Znany dziennikarz odchodzi z TVP Info i „Wiadomości”

„Z Telewizją Polską żegna się Bartłomiej Graczak, reporter «Wiadomości» oraz gospodarz pasm informacyjnych i publicystycznych w TVP Info" – ustalił portal Wirtualnemedia.pl.
Zamierzam skończyć współpracę z TVP, ale nie rozstaję się z dziennikarstwem i mediami. Mam swoje plany, ale jest jeszcze za wcześnie, by o nich mówić
- powiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Bartłomiej Graczak.
"Dziękuje za ostatnie 8 lat"
Z Telewizją Polską dziennikarz związany był od 2016 roku.
Bardzo dziękuję widzom za ostatnie 8 lat. Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia
- napisał Graczak na Twitterze [X].
Bardzo dziękuję widzom za ostatnie 8 lat. Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia pic.twitter.com/ylSMqIc2uh
— Bartłomiej Graczak (@bgraczak) November 20, 2023
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 20.11.2023 12:35
Źródło: wirtualne Media
Komentarze
Awantura w „Sanatorium miłości”
27.04.2026 18:57
Awantura w „Sanatorium miłości”
20.04.2026 13:16
Awantura po programie „Sanatorium miłości”
15.04.2026 22:47
„Co pan robi?” Próbowaliśmy wejść na teren kopalni Silesia, mamy nagranie
08.04.2026 21:57
Uczestnik ujawnia prawdę o programie „Sanatorium miłości”
08.04.2026 15:20



