Zbigniew Hołdys w formie: „Strzał z liścia i kop z czuba”

I tym razem nie zawodzi.
Ku.wa (wykropkowanie od Redakcji), jak oni (PISesmani) traktują dziennikarki i dziennikarzy w sejmie… Chamstwo level hard. Nie mogę na to patrzeć. Strzał z liścia i kop z czuba każdemu takiemu chamowi się należy w ramach ich etykiety
– pisze Hołdys na platformie X (dawniej Twitter). Niestety nie wyjaśnia, do jakich konkretnie wydarzeń się odnosi. Jego komentarz spotkał się z entuzjazmem komentatorów.
Co ciekawe, wczoraj w sieci dość popularne było nagranie z Donaldem Tuskiem traktującym obcesowo dziennikarkę TVN24, wręcz zamykającym jej drzwi przed nosem.
Kłopoty Edwarda Miszczaka? Sensacyjne informacje
Wybory parlamentarne 2023. Kontekst
Po emocjonującej kampanii wyborczej w Polsce zakończyły się wybory parlamentarne.
Państwowa Komisja Wyborcza podała dane ze wszystkich obwodów do głosowania. PiS – 35,38 proc. głosów, Koalicja Obywatelska – 30,70 proc., Trzecia Droga – 14,40 proc., Nowa Lewica – 8,61 proc., Konfederacja –7,16 proc. Pozostałe komitety nie przekroczyły progu wyborczego.
Misję tworzenia rządu otrzymał od prezydenta RP polityk zwycięskiego PiS Mateusz Morawiecki, ale najprawdopodobniej rząd utworzy koalicja partii opozycyjnych pod wodzą Donalda Tuska.
Kurwa, jak oni (PISesmani) traktują dziennikarki i dziennikarzy w sejmie... Chamstwo level hard. Nie mogę na to patrzeć. Strzał z liścia i kop z czuba każdemu takiemu chamowi się należy w ramach ich etykiety.
— Zbigniew Hołdys (@ZbigniewHoldys) November 15, 2023