K. Pawłowicz: Zachodnia Europa na kolanach, ze swych kryjówek będzie nas prosić o drugiego Sobieskiego

"Zachodnia Europa chce do zagłady przemocą doprowadzić też nas. Ale Polska będzie się bronić. Aż nas ze złości sami z tej Unii wyrzucą. A potem na kolanach, ze swych kryjówek będą nas prosić o drugiego Sobieskiego" - napisała na swoim Facebooku posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz.
 K. Pawłowicz: Zachodnia Europa na kolanach, ze swych kryjówek będzie nas prosić o drugiego Sobieskiego
/ Krystyna Pawłowicz, screen YT

Niemieckie media grzmią,że "w niektórych państwach bloku wschodniego ludność ciagle jeszcze jest homogeniczna",że "państwa,które chcą zachować swą jednorodność narodową powinny natychmiast opuścić UE",gdyż "nie rozumieją istoty UE".
Więc Niemcy już nie ukrywają,że nie chodzi im o "biednych uchodźców",o względy humanitarne.Przesiedlanie do Europy milionów muzułmanów i Afrykanów i siłowe ich zasiedlanie w Europie Wschodniej wbrew woli ich mieszkańców służy jedynie realizacji przemyślanego programu likwidacji jendnorodnych,homogenicznych państw narodowych,w tym Polski i Węgier.


- pisze posłanka.
 

Chodzi o chorą,zbrodniczą ideologię,a nie współczucie.
Niemcy sugerują konieczność dalszej presji politycznej na Europę Wschodnią,by możliwa stała się w nich "przemiana społeczna".Czyli likwidacja i rozpuszczenie polskiego narodu jako gospodarza polskiego terytorium


- czytamy we pisie.
 

Ale co chcą zyskać na tych przyszłych lokalnych kalifatach i "społecznych przemianach" na wschodzie Europy Niemcy,skoro wkrótce przecież sami, jako naród "zabogacony" przez islam znikną?
Można ze zdumieniem spytać ,skąd ta siła,to działanie i "urok" islamu przyprawiające zachodnich Europejczyków o oszalały pęd do śmierci,do samozagłady?


- pyta Krystyna Pawłowicz.
 

Zachodnia Europa chce do zagłady przemocą doprowadzić też nas.Ale Polska będzie się bronić.Aż nas ze złości sami z tej Unii wyrzucą.A potem na kolanach, ze swych kryjówek będą nas prosić o drugiego Sobieskiego...


- podsumowuje posłanka.źródło: facebook

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe