Poważny wypadek na Pomorzu. Są ranni
25.11.2023 16:02

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku drogowym w Pałubicach w gminie Sierakowice (Pomorskie). Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w sobotni poranek na drodze wojewódzkiej nr 214.
"Zgłoszenie o wypadku drogowym wpłynęło do służb w sobotę o godz. 8.20. Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze wojewódzkiej nr 214 w Pałubicach w gminie Sierakowice" - podał PAP oficer prasowy kartuskiej straży pożarnej mł. bryg. Marek Szwaba.
W wypadku ucierpiało pięć osób
Dodał, że poszkodowanych zostało pięć osób. "Wszyscy są przytomni, z ogólnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala" - relacjonował.
Na miejscu pracują służby. Występowały utrudnienia w ruchu.
PAP ,
oprac.Anna Jezierska
Komentarzy: 0
Data publikacji: 25.11.2023 16:02
Źródło: PAP
Zabieg bez kolejki dla syna senatora KO? Szpital potwierdza
10.04.2026 06:54
Wyłączenia prądu w woj. pomorskim. Ważny komunikat dla mieszkańców
09.04.2026 11:57

Komentarzy: 0
Mieszkańcy województwa pomorskiego muszą przygotować się na planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Operator Energa opublikował szczegółowy harmonogram wyłączeń dla wielu miejscowości i dzielnic, w tym Gdańska, Gdyni, powiatu wejherowskiego, tczewskiego, starogardzkiego i kartuskiego. Sprawdź, gdzie i kiedy zabraknie prądu.
Czytaj więcej
Horror na Żoliborzu. Nastolatek zaatakował młotkiem śpiącą matkę
09.04.2026 08:48
Poznań: Nie żyje pięciomiesięczny chłopiec. Policja szuka ojca
08.04.2026 13:44

Komentarzy: 0
Nie żyje pięciomiesięczny chłopiec przyjęty w minionym tygodniu do szpitala w Poznaniu ze śladami przemocy, w tym z pękniętą kością czaszki – poinformowała w środę policja. W areszcie, w związku z jego historią, są trzy osoby, w tym matka niemowlęcia.
Czytaj więcej
Black Hawk nad budynkiem w Warszawie. Antyterroryści na dachu
07.04.2026 06:45


