Adam Andruszkiewicz: Za 10 lat UE może przestać istnieć. Musimy być przygotowani na chaos, który nastąpi

"Nie lubię bawić się w gdybanie, ale w mojej opinii, za 10 lat Unia Europejska może przestać istnieć (...) I my Polacy, musimy być na to gotowi!" - napisał Adam Andruszkiewicz na swoim profilu na Facebooku.
 Adam Andruszkiewicz: Za 10 lat UE może przestać istnieć. Musimy być przygotowani na chaos, który nastąpi
/ Adam Andruszkiewicz, screen YT

Nie lubię bawić się w gdybanie, ale w mojej opinii, za 10 lat Unia Europejska może przestać istnieć. Pomysł zjednoczonej Europy, która miała być strefą wolnego handlu pomiędzy suwerennymi państwami - skutecznie niszczą chore lewackie kasty, które dziś są u steru władzy w Brukseli. Wzrost zadłużenia, kryzys demograficzny, masowy najazd islamskich imigrantów i porzucenie tradycyjnych wartości - to musi za lat kilka wywołać ostry kryzys, który wywoła stały chaos w Europie, a w konsekwencji upadek UE. I my Polacy, musimy być na to gotowi!


- czytamy we wpisie.
 

Jak? Oczywiście, NIE dla islamskich imigrantów, budowa szybkich dróg oraz reforma Wojska Polskiego to podstawy. Uważam, że nadwyżki budżetowe, które udaje się osiągnąć - rząd powinien wykorzystać do pobudzenia polskiej przedsiębiorczości, np poprzez radykalne obniżenie podatków dla małych i średnich firm. Musimy po prostu być gotowi na duże wstrząsy w Europie, bo one z pewnością nastąpią. A przetrwamy je tylko mając porządne państwo, silną armię oraz mocną gospodarkę.


- przekonuje poseł. 
 

Musimy zacząć pracować nad takim scenariuszem, zaproponować cały pakiet planów, jak Polska ma się przygotować na chaos w Europie, który niewątpliwie nastąpi. Bardzo ważne jest aby w kwestii islamskich imigrantów nie zrobić ani kroku wstecz. Ponieważ władza brukselskich kast się skończy, a islamski terror w Europie zostanie. A Polska na tym tle musi być oazą bezpieczeństwa, która będzie spokojnie się rozwijać. Dlatego obiecuję Wam, że bez względu na szantaże Merkel, Junckera czy Tuska oraz płacz Gazety Wyborczej - nie ulegniemy szantażowi w tej sprawie! Nasze bezpieczeństwo i przyszłość są NAJWAŻNIEJSZE!


- napisał poseł w kolejnym wpisie.

źródło: facebook

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe