Strzały pod siedzibą Telewizji Republika. Nowe informacje

- W poniedziałek około godz. 13 ostrzelano pracownicę Telewizji Republika - przekazał prezes telewizji Tomasz Sakiewicz. Jak podkreślił, nic się jej nie stało, a służby pracują nad całą sprawą.
Sakiewicz przekazał, że "od rana ktoś celował" do osób wychodzących z siedziby telewizji, a do oddania strzałów doszło po południu. Zaznaczył, że było ich sześć i na szczęście żaden nie trafił do celu.
CZYTAJ TAKŻE: Strzały przed siedzibą Telewizji Republika. Zaatakowano pracownicę stacji
Nowe informacje
Według najnowszych informacji przekazanych przez nadkom. Martę Sulowską z komendy na Woli, zatrzymano 35-letniego mężczyznę.
"Na miejscu pracowała dziś straż pożarna. Strażacy dostali się do mieszkania, z którego oddawano strzały" - dodano.
CZYTAJ TAKŻE: Strzały przed siedzibą Telewizji Republika. Tomasz Sakiewicz publikuje nagranie
Komentarze
TVN kontra szef Telewizji Republika. Sąd zdecydował
Tragiczny wypadek z bronią. 2-letnia dziewczynka w szpitalu

Broń z frontu trafiała na czarny rynek. Ukraińska policja ujawniła proceder

Leszek Czarnecki pozywa Telewizję Republika

Chiny protestują przeciwko planom USA sprzedaży broni Tajwanowi

