachęcając w ten sposób do stałego korzystania z naszych stacji. W lipcu i sierpniu zaproponujemy klientom ORLENU dodatkową korzyść, która pozwoli na obniżenie kosztów wakacyjnych podróży. Podobnie jak rok temu zaoferujemy im atrakcyjne rabaty na olej napędowy i benzynę. Ubiegłoroczna akcja cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego podczas tych wakacji zwiększyliśmy aż o 1/3 limit paliwa objętego promocją. Kierowcy będą mogli kupić z rabatem aż 400 litrów paliwa

– mówi Daniel Obajtek, prezes Zarządu PKN ORLEN.

Szczegóły promocji

Promocja paliw na stacjach ORLEN rozpocznie się 30 czerwca br. o godz. 00:00 i potrwa do 31 sierpnia 2023 r. do godz. 23:59. Uczestnik programu VITAY będzie mógł uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca – 31 lipca oraz czterech tankowań w okresie 1 sierpnia – 31 sierpnia 2023 r. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów, co oznacza, że w ramach promocji można kupić łącznie do 400 litrów paliwa.

Z letniej promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY, którzy korzystają z aplikacji ORLEN VITAY lub posiadacze tradycyjnej plastikowej karty VITAY. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA). Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na każdym zatankowanym litrze w ramach promocji.

Program VITAY od ponad 20 lat umożliwia zbieranie punktów za tankowanie paliwa oraz zakup innych produktów na stacjach ORLEN. Punkty VITAY można wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale także przeznaczyć na pomoc charytatywną.

Mobilni kasjerzy przy dystrybutorach

Niższe koszty tankowania w promocji to nie jedyna korzyść, jaką zyskają kierowcy odwiedzający stacje paliw ORLEN. W czasie letnich podróży czeka na nich kompleksowy pakiet usług, znacząco usprawniający tankowanie i płatność za paliwo, oraz szeroka oferta gastronomiczna Stop Cafe.

Na około 400 stacjach paliw ORLEN w całej Polsce o sprawne tankowanie dbają Mobilni Kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. U Mobilnego Kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze.

Na wybranych stacjach ORLEN, znajdujących się na trasach popularnych wakacyjnych kierunków, obsługa prowadzona jest przez dwóch Mobilnych Kasjerów. Jeden z nich usprawnia tankowanie ze specjalnie oznakowanych dystrybutorów oznaczonych jako „Szybki Pas” – przeznaczonych wyłącznie dla kierowców, którzy chcą skorzystać z obsługi Mobilnego Kasjera. Zapewnia to najkrótszy możliwy czas tankowania.

Kolejkowanie nalewu

Innym rozwiązaniem usprawniającym tankowanie jest tzw. kolejkowanie nalewu. Kierowcy, którzy zatankują samochód, a za paliwo zamierzają zapłacić w kasie, mogą od razu przeparkować auto na wolne miejsce parkingowe, zwalniając dystrybutor innemu klientowi. To możliwe, ponieważ na stacjach ORLEN dystrybutor nie blokuje się do czasu opłacenia poprzedniego tankowania, co pozwala kolejnemu kierowcy natychmiast skorzystać z tego samego stanowiska.

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość obustronnego tankowania. Na ponad 1150 stacjach ORLEN węże przy dystrybutorach zostały wydłużone, dzięki czemu bez problemu sięgają do wlewów po drugiej stronie samochodu. Kierowcy mogą więc podjechać do każdego wolnego dystrybutora, a nie tylko tego, który znajduje się z tej samej strony co wlew. 

W ramach kampanii promującej wakacyjną promocję cenową ORLEN współpracuje z kilkoma ambasadorami ze świata polskiego sportu. W telewizyjnym spocie reklamowym zobaczymy Wojciecha Szczęsnego, Jana Bednarka, Piotra Zielińskiego oraz Roberta Lewandowskiego – reprezentantów Polski w piłce nożnej, a także Roberta Kubicę – znanego wszystkim kierowcę wyścigowego i rajdowego. 
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Tadeusz Płużański: Zamach na Piłsudskiego Wiadomości
Tadeusz Płużański: Zamach na Piłsudskiego

Już raz niewiele brakowało, aby Polska straciła głowę państwa. 102 lata temu, we wrześniu 1921 r., Marszałek Józef Piłsudski - twórca naszej niepodległości, której święto przed momentem obchodziliśmy - ledwo uszedł z życiem. Zamach we Lwowie zorganizowali i przeprowadzili ukraińscy nacjonaliści, ale podejrzenia padły też na Żydów i komunistów.

Czeska minister obrony: Polacy to dumni, waleczni i odważni ludzie. Nikomu nie pozwolą na siebie krzyczeć z ostatniej chwili
Czeska minister obrony: Polacy to dumni, waleczni i odważni ludzie. Nikomu nie pozwolą na siebie krzyczeć

Trwa konflikt ukraińsko polski. W tle polskie embargo na ukraińskie zboże (tranzyt odbywa się bez przeszkód, a nawet rośnie). Impertynenckie słowa ukraińskich urzędników, ministra Kaczki i prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, który na forum ONZ zarzucił Polsce, która poniosła ogromny wysiłek i ryzyko pomocy Ukrainie, prorosyjskie motywacje, dolały oliwy do ognia.

Niemcy przekazały 1/3 tego co obiecały: To znacząco zmienia obraz sytuacji z ostatniej chwili
Niemcy przekazały 1/3 tego co obiecały: "To znacząco zmienia obraz sytuacji"

W ostatnim czasie niemieckie instytucje na wyprzódki ukazują Niemcy jako "drugiego co do wartości pomocy zbrojeniowej donatora Ukrainy". Problem w tym, że opierają się nie na wysokości pomocy rzeczywiście przekazanej, tylko na obietnicach.

Niemcy przywrócą stałe kontrole na granicy z Polską? Znamienne słowa minister z ostatniej chwili
Niemcy przywrócą stałe kontrole na granicy z Polską? Znamienne słowa minister

Minister spraw wewnętrznych Nancy Faeser (SPD) przyznała, że jest otwarta na możliwość czasowego wprowadzenia kontroli granicznych na granicach z Polską i Czechami. – Moim zdaniem jest to szansą na bardziej zdecydowaną walkę z przestępczością, jaką jest przemyt ludzi – potwierdziła w piątek Faeser w rozmowie z „Welt am Sonntag”.

Szef MSWiA chwali Budkę. „Zareagował bardzo dobrze” z ostatniej chwili
Szef MSWiA chwali Budkę. „Zareagował bardzo dobrze”

– Poseł Borys Budka zareagował bardzo dobrze na atak - zadzwonił na policję – mówił minister spraw zewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński pytany o piątkowe zdarzenie w Katowicach.

[Reportaż] Bite, poddawane upokarzającym zabiegom niemieckie dzieci. Powojenne kariery nazistowskich psychiatrów dziecięcych z ostatniej chwili
[Reportaż] Bite, poddawane upokarzającym zabiegom niemieckie dzieci. Powojenne kariery nazistowskich psychiatrów dziecięcych

Dzieci w kaftanach bezpieczeństwa, bite, maltretowane, poddawane upokarzającym zabiegom i zamykane w izolatkach. Tego typu praktyki w dziecięcych zakładach psychiatrycznych w Trzeciej Rzeszy miały „podbudować” kruszący się hitlerowski zamordyzm. Niestety wielu z tych niemieckich zwyrodnialców „praktykowało” jeszcze w latach 70. XX wieku.

Morawiecki: Chcę powiedzieć Zełenskiemu, żeby nigdy więcej nie obrażał Polaków z ostatniej chwili
Morawiecki: Chcę powiedzieć Zełenskiemu, żeby nigdy więcej nie obrażał Polaków

– Chcę powiedzieć prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu, żeby nigdy więcej nie obrażał Polaków, jak ostatnio podczas swojego wystąpienia w ONZ; Polacy nigdy na to nie pozwolą. Obrona polskiego dobrego imienia jest najważniejszym zadaniem rządu – oświadczył w piątek premier Mateusz Morawiecki.

Rosja wstrzymuje eksport paliw. Co to oznacza dla Polski? z ostatniej chwili
Rosja wstrzymuje eksport paliw. Co to oznacza dla Polski?

W czwartek rosyjski rząd zdecydował o wprowadzeniu ograniczeń na eksport benzyny i oleju napędowego. Jak stwierdzono, ma to na celu ustabilizowanie sytuacji na rynku wewnętrznym. Co to oznacza dla Polski?

Incydent podczas spotkania Premiera z mieszkańcami Świdnika. Są zatrzymani z ostatniej chwili
Incydent podczas spotkania Premiera z mieszkańcami Świdnika. Są zatrzymani

Premier Mateusz Morawiecki został zaatakowany podczas piątkowego wystąpienia w Świdniku przez kilku mężczyzn, którzy wtargnęli na scenę. Mężczyźni zostali wyprowadzeni przez SOP i przekazani policji.

Tak Straż Graniczna ratuje ciężarne imigrantki z ostatniej chwili
Tak Straż Graniczna ratuje ciężarne imigrantki

W piątek Straż Graniczna podzieliła się w mediach społecznościowych historiami ciężarnych imigrantek, które zostały uratowane przez ryzykujących swoje życie i zdrowie funkcjonariuszy.

REKLAMA

Wracają wakacyjne ceny paliw na stacjach ORLEN. Znamy szczegóły

ORLEN powraca z letnią promocją paliw dla swoich klientów, która gwarantuje zarejestrowanym użytkownikom programu lojalnościowego VITAY paliwa tańsze o 30 groszy za litr, a posiadaczom Karty Dużej Rodziny aż o 40 groszy. W ramach promocji każdy zarejestrowany uczestnik programu VITAY będzie mógł zatankować z rabatem nawet 400 litrów paliwa – po 200 litrów w każdym etapie promocji.
 Wracają wakacyjne ceny paliw na stacjach ORLEN. Znamy szczegóły
/ Orlen.pl / materiały prasowe

ORLEN to największa sieć stacji paliw w kraju. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby stale podnosić jakość obsługi oraz zwiększać atrakcyjność oferty, zachęcając w ten sposób do stałego korzystania z naszych stacji. W lipcu i sierpniu zaproponujemy klientom ORLENU dodatkową korzyść, która pozwoli na obniżenie kosztów wakacyjnych podróży. Podobnie jak rok temu zaoferujemy im atrakcyjne rabaty na olej napędowy i benzynę. Ubiegłoroczna akcja cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego podczas tych wakacji zwiększyliśmy aż o 1/3 limit paliwa objętego promocją. Kierowcy będą mogli kupić z rabatem aż 400 litrów paliwa

– mówi Daniel Obajtek, prezes Zarządu PKN ORLEN.

Szczegóły promocji

Promocja paliw na stacjach ORLEN rozpocznie się 30 czerwca br. o godz. 00:00 i potrwa do 31 sierpnia 2023 r. do godz. 23:59. Uczestnik programu VITAY będzie mógł uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca – 31 lipca oraz czterech tankowań w okresie 1 sierpnia – 31 sierpnia 2023 r. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów, co oznacza, że w ramach promocji można kupić łącznie do 400 litrów paliwa.

Z letniej promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY, którzy korzystają z aplikacji ORLEN VITAY lub posiadacze tradycyjnej plastikowej karty VITAY. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA). Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na każdym zatankowanym litrze w ramach promocji.

Program VITAY od ponad 20 lat umożliwia zbieranie punktów za tankowanie paliwa oraz zakup innych produktów na stacjach ORLEN. Punkty VITAY można wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale także przeznaczyć na pomoc charytatywną.

Mobilni kasjerzy przy dystrybutorach

Niższe koszty tankowania w promocji to nie jedyna korzyść, jaką zyskają kierowcy odwiedzający stacje paliw ORLEN. W czasie letnich podróży czeka na nich kompleksowy pakiet usług, znacząco usprawniający tankowanie i płatność za paliwo, oraz szeroka oferta gastronomiczna Stop Cafe.

Na około 400 stacjach paliw ORLEN w całej Polsce o sprawne tankowanie dbają Mobilni Kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. U Mobilnego Kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze.

Na wybranych stacjach ORLEN, znajdujących się na trasach popularnych wakacyjnych kierunków, obsługa prowadzona jest przez dwóch Mobilnych Kasjerów. Jeden z nich usprawnia tankowanie ze specjalnie oznakowanych dystrybutorów oznaczonych jako „Szybki Pas” – przeznaczonych wyłącznie dla kierowców, którzy chcą skorzystać z obsługi Mobilnego Kasjera. Zapewnia to najkrótszy możliwy czas tankowania.

Kolejkowanie nalewu

Innym rozwiązaniem usprawniającym tankowanie jest tzw. kolejkowanie nalewu. Kierowcy, którzy zatankują samochód, a za paliwo zamierzają zapłacić w kasie, mogą od razu przeparkować auto na wolne miejsce parkingowe, zwalniając dystrybutor innemu klientowi. To możliwe, ponieważ na stacjach ORLEN dystrybutor nie blokuje się do czasu opłacenia poprzedniego tankowania, co pozwala kolejnemu kierowcy natychmiast skorzystać z tego samego stanowiska.

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość obustronnego tankowania. Na ponad 1150 stacjach ORLEN węże przy dystrybutorach zostały wydłużone, dzięki czemu bez problemu sięgają do wlewów po drugiej stronie samochodu. Kierowcy mogą więc podjechać do każdego wolnego dystrybutora, a nie tylko tego, który znajduje się z tej samej strony co wlew. 

W ramach kampanii promującej wakacyjną promocję cenową ORLEN współpracuje z kilkoma ambasadorami ze świata polskiego sportu. W telewizyjnym spocie reklamowym zobaczymy Wojciecha Szczęsnego, Jana Bednarka, Piotra Zielińskiego oraz Roberta Lewandowskiego – reprezentantów Polski w piłce nożnej, a także Roberta Kubicę – znanego wszystkim kierowcę wyścigowego i rajdowego. 
 Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

Polecane
Emerytury
Stażowe