REKLAMA

"Super Express": To synowie donieśli na Kijowskiego do prokuratury

Jak podaje dziennik "Super Express", to dwaj synowie, a także była żona Mateusza Kijowskiego interweniowali u komornika w związku z niepłaceniem przez byłego lidera Komitetu Obrony Demokracji alimentów. 
 "Super Express": To synowie donieśli na Kijowskiego do prokuratury
/ Mateusz Kijowski, screen YT
Tabloid twierdzi, że dotarł do akt zakończonego już postępowania przeciwko Kijowskiemu w związku z podejrzeniem uporczywego uchylania się przez byłego szefa KOD od płacenia alimentów na dzieci z poprzedniego małżeństwa. Śledztwo zostało wszczęte w styczniu tego roku, z zawiadomienia komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie. Jak ustalił "SE" interwencję u komornika podjęła nie tylko była żona Mateusza Kijowskiego, ale także jego synowie.

Pierwszy z synów miał zeznawać, że "jego relacje z ojcem nie były poprawne" i utrzymywał kontakty z Mateuszem Kijowskim do 2009 r. Utrzymywała go matka, a od kiedy ukończył 18 lat stał się samodzielny. Akty sprawy podają, że wg. niego ojciec żyje na tzw. wysokiej stopie, ma 400-metrowy dom, użytkuje dwa samochody. Drugi z synów zeznał, że jego relacje z ojcem ocenia jako średnie, widuje się z nim rzadko, nie otrzymuje prezentów. 
 

Trudno przy analizie zeznań pokrzywdzonych nie odnieść wrażenia, że poza niepłaceniem pełnych kwot alimentów, rodzeństwo ma żal do ojca, że nie stanowią pełnej rodziny, że Mateusz Kijowski stawia nowy związek z Magdaleną Kijowską ponad relacje z dziećmi


- uznał Zdzisław Hut, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, który prowadził sprawę.

źródło: se.pl

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura