Robert Lewandowski krytykowany w Hiszpanii. Tak źle dawno nie było
Robert Lewandowski niedawno był zmuszony do pauzowania w trzech ligowych spotkaniach Barcelony z powodu kontuzji, którą złapał w trakcie meczu z FC Porto w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Kapitan reprezentacji Polski wrócił na derby z Realem, które ostatecznie zakończyły się dla drużyny Polaka porażką 1-2.
Robert Lewandowski krytykowany
Aktualna sytuacja Barcelony w tabeli ligi hiszpańskiej nie wygląda zbyt zachwycająco. Przed kolejnym spotkaniem z Realem Sociedad Duma Katalonii jest na czwartym miejscu ze stratą 7 punktów do pierwszej Girony. Przed sobotnim meczem krytyka spadła na Roberta Lewandowskiego.
W 11 pierwszych spotkaniach Robert Lewandowski strzelił bowiem sześć bramek i miał cztery asysty. "Mundo Deportivo" informuje, że to najgorszy start sezonu dla Polaka od dziewięciu lat.

![Droga S7 całkowicie zablokowana. „Stoimy od godzin, nie mamy jedzenia ani picia” [WIDEO]](https://www.tysol.pl/imgcache/360x250/c/uploads/news/151858/17671318321c632a78bc631809737a0b.jpg)


