Po aferze toaletowej, afera tortowa. Jarosław Wałęsa do Zbigniewa Kuźmiuka: "Niezły z pana szuja"

Europarlamentarzysta Jarosław Wałęsa poskarżył się na Facebooku na Zbigniewa Kuźmiuka. Europoseł PiS został oskarżony o zjedzenie urodzinowego tortu i zabranie prezentu, przygotowanego dla Jarosława Wałęsy.
 Po aferze toaletowej, afera tortowa. Jarosław Wałęsa do Zbigniewa Kuźmiuka: "Niezły z pana szuja"
/ Jarosław Wałęsa, screen YT

Właściciele hotelu w którym się zatrzymuje podczas posiedzeń w Strasburgu chcieli zrobić mi prezent. Niestety, zamiast niespodzianki, w pokoju czekał na mnie ten list


- napisał Jarosław Wałęsa na Facebooku. Do wpisu zamieścił zdjęcie listu od właścicielki hotelu, z którego wyłania się cała historia. W środę 13 września urodziny obchodził Jarosław Wałęsa. Właściciele hotelu, w którym zatrzymał się polityk, chcieli zrobić mu niespodziankę. Doszło jednak do nieporozumienia - w liście właścicielka hotelu tłumaczy, że przygotowano dla Wałęsy tort i prezent, ale zanim jubilat pojawił się na sali, znalazł się tam Zbigniew Kuźmiuk. Europoseł PiS również obchodzi niebawem urodziny, uznał zatem, że wszystko zostało przygotowane dla niego. 
 

Ten pan [Zbigniew Kuźmiuk] zapytał, czy stolik jest dla niego, po czym wziął tort oraz prezent (...) Obsługa nie wiedziała, dla kogo jest tort. Jest nam bardzo przykro z powodu tego, co się stało, ponieważ chcieliśmy, aby ten dzień był dla ciebie miły


- pisze właścicielka hotelu. Oburzony Jarosław Wałęsa bardzo mocno do siebie wziął całe zajście i ostro odniósł się do Zbigniewa Kuźmiuka. 
 

Kolego Kuźmiuk, niezły z pana szuja... sam nie oczekuje prosin ale przynajmniej ludzi przeproś jak tam znowu pojedziesz


- skomentował zajście Wałęsa nie bacząc na wyjaśnienia właścicielki hotelu

źródło: facebook, do rzeczy

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe