Awantura na konferencji prasowej polityków Platformy. Wstydzą się kolegi? [VIDEO]
19.07.2023 13:38

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Przed jedną ze stacji paliw PKN Orlen zorganizowana została konferencja prasowa polityków Platformy Obywatelskiej. W jej trakcie parlamentarzyści mówili o zarobkach polityków związanych z rządem Zjednoczonej Prawicy. Na miejscu zjawili się także politycy PiS.
W pewnym momencie przed telewizyjnymi kamerami pojawili się politycy PiS, którzy nie godzili się z głoszonymi postulatami.
Przed jedną ze stacji paliw PKN Orlen doszło do konfrontacji między politykami Koalicji Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości, którzy nie zgadzali się z zarzutami politycznych przeciwników w sprawie ich zarobków w państwowych spółkach.
Konfrontacja polityków PiS i PO
Obie strony przyniosły ze sobą banery. Na jednym z nich została umieszczona podobizna byłego ministra w rządzie Donalda Tuska — Sławomira Nowaka, który w 2020 roku został zatrzymany przez CBA w związku z zarzutami korupcyjnymi. Na jego widok Arkadiusz Myrcha postanowił odsunąć baner.
Piękna 🚜🚜🚜 🤣🤣
— AnkaPolska 🇵🇱 #BabiesLivesMatter (@AnkaPolska) July 19, 2023
Patrzcie na Myrchę 🤣🤣 pic.twitter.com/5tUdCuPRaw
BB
Komentarzy: 0
Data publikacji: 19.07.2023 13:38
Źródło: Twitter.com
Afera pedofilska w Kłodzku. Wielichowska (KO) wydała oświadczenie
02.04.2026 17:19

Komentarzy: 0
Wicemarszałek Sejmu Monika Wielichowska, po długim czasie milczenia, wydała na Facebooku oświadczenie, w którym odnosi się do afery pedofilskiej w kłodzkich strukturach Koalicji Obywatelskiej i odcina od swojej koleżanki Kamili L.
Czytaj więcej
PiS zyskuje po ruchu z Czarnkiem, Konfederacja traci. Nowy sondaż
31.03.2026 06:50
PiS chce nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu ws. obniżenia VAT-u na żywność
30.03.2026 07:44
Korporacje przejmą rynek aptek w Polsce? "Projekt KO to umożliwi"
27.03.2026 16:03
Sejm za dalszymi pracami nad projektem ustawy o uznaniu osobowości prawnej Odry
27.03.2026 13:02



