Sprawa Mary Wagner. Wojciech Cejrowski apeluje o pomoc dla kanadyjskiej obrończyni życia

Trwa zbiórka podpisów w obronie kanadyjskiej obrończyni życia Mary Wagner. Kobieta po raz kolejny trafiła przed sąd za utrudnianie działalności biznesu aborcyjnego, w którym zabijane są dzieci nienarodzone. 
 Sprawa Mary Wagner. Wojciech Cejrowski apeluje o pomoc dla kanadyjskiej obrończyni życia
/ Mary Wagner, screen YT
Mary Wagner to kanadyjska działaczka pro-life. Jej matka w imieniu córki poprosiła Polaków, by wysyłali listy referencyjne oraz świadectwa dotyczące działalności obrończyni życia i popierające głoszone przez nią poglądy. Przedstawienia takiej korespondencji oczekuje kanadyjski wymiar sprawiedliwości. Wagner została w Kanadziej uznana winną bezprawnego wchodzenia na teren klinik aborcyjnych i zakłócania ich działalności. Korespondencja musi dotrzeć do sędziego do 12 września.

W sprawę włączył się podróżnik Wojciech Cejrowski. Publicysta poprosił na swoim profilu na Facebooku, aby udzielić wsparcia kandyjskiej obrończyni życia i podpisać list w jej sprawie.
 

Cichutka i łagodna, Bogu ducha winna kanadyjka, Mary Wagner, ma być po raz kolejny skazana na więzienie (18 miesięcy) za zakłócanie biznesu aborcyjnego. Jak zakłóca? Wchodzi na teren przedsiębiorstw aborcyjnych, modli się (po cichu) i rozdaje róże matkom ciężarnym. Przesiedziała za to już łącznie 5 lat. Taka jest Kanada


- napisał Wojciech Cejrowski.źródło: facebook

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe