Opublikowano listę firm, które miały importować zboże z Ukrainy

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi udostępnił listę firm importujących zboże z Ukrainy.
zdjęcie poglądowe Opublikowano listę firm, które miały importować zboże z Ukrainy
zdjęcie poglądowe / pixabay.com

"O niektórych firmach wiedziałem, inne to niemiłe zaskoczenie"

Sprawę skomentował w mediach społecznościowych działacz rolniczy Jacek Słoma.

Opublikowano listę polskich firm, które skupowały ukraińskie ziarno, po dumpingowych wobec polskiego rolnika cenach. O niektórych firmach wiedziałem, inne to niemiłe zaskoczenie

– przekazał Jacek Słoma. Jako przykład podał firmę, która handluje m.in kaszą gryczaną.

Gdy chcesz im sprzedać grykę, wysyłasz próbkę, badają ją między innymi na obecność glifosadu. Zastanawiam się, czy tak samo wymagający byli wobec ukraińskiego ziarna (sarkazm)? Nie mówiąc już o młynach... Czy jedliśmy mąkę z ziarna GMO (zakazanym w UE?), czy do wytwarzania mąki było wykorzystywane ziarno, przy którego produkcji używano zakazanych w UE środków ochrony roślin? 

– pyta Jacek Słoma.

 

 

Oto lista firm, które miały importować zboże z Ukrainy

Lista firm została opublikowana przez ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dokument zawiera 62 strony. Publikujemy listę podmiotów w całości. 

  • "Młyn Pogorzelec" Sp. z o.o.
  • 4BAGS NATALIA WEDRAL
  • AB LINAS AGRO
  • A. T GROUP Sp. z o. o.
  • AGENCJA OCHRONY "VIP GUARD" Sp. z o. o.
  • AGERONA Sp. z o. o.
  • AGICORP Sp. z o. o.
  • AGRO-DUK KRYSTIAN DUK
  • AGRO EXPRES Sp. z o. o.
  • AGRO INTERNATIONAL Sp. z o. o
  • AGRO-INTER Sp. z o.o.
  • AGROLOK Sp. z o. o.
  • Agro-Mursy Łukasz Tomczuk
  • AGROOILTRADE OU
  • AGRO-TRADE Karol Pieczko
  • AGROZONE Sp. z o.o.
  • ALBIO Sp. z o. o.
  • AMF LIFE Mateusz Wróbel
  • Basis Development Sp. z o. o.
  • BIO-GRAIN Sp. z o. o.
  • BMdrog Sp. z o.o.
  • BOŻEK- SKŁAD Sp. z o. o.
  • BROMEX Sp. z o. o.
  • BZK Group Sp. z o. o.
  • Capital Trade Sp. z o. o.
  • Conecto Logistics Sp. z o. o.
  • Corn Trans Group Sp. z o. o.
  • CORN TRANS Sp. z o. o. Sp. K.
  • Crisp Malt Sp. z o. o. (dawniej: GlobalMalt Polska Sp. z o. o.)
  • CROPFIELD TRADING COMPANY OU
  • DACSA Polska Sp. z o. o.
  • DE HEUS Sp. z o. o.
  • DIGITEX Sp. z o. o. Sp. k.
  • DK AGRO TRADE Dariusz Kornik
  • Dried Fruits Sp. z o. o.
  • ECCO KPO Sp. z o. o.
  • ECOMASTER Sp. z o. o.
  • EKOGRAIN ROBERT PRUS FHU
  • ELPOL Łuźniak Spółka Komandytowa
  • ENERGOSTROJ Sp. z o. o.
  • EPARTS Sp. z o. o.
  • ERIDON Sp. z o. o.
  • Etmos Sp. z o. o. Sp. K.
  • Eurowinpol Sp. z o. o.
  • EVERWELLE OSAUHING
  • EXIMCOMPANY OU
  • F.H.U. TOMASZ GRUNT
  • F.H.U. KAMA AGATA KMIECIK
  • FHU KALINOWSKI Tomasz Kalinowski
  • F.H.U.P. ROMADO MARIA SZCZEPAŃSKA
  • FIRMA HANDLOWA RAFAŁ KARP
  • FORTIS LOGISTICS GROUP Sp. z o.o.
  • GRUPA AWW Sp. z o.o.
  • Jacek Karp Firma Handlowo Usługowa "KARP"
  • Aleksandra Pietrzak Firma Handlowo-Usługowa "OL-WI"
  • FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DARIUSZ BŁOŃSKI
  • FOOD TRADE Sp. z o. o.
  • FREEZEPOINT Sp. z o. o.
  • FRESChO Group Poland Sp. z o. o.
  • Fruges Trade Sp. z o. o.
  • GARANT LLB Sp. z o. o.
  • GINTER AGRO Sp. z o. o.
  • GINTER TRADE Sp. z o. o.
  • GLOBAL GO Sp. z o. o.
  • GRAINFORCE Sp. z o. o.
  • GRAIN Sp. z o. o.
  • GRUPA PRODUCENTÓW BURAKA CUKROWEGO "DOBRA" Sp. z o.o
  • Emilia Kosovets H.P.U. MIREM EXPORT-IMPORT
  • HANDEL ART. ROLNYMI TRANSPORT WIESŁAW MUZYKA
  • MYROSLAV KOSOVETS HPU EXPORT-IMPORT ,,HERMES’’
  • IGS COMMODITY S.R.O.
  • IMARTI POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • INFAVOR Sp. z o. o.
  • INTERMARKET Sp. z o. o.
  • International Logistic Sp. z o. o.
  • Kaszpol Agro Grzegorz Ziółkowski
  • LEMBERGS Sp. z o. o.
  • L'HOM Designs Robert Bieńkowski
  • Lider Polska Sp. z o. o.
  • LOUIS DREYFUS COMPANY POLSKA Sp. z o. o.
  • M&M - Trans Michał Filipczak
  • MAGNOLIA PLUS Sp. z o. o. SP. K
  • MAKARONY POLSKIE S.A
  • ,,MALTEUROP POLSKA’’ Sp. z o. o.
  • MARCIN JAKÓBCZYK P.U.H.
  • Mariusz Witkowicz EMKA TRANS
  • MARTEX GROUP Sp. z o.o.
  • ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Max-Plon Sp. z o. o.
  • MEGA TRADING Sp. z o. o.
  • MG MICHAŁ GIENIEC
  • Michał Derendarz ,,AGRIKO’’
  • Milan Logistic Sp. z o. o.
  • MIRPASZ MAREK ŚWIERZEWSKI
  • MŁYN NAD WARTĄ Sp. z o. o.
  • MŁYN OSTRÓW WLKP. Józef i Teresa Otwiaska Spółka komandytowa
  • MORSKI TERMINAL ZBOŻOWY Sp. z o. o.
  • MP TRADE Sp. z o. o.
  • Natalia Walczyk Firma Handlowo-Usługowa
  • NODIA Sp. z o. o.
  • Och Bont Sp. z o. o.
  • OLEWNIK-EXPO Group Sp. z o. o.
  • OLEWNIK-EXPO Sp. z o. o.
  • OLEWNIK-EXPO Danuta Olewnik-Cieplińska
  • OLVAR Sp. z o. o.
  • P.G.B. Polak Piotr Polish Business Group
  • P.P.H.U ADAM Młyn Potakówka M. Bochnia W. Bochnia S. C.
  • P.P.H.U. JULTIM JULIA MIELCZAREK
  • P.P.U.H. AGRO-WIP Aleksandra Tarnowska
  • ,,P.V.I EKO’’ Sp. z o. o.
  • ,,PHU TRANSAGRO KRZYSZTOF STAWIARZ’’
  • PHU Turexpo Danuta Biała
  • PHUT Sięmbida Marek
  • ,,Podlaskie Zakłady Zbożowe’’ Spółka akcyjna
  • PPHU KAMPOL KRZYSZTOF ŁUŹNIAK
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ,,TRANS – MAR’’ Stanisław Nawrocki
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe "SOBPOL" S.J. Sobolewscy
  • Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowo- Transportowe ANIMEX Leszek i Anna Dzierzęccy Spółka jawna
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGSOL Spółka Jawna Zdzisław Wróbel i Agnieszka Wielgus
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Węcławik
  • PUH Chemirol Sp. z o. o.
  • QUATRO INTERNATIONAL Sp. z o. o.
  • GRZEGORZ FILIPOWSKI,RESTAURACJA ,,SMAKI ŚWIATA’’
  • RKSS Sp. z o. o.
  • ROLPEX Sp. z o. o. Sp.K
  • ROL-TRANS ROBERT CZYŻEWSKI
  • S-Group Sp. z o. o.
  • SIMBA BABY Sp. z o. o.
  • Składy drzewne II S.C. Export-Import
  • SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o. o.
  • Soufflet Negoce
  • SUPER-CZAD Sp. z o. o.
  • TKM OLEG WILCZYŃSKI
  • TOMY M&M Sp. z o. o.
  • TUKAN s.c. Janusz Hady, Anna Hady
  • UAB BALTIJOS JAVAI
  • Ukr-Rol Kolesnyk Sp.Komandytowo-Akcyjna
  • Usługi ładowarką Danuta Rozwałka
  • VAMAPOL Sp. z o. o.
  • VEKTOR SBB Sp. z o. o.
  • VELES AGRO Sp. z o. o.
  • VERNUS Sp. z o. o.
  • VEVANTA Sp. z o. o.
  • VITERRA POLSKA Sp. z o. o.
  • Sławomir Olak W.P.H. ,,Agrahurt’’ Export-Import
  • WILHELM LANDBERG Sp. z o. o.
  • WIST Sp. z o. o.
  • WS-TRADE PLUS Sp. z o. o., Sp. K.
  • Zakład Pracy Chronionej Zakład Stolarski Wiesław Tański
  • Krzysztof Borek Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "BAK-ROL"
  • Zakłady Zbożowe Ocieka Tuszyma Sp. z o. o.
  • Zioła Nałęczowskie Sp. z o. o.
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o. o.
  • MAISADOUR POLSKA Sp. z o.o., Pokrzywno 3A, 61-315 Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Polska
  • ECG Seeds Sp. z o.o., Długa 16, 85-031 Bydgoszcz, Polska
  • Firma " ZWIREK", Nowa Wieś Zbaska 61, 64-360 Zbąszyń, Polska
  • KWS LOCHOW POLSKA SP Z O.O., SLOWIANSKA 5, 57-150 Kondratowice, Polska
  • KWS POLSKA SP Z.O.O., UL. CHLEBOWA 4/8, 60-734 Poznań, Polska
  • Lidea Poland sp. z o.o, Wichrowa 1 a, 61-189 Poznań, Polska
  • PETRA EXPORT SP. Z O.O., KOLEJOWA 6, 59-800 Zaręba, Polska
  • FIRMA PRODREW, KRZYSZTOF TOMASZ, KOPERNIKA 25A, 14-310 Miłakowo, Polska
  • Phoenix Production sp.zo.o., Cynamonowa 16, 35-232 Rzeszów, Polska
  • SAFE AGRO SP. Z O.O., RÓŻANA 10/29, 20-538 Lublin, Polska
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • Meat-Market Sp. z o.o.; (Żurawia 43/109, 00-680 Warszawa, PL)
  • SUN OIL SP.Z O.O.; (AL. MICKIEWICZA ADAMA 59, KRAKÓW 31-120, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • MVP GROUP Sp. z o.o.; (Cienista 36, 05-077 WARSZAWA, PL)
  • MG MICHAŁ GIENIEC; (Librantowska 10, 33-300 NOWY SĄCZ, PL)
  • FERMA DROBIU WOŹNIAK SP. Z O.O.; (ŻYLICE 35A, RAWICZ 63-900, PL)
  • PPHU GABIKO ROMUALD GODLIŃSKI ; (BOHATERÓW WRZEŚNIA 10A, KONOPNICA 98-313, PL)
  • FHU OL-WI; (ZA JEZIOREM 13, Sławno 62-265, PL)
  • KAMPOL P.P.H.U KRZYSZTOF ŁUŹNIAK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; PL1010051p (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGROLOK SP z o.o.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • ADAM KLOC FHU; (Genowefa 37a, 62-513 KRZYMÓW, PL)
  • ADAM KLOC FHU; (Genowefa 37a, 62-513 KRZYMÓW, PL)
  • KUR-PASZ DANIEL KURDYK; (Beznatka 4, 62-834 CEKÓW, PL)
  • ADAM KLOC FHU; (Genowefa 37a, 62-513 KRZYMÓW, PL)
  • GOSPODARSTWO ROLNE FERMA DROBIU KATARZYNA KOTUS; (Witów 3 A, 99-120 PIĄTEK, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • KAMPOL P.P.H.U KRZYSZTOF ŁUŹNIAK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • PPHU GABIKO ROMUALD GODLIŃSKI; (BOHATERÓW WRZEŚNIA 10A, KONOPNICA 98-313, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • EURO AGRO; (Strzebielinko 1a, 84-250 GNIEWINO, PL)
  • GOSPODARSTWO ROLNE FERMA DROBIU KATARZYNA KOTUS; (Witów 3 A, 99-120 PIĄTEK, PL)
  • KAMPOL P.P.H.U KRZYSZTOF ŁUŹNIAK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • KARP FHU JACEK KARP; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)
  • JAKPOL Jakub Ambroziak; (Szosa Ciechanowska 24, 06-420 Gołymin-Ośrodek, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • FORPOST Sp. z o.o.; (Ul. Mełgiewska 74/200, 20-234 Lublin, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • DAKU International Sp. z o.o.; (Ludwika Idzikowskiego 16, 00-710 WARSZAWA (MOKOTÓW), PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • JAKPOL Jakub Ambroziak; (Szosa Ciechanowska 24, 06-420 Gołymin-Ośrodek, PL)
  • MAX-PLON; (Starowiejska 11, 22-530 MIRCZE, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • JAKPOL Jakub Ambroziak; (Szosa Ciechanowska 24, 06-420 Gołymin-Ośrodek, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, 01-458 WARSZAWA, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, 01-458 WARSZAWA, PL)
  • MAX-PLON; (Starowiejska 11, 22-530 MIRCZE, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, 01-458 WARSZAWA, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • BUNGE POLSKA SP. Z O.O.; (Niepodległości 42, 88-150 KRUSZWICA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • BUNGE POLSKA SP. Z O.O.; (Niepodległości 42, 88-150 KRUSZWICA, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • TAVRIYA AGRO BIO INVEST SP.ZO.O.; (Rolna 191/193, 02-729 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)
  • DAKU International Sp. z o.o.; (Okrężna 83, 02-933 WARSZAWA, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • PRIME PROTEIN TRADE Sp. z o.o.; (ul. Jana III Sobieskiego 17, Rzeszów 35-002, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAR-POL II MARIUSZ SALA; (Łęki Szlacheckie 2a, 97-352 ŁĘKI SZLACHECKIE, PL)
  • ELIT-TRANS BOŻENA BOGACZ; (DMENIN 146, KODRĄB 97-512, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • EPARTS Sp z o.o.; (Aleja Jana Pawła II 27, WARSZAWA 00-867, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • VED OIL AGRO IGOR VEDMEDENKO; (Smoszew, Gajowa 2, 63-714 KOBIERNO, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • EKO GK GABRIELA NIESŁUCHOWSKA; (Mazowiecka 83, 05-255 STARE ZAŁUBICE, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • AGRONEX SP.Z.O.O.; (Tylna 11, 95-080 MĄKOSZYN, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • AGROLOG SP.Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, HRUBIESZÓW 22-500, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • PHU Zbigniew Wojtasik; (Stefanów 7, Drużbice 97-403, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • BENTYNKI BOGDAN BENTYN; (Pocztowa 9, 62-200 GNIEZNO, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • SMARTLOGISTIC Aleksandra Jaskorzyńska-Bogacz; (Władysława Łokietka 8/26, 97-500 RADOMSKO, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe VENUS M. Zyga Spółka Jawna; (Marysinek 2a, 05-870 Błonie, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)
  • WELTSAMEN Łukasz Gaworski Firma Handlowa; (Posmykowizna 55, 98-355 DZIAŁOSZYN, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SZYMON BOŻEK; (Teptiuków 59, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ENSPED SPÓŁKA Z.O.O.; (Dworcowa 4 B, 22-500 Hrubieszów, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • PRO-FEED KRAJEWSCY SP. Z O.O.; (Wola Zambrowska, Cicha 4, 18-300 ZAMBRÓW, PL)
  • AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Kolejowa 1, 18-500 KOLNO, PL)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • PRO-FEED TOMASZ KRAJEWSKI; (Cicha 4, 18-300 Zambrów, PL)
  • OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul. Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • UKR-ROL MARCHENKO SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA; (Siedmiogrodzka 1/115, 01-204 WARSZAWA, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • JAPP SP. Z O.O.; PL3064141p (Św. Michała 43, 61-119 POZNAŃ, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGROS Sylwia Samek F.H.U; (Młodzawy Duże, 28-400 PIŃCZÓW, PL)
  • TITAN TRADE VIKTORIIA LYASHCHUK; (Wincentego Pola 18, 35-021 RZESZÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • S-GROUP SP. Z O.O.; (M. Kolbe 4-6, 97-500 RADOMSKO, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul.Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • PRIME PROTEIN TRADE Sp. z o.o.; (ul. Jana III Sobieskiego 17, Rzeszów 35-002, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAR-POL II MARIUSZ SALA; (Łęki Szlacheckie 2a, 97-352 ŁĘKI SZLACHECKIE, PL)
  • ELIT-TRANS BOŻENA BOGACZ; (DMENIN 146, KODRĄB 97-512, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • EPARTS Sp z o.o.; (Aleja Jana Pawła II 27, WARSZAWA 00-867, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • VED OIL AGRO IGOR VEDMEDENKO; (Smoszew, Gajowa 2, 63-714 KOBIERNO, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • EKO GK GABRIELA NIESŁUCHOWSKA; (Mazowiecka 83, 05-255 STARE ZAŁUBICE, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • AGRONEX SP.Z.O.O.; (Tylna 11, 95-080 MĄKOSZYN, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • AGROLOG SP.Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, HRUBIESZÓW 22-500, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; PL1020128p (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • PHU Zbigniew Wojtasik; (Stefanów 7, Drużbice 97-403, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • BENTYNKI BOGDAN BENTYN; (Pocztowa 9, 62-200 GNIEZNO, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • SMARTLOGISTIC Aleksandra Jaskorzyńska-Bogacz; (Władysława Łokietka 8/26, 97-500 RADOMSKO, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe VENUS M. Zyga Spółka Jawna; (Marysinek 2a, 05-870 Błonie, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)
  • WELTSAMEN Łukasz Gaworski Firma Handlowa; (Posmykowizna 55, 98-355 DZIAŁOSZYN, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SZYMON BOŻEK; (Teptiuków 59, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ENSPED SPÓŁKA Z.O.O.; (Dworcowa 4 B, 22-500 Hrubieszów, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • PRO-FEED KRAJEWSCY SP. Z O.O.; (Wola Zambrowska, Cicha 4, 18-300 ZAMBRÓW, PL)
  • AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Kolejowa 1, 18-500 KOLNO, PL)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • PRO-FEED TOMASZ KRAJEWSKI; (Cicha 4, 18-300 Zambrów, PL)
  • OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul.Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • UKR-ROL MARCHENKO SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA; (Siedmiogrodzka 1/115, 01-204 WARSZAWA, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • JAPP SP. Z O.O.; (Św. Michała 43, 61-119 POZNAŃ, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; PL2062032p (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGROS Sylwia Samek F.H.U; (Młodzawy Duże, 28-400 PIŃCZÓW, PL)
  • TITAN TRADE VIKTORIIA LYASHCHUK; (Wincentego Pola 18, 35-021 RZESZÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • S-GROUP SP. Z O.O.; (M. Kolbe 4-6, 97-500 RADOMSKO, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul.Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • MIRPASZ Marek Świerżewski; (Stara Łomża Nad Rzeką 53, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • IMA POLSKA S.A; (Ul . Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)
  • ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • STACJA LHS MAGELIT Sp. z o.o.; (Knapy 190, 39-450 Wola Baranowska, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • STACJA LHS MAGELIT Sp. z o.o.; (Knapy 190, 39-450 Wola Baranowska, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • MIRPASZ Marek Świerżewski; (Stara Łomża Nad Rzeką 53, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • New Products Sp z O.O.; (1000 Lecia Państwa Polskiego 10a/107, 15-111 Białystok, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; aPL3010003p (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • AGRO-UPOL Sp. z o.o.; (Nowa 100, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • mFOODS Sp z o. o.; (Widzewska 14/306, 307, 92-229 ŁÓDŹ, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • MILAN LOGISTIC Sp. z o.o.; (Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8, 35-083 RZESZÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • MILAN LOGISTIC Sp. z o.o.; (Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8, 35-083 RZESZÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • ELPOLOGISTYKA SP. Z O.O.; (Zawada 26, 28-230 POŁANIEC, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GMBH&CO KG; (Haupstr.100, BULSTRINGEN 39345, DE)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GMBH&CO KG; (Haupstr.100, BULSTRINGEN 39345, DE)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO;(Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRAVIS OST GMBH&CO KG; (Haupstr.100, BULSTRINGEN 39345, DE)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • STACJA LHS MAGELIT Sp. z o.o.; (Knapy 190, 39-450 Wola Baranowska, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • EUROPIAN MING AND ENERGY GROUP OU; (Paszowice 52b, 59-411 PASZOWICE, PL)
  • EUROPIAN MING AND ENERGY GROUP OU; (Paszowice 52b, 59-411 PASZOWICE, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; PL3010007p, (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)
  • BIMEO 1 SP. Z O.O.; (Plac Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • EUROPIAN MING AND ENERGY GROUP OU; (Paszowice 52b, 59-411 PASZOWICE, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • New Products Sp z O.O.; (1000 Lecia Państwa Polskiego 10a/107, 15-111 Białystok, PL)
  • KG Polska Sp. z o.o.; (Sejneńska 51, 16-400 SUWAŁKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • POLBILDING SP ZOO SP K; (Ul. Gorzowska 2a/2.2, 65-127 ZIELONA GÓRA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • New Products Sp z O.O.; (1000 Lecia Państwa Polskiego 10a/107, 15-111 Białystok, PL)
  • TEMPLE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • TEMPLE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, OSTRÓW WIELKOPOLSKI 63-400, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • POLBILDING SP. Z O.O. SP.K.; (Kabacki Dukt 6/53, 02-798 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO, (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • mFOODS Sp z o. o.; (Widzewska 14/306, 307, 92-229 ŁÓDŹ, PL)
  • ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, OSTRÓW WIELKOPOLSKI 63-400, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; PL14652391p (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • TEMPLE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • BUMERANG -TRANS BARTOSZ; (WIATRAKOWA 3, ŚMIGIEL 64-030, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)
  • MODERNFEED SP. Z O.O.; (MAGNUSZOWICE 77, 49-156 MAGNUSZOWICE, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • UNITED PETFOOD POLSKA SP. Z O.O.; (Południowa 6, 63-460 BISKUPICE OŁOBOCZNE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • GOZAC SP.Z.O.O.; (Młyńska 5/9, 61-729 POZNAŃ, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • INT DARIUSZ KOTARA; (Mickiewicza 6/21, 28-200 STASZÓW, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • GOREX GTHZ SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WLKP. 66-400, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • YUKON SP. Z O.O.; (29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • TRADE OIL SP. Z O.O.; (Ul.tomasza Zana 11a, 20-601 LUBLIN, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • GOREX GTHZ SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WLKP. 66-400, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • ROL-MIX PHU Jacek Skrodzki; (Kownacin 2, 18-507 GRABOWO, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • TRANS-POL POLSKA SP. Z O.O.; (Osiedle 40-lecia PRL 16, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • INT DARIUSZ KOTARA; (Mickiewicza 6/21, 28-200 STASZÓW, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • INT DARIUSZ KOTARA; (Mickiewicza 6/21, 28-200 STASZÓW, PL)
  • THEGRA POLAND SP. Z O.O.; (Żelazna 59, 00-848 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • ARPPM SP.Z.O.O.; (UL.WERNERA 33/37, RADOM 26-600, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; PL1020128p (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • M.W.M. Sp. z o.o.; (Dragany 24B, 23-145 WYSOKIE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • AGRO TORG; (Dowborczyków, 90-019 ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-ŚRÓDMIEŚCIE), PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • YUKON SP. Z O.O.; (29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • RKSS Sp. z o.o.; (Tczyca 145, 32-250 TCZYCA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)
  • O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • EMIX OIL SP. Z O.O.; (Świątkowice 61 A, 98-360 LUTUTÓW, PL)
  • FITCOM FITAŁ KRZYSZTOF P.H.U.; (A. Gromskiego 2/62, 35-233 RZESZÓW, PL)
  • JUSTAL AGRO SP. Z O.O.; (Ul. Rogatka 3/1, 31-425 KRAKÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • BUDEXIM SP. Z O.O.; (Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 WROCŁAW, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; PL1010112p (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • ROL-MIX PHU Jacek Skrodzki; (Kownacin 2, 18-507 GRABOWO, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • JUSTAL AGRO SP. Z O.O.; (Ul. Rogatka 3/1, 31-425 KRAKÓW, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGROL ARTUR JARZĘBOWSKI; (Grabica 50, 97-306 GRABICA 50, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRIKAM Sylwia Krawczyk Firma Handlowa; (KRZEPCZÓW NOWY 16A, GRABICA 50 97-306, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI; (1, 55-140 KĄKOLNO, PL)
  • F.H.U. ZUZA ZUZANNA GIEC; (UL. ŚW PAWŁA ii 53, ZALESZANY 37-415, PL)
  • PPHU JULTIM; (Wieluńska 12a, 97-438 RUSIEC, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • DRIED FRUITS SP. Z O.O.; (OLIMPIJSKA 24, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 41-100, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • NIETEN SERWIS CELNY SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. ODDZIAŁ TERENOWY
  • KORCZOWA; (Przejście Graniczne W Korczowej, 37-550 RADYMNO, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI; (1, 55-140 KĄKOLNO, PL)
  • ANAKUS Sp. z o.o.; (Sidorska 54 Lok. 20a, 21-500 Biała Podlaska, PL)
  • BUDEXIM SP. Z O.O.; (Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 WROCŁAW, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • BUDEXIM SP. Z O.O.; (Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 WROCŁAW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • MG MICHAŁ GIENIEC; (Librantowska 10, 33-300 NOWY SĄCZ, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • FEEDOIL Sp.z.o.o.; (Dworcowa 15, 73-120 CHOCIWEL, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • AGROLOK SP z o.o.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • ANAKUS Sp. z o.o.; (Sidorska 54 Lok. 20a, 21-500 Biała Podlaska, PL)
  • NIETEN SERWIS CELNY SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. ODDZIAŁ TERENOWY
  • KORCZOWA; (Przejście Graniczne W Korczowej, 37-550 RADYMNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś Królewska 18 M. U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • GOZAC SP.Z.O.O.; (Młyńska 5/9, 61-729 POZNAŃ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • SETTI SP. Z O.O.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • GAB PPHU SP. Z O.O.; (Olmonty 20, 15-603 OLMONTY, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AMB POLSKA SP. Z O.O.; (Kaliska 11a, 63-410 CZEKANÓW, PL)
  • GAB PPHU SP. Z O.O.; (Olmonty 20, 15-603 OLMONTY, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna 'Samopomoc Chłopska Pług' Mieszalnia Pasz; (Towarowa 4, 36-100 KOLBUSZOWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • LEWANDOWSKI TOMASZ Firma Usługowo Budowlana; (Wiatrakowa 1b, 64-030 ŚMIGIEL, PL)
  • FITCOM FITAŁ KRZYSZTOF P.H.U.; (A. Gromskiego 2/62, 35-233 RZESZÓW, PL)
  • PPHU JULTIM; (Wieluńska 12a, 97-438 RUSIEC, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś Królewska 18 M. U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • AGROL ARTUR JARZĘBOWSKI; (Grabica 50, 97-306 GRABICA 50, PL)
  • FODER BIO-TECH Sp. z o.o.; (Bitwy Warszawskiej 1920 21/93, 02-366 WARSZAWA, PL)
  • YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • KORM SŁAWOMIR BĘDKOWSKI; (Staffa 2, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • NIETEN SERWIS CELNY SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. ODDZIAŁ TERENOWY
  • KORCZOWA; (Przejście Graniczne W Korczowej, 37-550 RADYMNO, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • TRADE OIL SP. Z O.O.; (Ul.tomasza Zana 11a, 20-601 LUBLIN, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGROLOK SP z o.o.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAR-POL II MARIUSZ SALA; (Łęki Szlacheckie 2a, 97-352 ŁĘKI SZLACHECKIE, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ANAKUS Sp. z o.o.; (Sidorska 54 Lok. 20a, 21-500 Biała Podlaska, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • YUKON SP. Z O.O.; (29 LISTOPADA 130/421, KRAKÓW 31-406, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś Królewska 18 M. U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • RATBET PPHU; (Gostyńska 20, 63-860 POGORZELA, PL)
  • AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • TRADE OIL SP. Z O.O.; (UL.TOMASZA ZANA 11A, LUBLIN 20-601, PL)
  • MODERNFEED SP. Z O.O.; (MAGNUSZOWICE 77, 49-156 MAGNUSZOWICE, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • MAX DANUTA KRÓLIKOWSKA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • MAX DANUTA KRÓLIKOWSKA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • MAX DANUTA KRÓLIKOWSKA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)
  • AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • TRANS-POL POLSKA SP. Z O.O.; (Osiedle 40-lecia PRL 16, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • HS FARM SP. Z O.O.; (SITANIEC-WOLICA 216, ZAMOŚĆ 22-400, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • CL INVESTMENTS SP ZOO; (FRYDERYKA CHOPINA41/2, LUBLIN 20-023, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • STREET RETAIL SP. Z O.O.; (PRZEMYSŁOWA 9B, KNURÓW 44-190, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • FEEDOIL Sp.z.o.o.; (Dworcowa 15, 73-120 CHOCIWEL, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś Królewska 18 M. U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI; (1, KĄKOLNO 55-140, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna 'Samopomoc Chłopska Pług' Mieszalnia Pasz; (Towarowa 4, 36-100 KOLBUSZOWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • OLVAR SP Z.O.O.; (RĄCZYNA 56, KAŃCZUGA 37-220, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • FITCOM FITAŁ KRZYSZTOF P.H.U.; (A. Gromskiego 2/62, 35-233 RZESZÓW, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGRONEX SP.Z.O.O.; (TYLNA 11, MĄKOSZYN 95-080, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • FPT SP. Z O.O.; (Bysewska 30, 80-298 GDAŃSK, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AGROS Sylwia Samek F.H.U; (Młodzawy Duże, 28-400 PIŃCZÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • OLVAR SP Z.O.O.; (RĄCZYNA 56, KAŃCZUGA 37-220, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)
  • EKO-DOM S. Z O.O.; (Uniszki-cegielnia 23a, 06-500 MŁAWA, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • SPORT-FISHING WERONIKA BUKOJEMSKA; (Sierakowskiego 10/1, 37-700 PRZEMYŚL, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • Firma EMIMAR Krystyna Oponowicz; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • SPORT-FISHING WERONIKA BUKOJEMSKA; (Sierakowskiego 10/1, 37-700 PRZEMYŚL, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • KRYSPOL EXPORT-IMPORT Krystyna Wołoszyn; (Obojna 74, 37-415 ZALESZANY, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • LECHPOL PW SP. Z O.O.; (Jana Pawała Ii 36, 89-200 SZUBIN, PL)
  • ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • AGRO-BUSINESS TRADE SP.Z.O.O; (MIESZKOWO 10, MASZEWO 72-130, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • ZŁOTE ZIARNO SP. Z O.O.; (Wola Żydowska 67, 28-404 KIJE, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AGRO-BUSINESS TRADE SP.Z.O.O; (MIESZKOWO 10, MASZEWO 72-130, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • AGRO-BUSINESS TRADE SP.Z.O.O; (MIESZKOWO 10, MASZEWO 72-130, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO SP. Z O.O.; (Wola Żydowska 67, 28-404 KIJE, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • SETTI SP. Z O.O.; PL (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • Firma EMIMAR Krystyna Oponowicz;f (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • LEVEL-SC (Warszawa)
  • Lidea Poland (Poznań)
  • MULTEKO (Warszawa)
  • Lidea Poland (Poznań)
  • AGROLOG Sp. z o.o.
  • MG Michał Gieniec (Nowy Sącz)
  • Volyn Grouo Warszawa
  • AMEX AGNIESZKA MAJ( Piskorka)
  • MULTEKO Sp.z o.o.
  • GP Buraka Cukrowego Dobra Sp. z o.o.
  • ECOMAC Sp.zo.o. Bielsko biała
  • ECOMAC Sp.zo.o. Bielsko biała
  • Eximcompany OU Tallinn
  • H.P.U. Mirem Export-Import Gryfice
  • Aquael Sp.zo.o. Warszawa
  • AGRO-V POLSKA, UL. SĄDOWA 8/1, 20-027 LUBLIN
  • IMA Polska S.A. , 62-095 Murowana Goślina
  • ERIDON Sp. z O.O. ,Dantyszka 18, 01-054 Warszawa
  • IMA Polska S.A. , 62-095 Murowana Goślina
  • Nano TechPL sp.zo.o. 41-500 Chorzów, Konopnickiej 6/7
     

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Kompromitacja neo-TVP. Natychmiastowe przeprosiny na antenie i sprostowanie, albo widzimy się w sądzie [WIDEO] z ostatniej chwili
Kompromitacja neo-TVP. "Natychmiastowe przeprosiny na antenie i sprostowanie, albo widzimy się w sądzie" [WIDEO]

"Wzięliście materiał z troll konta jakiegoś anonima i przypisaliście mi jego podłą wypowiedź" - napisał na Twitterze poseł Przemysław Wipler.

Błaszczykowski powiedział to wprost o konflikcie z Lewandowskim z ostatniej chwili
Błaszczykowski powiedział to wprost o konflikcie z Lewandowskim

"Nasze ego nie pozwoliło nam na dojście do pewnych wniosków, do których doszliśmy teraz" - powiedział Jakub Błaszczykowski w "Gościu Wydarzeń" o relacjach z Robertem Lewandowskim.

Wicher od Turbacza. Premiera muzycznego hołdu dla Majora Józefa Kurasia ps. Ogień tylko u nas
"Wicher od Turbacza". Premiera muzycznego hołdu dla Majora Józefa Kurasia ps. "Ogień"

- Pieśń „Wicher od Turbacza” wpisuje się w moją misję. Cieszę się, że mogę przywołać w ten sposób imię „Ognia”, tak bardzo dzisiaj szkalowane przez nadciągającą neobolszewicką rewolucję - mówi w rozmowie z portalem Tysol.pl Norbert "Smoła" Smoliński, bard, kompozytor, lider zespołu „Contra Mundum”.

Dr Rafał Brzeski: Правда.pl Wiadomości
Dr Rafał Brzeski: Правда.pl

Globalna wojna informacyjna Kremla sprawia, że stale rośnie liczba atakowanych i odpowiednio liczba broniących się. Francuski zespół Viginum rozpracował kolejny już ekosystem dezinformacyjny zbudowany z co najmniej 193 witryn i portali przedstawiających wojnę na Ukrainie tak jak ona powinna wyglądać wedle rosyjskich propagandzistów. Sieć ta adresowana jest przede wszystkim do odbiorców zachodnich a ostatnio wiodącą w niej rolę pełni polskojęzyczny portal “informacyjny” Pravda (pełnego adresu wolimy nie rozpowszechniać - przyp. red.).

W Moskwie ze sprzedaży wycofano gazetę z Nawalnym na okładce z ostatniej chwili
W Moskwie ze sprzedaży wycofano gazetę z Nawalnym na okładce

W kioskach w Moskwie ze sprzedaży wycofano nowy numer tygodnika "Sobiesiednik". Na okładce pisma było zdjęcie sprzeciwiającego się Kremlowi polityka Aleksieja Nawalnego, który - jak podały służby więzienne - zmarł w ubiegłym tygodniu w kolonii karnej.

Tomasz Komenda chorował na jeden z groźniejszych nowotworów z ostatniej chwili
Tomasz Komenda chorował na jeden z groźniejszych nowotworów

Nie żyje Tomasz Komenda. Mężczyzna, który 18 lat niesłusznie spędził w więzieniu. Miał 46 lat. Chorował na jeden z groźniejszych nowotworów

Nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry z ostatniej chwili
Nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry

Poseł Suwerennej Polski Michał Wójcik przekazał nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry.

Katastrofa smoleńska. Umorzenie śledztwa ws. niedopełnienia obowiązków przez prokuratora z ostatniej chwili
Katastrofa smoleńska. Umorzenie śledztwa ws. niedopełnienia obowiązków przez prokuratora

Prokuratura Okręgowa w Radomiu umorzyła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków przez warszawskiego prokuratora Józefa Gacka w związku z prowadzonym przez niego śledztwem związanym z katastrofą smoleńską. Postawiony mu zarzut okazał się bezpodstawny.

Nie żyje Tomasz Komenda. Dramatyczne wyznanie jego matki z ostatniej chwili
Nie żyje Tomasz Komenda. Dramatyczne wyznanie jego matki

Nie żyje Tomasz Komenda. Mężczyzna, który 18 lat niesłusznie spędził w więzieniu. Miał 46 lat. Jego matka zabrał głos.

Niemiecki dziennik rozpływa się nad nową TVP z ostatniej chwili
Niemiecki dziennik rozpływa się nad nową TVP

"W nowej TVP Info wszystko idzie do przodu. I to bez nienawiści" – pisze dziennik „Sueddeutsche Zeitung”.

REKLAMA

Opublikowano listę firm, które miały importować zboże z Ukrainy

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi udostępnił listę firm importujących zboże z Ukrainy.
zdjęcie poglądowe Opublikowano listę firm, które miały importować zboże z Ukrainy
zdjęcie poglądowe / pixabay.com

"O niektórych firmach wiedziałem, inne to niemiłe zaskoczenie"

Sprawę skomentował w mediach społecznościowych działacz rolniczy Jacek Słoma.

Opublikowano listę polskich firm, które skupowały ukraińskie ziarno, po dumpingowych wobec polskiego rolnika cenach. O niektórych firmach wiedziałem, inne to niemiłe zaskoczenie

– przekazał Jacek Słoma. Jako przykład podał firmę, która handluje m.in kaszą gryczaną.

Gdy chcesz im sprzedać grykę, wysyłasz próbkę, badają ją między innymi na obecność glifosadu. Zastanawiam się, czy tak samo wymagający byli wobec ukraińskiego ziarna (sarkazm)? Nie mówiąc już o młynach... Czy jedliśmy mąkę z ziarna GMO (zakazanym w UE?), czy do wytwarzania mąki było wykorzystywane ziarno, przy którego produkcji używano zakazanych w UE środków ochrony roślin? 

– pyta Jacek Słoma.

 

 

Oto lista firm, które miały importować zboże z Ukrainy

Lista firm została opublikowana przez ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dokument zawiera 62 strony. Publikujemy listę podmiotów w całości. 

  • "Młyn Pogorzelec" Sp. z o.o.
  • 4BAGS NATALIA WEDRAL
  • AB LINAS AGRO
  • A. T GROUP Sp. z o. o.
  • AGENCJA OCHRONY "VIP GUARD" Sp. z o. o.
  • AGERONA Sp. z o. o.
  • AGICORP Sp. z o. o.
  • AGRO-DUK KRYSTIAN DUK
  • AGRO EXPRES Sp. z o. o.
  • AGRO INTERNATIONAL Sp. z o. o
  • AGRO-INTER Sp. z o.o.
  • AGROLOK Sp. z o. o.
  • Agro-Mursy Łukasz Tomczuk
  • AGROOILTRADE OU
  • AGRO-TRADE Karol Pieczko
  • AGROZONE Sp. z o.o.
  • ALBIO Sp. z o. o.
  • AMF LIFE Mateusz Wróbel
  • Basis Development Sp. z o. o.
  • BIO-GRAIN Sp. z o. o.
  • BMdrog Sp. z o.o.
  • BOŻEK- SKŁAD Sp. z o. o.
  • BROMEX Sp. z o. o.
  • BZK Group Sp. z o. o.
  • Capital Trade Sp. z o. o.
  • Conecto Logistics Sp. z o. o.
  • Corn Trans Group Sp. z o. o.
  • CORN TRANS Sp. z o. o. Sp. K.
  • Crisp Malt Sp. z o. o. (dawniej: GlobalMalt Polska Sp. z o. o.)
  • CROPFIELD TRADING COMPANY OU
  • DACSA Polska Sp. z o. o.
  • DE HEUS Sp. z o. o.
  • DIGITEX Sp. z o. o. Sp. k.
  • DK AGRO TRADE Dariusz Kornik
  • Dried Fruits Sp. z o. o.
  • ECCO KPO Sp. z o. o.
  • ECOMASTER Sp. z o. o.
  • EKOGRAIN ROBERT PRUS FHU
  • ELPOL Łuźniak Spółka Komandytowa
  • ENERGOSTROJ Sp. z o. o.
  • EPARTS Sp. z o. o.
  • ERIDON Sp. z o. o.
  • Etmos Sp. z o. o. Sp. K.
  • Eurowinpol Sp. z o. o.
  • EVERWELLE OSAUHING
  • EXIMCOMPANY OU
  • F.H.U. TOMASZ GRUNT
  • F.H.U. KAMA AGATA KMIECIK
  • FHU KALINOWSKI Tomasz Kalinowski
  • F.H.U.P. ROMADO MARIA SZCZEPAŃSKA
  • FIRMA HANDLOWA RAFAŁ KARP
  • FORTIS LOGISTICS GROUP Sp. z o.o.
  • GRUPA AWW Sp. z o.o.
  • Jacek Karp Firma Handlowo Usługowa "KARP"
  • Aleksandra Pietrzak Firma Handlowo-Usługowa "OL-WI"
  • FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DARIUSZ BŁOŃSKI
  • FOOD TRADE Sp. z o. o.
  • FREEZEPOINT Sp. z o. o.
  • FRESChO Group Poland Sp. z o. o.
  • Fruges Trade Sp. z o. o.
  • GARANT LLB Sp. z o. o.
  • GINTER AGRO Sp. z o. o.
  • GINTER TRADE Sp. z o. o.
  • GLOBAL GO Sp. z o. o.
  • GRAINFORCE Sp. z o. o.
  • GRAIN Sp. z o. o.
  • GRUPA PRODUCENTÓW BURAKA CUKROWEGO "DOBRA" Sp. z o.o
  • Emilia Kosovets H.P.U. MIREM EXPORT-IMPORT
  • HANDEL ART. ROLNYMI TRANSPORT WIESŁAW MUZYKA
  • MYROSLAV KOSOVETS HPU EXPORT-IMPORT ,,HERMES’’
  • IGS COMMODITY S.R.O.
  • IMARTI POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • INFAVOR Sp. z o. o.
  • INTERMARKET Sp. z o. o.
  • International Logistic Sp. z o. o.
  • Kaszpol Agro Grzegorz Ziółkowski
  • LEMBERGS Sp. z o. o.
  • L'HOM Designs Robert Bieńkowski
  • Lider Polska Sp. z o. o.
  • LOUIS DREYFUS COMPANY POLSKA Sp. z o. o.
  • M&M - Trans Michał Filipczak
  • MAGNOLIA PLUS Sp. z o. o. SP. K
  • MAKARONY POLSKIE S.A
  • ,,MALTEUROP POLSKA’’ Sp. z o. o.
  • MARCIN JAKÓBCZYK P.U.H.
  • Mariusz Witkowicz EMKA TRANS
  • MARTEX GROUP Sp. z o.o.
  • ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Max-Plon Sp. z o. o.
  • MEGA TRADING Sp. z o. o.
  • MG MICHAŁ GIENIEC
  • Michał Derendarz ,,AGRIKO’’
  • Milan Logistic Sp. z o. o.
  • MIRPASZ MAREK ŚWIERZEWSKI
  • MŁYN NAD WARTĄ Sp. z o. o.
  • MŁYN OSTRÓW WLKP. Józef i Teresa Otwiaska Spółka komandytowa
  • MORSKI TERMINAL ZBOŻOWY Sp. z o. o.
  • MP TRADE Sp. z o. o.
  • Natalia Walczyk Firma Handlowo-Usługowa
  • NODIA Sp. z o. o.
  • Och Bont Sp. z o. o.
  • OLEWNIK-EXPO Group Sp. z o. o.
  • OLEWNIK-EXPO Sp. z o. o.
  • OLEWNIK-EXPO Danuta Olewnik-Cieplińska
  • OLVAR Sp. z o. o.
  • P.G.B. Polak Piotr Polish Business Group
  • P.P.H.U ADAM Młyn Potakówka M. Bochnia W. Bochnia S. C.
  • P.P.H.U. JULTIM JULIA MIELCZAREK
  • P.P.U.H. AGRO-WIP Aleksandra Tarnowska
  • ,,P.V.I EKO’’ Sp. z o. o.
  • ,,PHU TRANSAGRO KRZYSZTOF STAWIARZ’’
  • PHU Turexpo Danuta Biała
  • PHUT Sięmbida Marek
  • ,,Podlaskie Zakłady Zbożowe’’ Spółka akcyjna
  • PPHU KAMPOL KRZYSZTOF ŁUŹNIAK
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ,,TRANS – MAR’’ Stanisław Nawrocki
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe "SOBPOL" S.J. Sobolewscy
  • Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowo- Transportowe ANIMEX Leszek i Anna Dzierzęccy Spółka jawna
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGSOL Spółka Jawna Zdzisław Wróbel i Agnieszka Wielgus
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Węcławik
  • PUH Chemirol Sp. z o. o.
  • QUATRO INTERNATIONAL Sp. z o. o.
  • GRZEGORZ FILIPOWSKI,RESTAURACJA ,,SMAKI ŚWIATA’’
  • RKSS Sp. z o. o.
  • ROLPEX Sp. z o. o. Sp.K
  • ROL-TRANS ROBERT CZYŻEWSKI
  • S-Group Sp. z o. o.
  • SIMBA BABY Sp. z o. o.
  • Składy drzewne II S.C. Export-Import
  • SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o. o.
  • Soufflet Negoce
  • SUPER-CZAD Sp. z o. o.
  • TKM OLEG WILCZYŃSKI
  • TOMY M&M Sp. z o. o.
  • TUKAN s.c. Janusz Hady, Anna Hady
  • UAB BALTIJOS JAVAI
  • Ukr-Rol Kolesnyk Sp.Komandytowo-Akcyjna
  • Usługi ładowarką Danuta Rozwałka
  • VAMAPOL Sp. z o. o.
  • VEKTOR SBB Sp. z o. o.
  • VELES AGRO Sp. z o. o.
  • VERNUS Sp. z o. o.
  • VEVANTA Sp. z o. o.
  • VITERRA POLSKA Sp. z o. o.
  • Sławomir Olak W.P.H. ,,Agrahurt’’ Export-Import
  • WILHELM LANDBERG Sp. z o. o.
  • WIST Sp. z o. o.
  • WS-TRADE PLUS Sp. z o. o., Sp. K.
  • Zakład Pracy Chronionej Zakład Stolarski Wiesław Tański
  • Krzysztof Borek Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "BAK-ROL"
  • Zakłady Zbożowe Ocieka Tuszyma Sp. z o. o.
  • Zioła Nałęczowskie Sp. z o. o.
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o. o.
  • MAISADOUR POLSKA Sp. z o.o., Pokrzywno 3A, 61-315 Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Polska
  • ECG Seeds Sp. z o.o., Długa 16, 85-031 Bydgoszcz, Polska
  • Firma " ZWIREK", Nowa Wieś Zbaska 61, 64-360 Zbąszyń, Polska
  • KWS LOCHOW POLSKA SP Z O.O., SLOWIANSKA 5, 57-150 Kondratowice, Polska
  • KWS POLSKA SP Z.O.O., UL. CHLEBOWA 4/8, 60-734 Poznań, Polska
  • Lidea Poland sp. z o.o, Wichrowa 1 a, 61-189 Poznań, Polska
  • PETRA EXPORT SP. Z O.O., KOLEJOWA 6, 59-800 Zaręba, Polska
  • FIRMA PRODREW, KRZYSZTOF TOMASZ, KOPERNIKA 25A, 14-310 Miłakowo, Polska
  • Phoenix Production sp.zo.o., Cynamonowa 16, 35-232 Rzeszów, Polska
  • SAFE AGRO SP. Z O.O., RÓŻANA 10/29, 20-538 Lublin, Polska
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • Meat-Market Sp. z o.o.; (Żurawia 43/109, 00-680 Warszawa, PL)
  • SUN OIL SP.Z O.O.; (AL. MICKIEWICZA ADAMA 59, KRAKÓW 31-120, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • MVP GROUP Sp. z o.o.; (Cienista 36, 05-077 WARSZAWA, PL)
  • MG MICHAŁ GIENIEC; (Librantowska 10, 33-300 NOWY SĄCZ, PL)
  • FERMA DROBIU WOŹNIAK SP. Z O.O.; (ŻYLICE 35A, RAWICZ 63-900, PL)
  • PPHU GABIKO ROMUALD GODLIŃSKI ; (BOHATERÓW WRZEŚNIA 10A, KONOPNICA 98-313, PL)
  • FHU OL-WI; (ZA JEZIOREM 13, Sławno 62-265, PL)
  • KAMPOL P.P.H.U KRZYSZTOF ŁUŹNIAK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; PL1010051p (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGROLOK SP z o.o.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • ADAM KLOC FHU; (Genowefa 37a, 62-513 KRZYMÓW, PL)
  • ADAM KLOC FHU; (Genowefa 37a, 62-513 KRZYMÓW, PL)
  • KUR-PASZ DANIEL KURDYK; (Beznatka 4, 62-834 CEKÓW, PL)
  • ADAM KLOC FHU; (Genowefa 37a, 62-513 KRZYMÓW, PL)
  • GOSPODARSTWO ROLNE FERMA DROBIU KATARZYNA KOTUS; (Witów 3 A, 99-120 PIĄTEK, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • KAMPOL P.P.H.U KRZYSZTOF ŁUŹNIAK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • PPHU GABIKO ROMUALD GODLIŃSKI; (BOHATERÓW WRZEŚNIA 10A, KONOPNICA 98-313, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • EURO AGRO; (Strzebielinko 1a, 84-250 GNIEWINO, PL)
  • GOSPODARSTWO ROLNE FERMA DROBIU KATARZYNA KOTUS; (Witów 3 A, 99-120 PIĄTEK, PL)
  • KAMPOL P.P.H.U KRZYSZTOF ŁUŹNIAK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • KARP FHU JACEK KARP; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)
  • JAKPOL Jakub Ambroziak; (Szosa Ciechanowska 24, 06-420 Gołymin-Ośrodek, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • FORPOST Sp. z o.o.; (Ul. Mełgiewska 74/200, 20-234 Lublin, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • DAKU International Sp. z o.o.; (Ludwika Idzikowskiego 16, 00-710 WARSZAWA (MOKOTÓW), PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • JAKPOL Jakub Ambroziak; (Szosa Ciechanowska 24, 06-420 Gołymin-Ośrodek, PL)
  • MAX-PLON; (Starowiejska 11, 22-530 MIRCZE, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • JAKPOL Jakub Ambroziak; (Szosa Ciechanowska 24, 06-420 Gołymin-Ośrodek, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, 01-458 WARSZAWA, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, 01-458 WARSZAWA, PL)
  • MAX-PLON; (Starowiejska 11, 22-530 MIRCZE, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, 01-458 WARSZAWA, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • BUNGE POLSKA SP. Z O.O.; (Niepodległości 42, 88-150 KRUSZWICA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 SOUTH STREET, VALETTA 1102, MT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)
  • CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)
  • BUNGE POLSKA SP. Z O.O.; (Niepodległości 42, 88-150 KRUSZWICA, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)
  • TAVRIYA AGRO BIO INVEST SP.ZO.O.; (Rolna 191/193, 02-729 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)
  • DAKU International Sp. z o.o.; (Okrężna 83, 02-933 WARSZAWA, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • PRIME PROTEIN TRADE Sp. z o.o.; (ul. Jana III Sobieskiego 17, Rzeszów 35-002, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAR-POL II MARIUSZ SALA; (Łęki Szlacheckie 2a, 97-352 ŁĘKI SZLACHECKIE, PL)
  • ELIT-TRANS BOŻENA BOGACZ; (DMENIN 146, KODRĄB 97-512, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • EPARTS Sp z o.o.; (Aleja Jana Pawła II 27, WARSZAWA 00-867, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • VED OIL AGRO IGOR VEDMEDENKO; (Smoszew, Gajowa 2, 63-714 KOBIERNO, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • EKO GK GABRIELA NIESŁUCHOWSKA; (Mazowiecka 83, 05-255 STARE ZAŁUBICE, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • AGRONEX SP.Z.O.O.; (Tylna 11, 95-080 MĄKOSZYN, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • AGROLOG SP.Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, HRUBIESZÓW 22-500, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • PHU Zbigniew Wojtasik; (Stefanów 7, Drużbice 97-403, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • BENTYNKI BOGDAN BENTYN; (Pocztowa 9, 62-200 GNIEZNO, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • SMARTLOGISTIC Aleksandra Jaskorzyńska-Bogacz; (Władysława Łokietka 8/26, 97-500 RADOMSKO, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe VENUS M. Zyga Spółka Jawna; (Marysinek 2a, 05-870 Błonie, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)
  • WELTSAMEN Łukasz Gaworski Firma Handlowa; (Posmykowizna 55, 98-355 DZIAŁOSZYN, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SZYMON BOŻEK; (Teptiuków 59, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,
  • PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ENSPED SPÓŁKA Z.O.O.; (Dworcowa 4 B, 22-500 Hrubieszów, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • PRO-FEED KRAJEWSCY SP. Z O.O.; (Wola Zambrowska, Cicha 4, 18-300 ZAMBRÓW, PL)
  • AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Kolejowa 1, 18-500 KOLNO, PL)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • PRO-FEED TOMASZ KRAJEWSKI; (Cicha 4, 18-300 Zambrów, PL)
  • OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul. Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • UKR-ROL MARCHENKO SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA; (Siedmiogrodzka 1/115, 01-204 WARSZAWA, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • JAPP SP. Z O.O.; PL3064141p (Św. Michała 43, 61-119 POZNAŃ, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGROS Sylwia Samek F.H.U; (Młodzawy Duże, 28-400 PIŃCZÓW, PL)
  • TITAN TRADE VIKTORIIA LYASHCHUK; (Wincentego Pola 18, 35-021 RZESZÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • S-GROUP SP. Z O.O.; (M. Kolbe 4-6, 97-500 RADOMSKO, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul.Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • PRIME PROTEIN TRADE Sp. z o.o.; (ul. Jana III Sobieskiego 17, Rzeszów 35-002, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAR-POL II MARIUSZ SALA; (Łęki Szlacheckie 2a, 97-352 ŁĘKI SZLACHECKIE, PL)
  • ELIT-TRANS BOŻENA BOGACZ; (DMENIN 146, KODRĄB 97-512, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • EPARTS Sp z o.o.; (Aleja Jana Pawła II 27, WARSZAWA 00-867, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • VED OIL AGRO IGOR VEDMEDENKO; (Smoszew, Gajowa 2, 63-714 KOBIERNO, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • EKO GK GABRIELA NIESŁUCHOWSKA; (Mazowiecka 83, 05-255 STARE ZAŁUBICE, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • AGRONEX SP.Z.O.O.; (Tylna 11, 95-080 MĄKOSZYN, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)
  • LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • AGROLOG SP.Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SP. Z O.O.; (Teptiuków 58, HRUBIESZÓW 22-500, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; PL1020128p (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • PHU Zbigniew Wojtasik; (Stefanów 7, Drużbice 97-403, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • BENTYNKI BOGDAN BENTYN; (Pocztowa 9, 62-200 GNIEZNO, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • SMARTLOGISTIC Aleksandra Jaskorzyńska-Bogacz; (Władysława Łokietka 8/26, 97-500 RADOMSKO, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe VENUS M. Zyga Spółka Jawna; (Marysinek 2a, 05-870 Błonie, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)
  • WELTSAMEN Łukasz Gaworski Firma Handlowa; (Posmykowizna 55, 98-355 DZIAŁOSZYN, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • BOŻEK SKŁAD SZYMON BOŻEK; (Teptiuków 59, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ENSPED SPÓŁKA Z.O.O.; (Dworcowa 4 B, 22-500 Hrubieszów, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • PRO-FEED KRAJEWSCY SP. Z O.O.; (Wola Zambrowska, Cicha 4, 18-300 ZAMBRÓW, PL)
  • AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Kolejowa 1, 18-500 KOLNO, PL)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • PRO-FEED TOMASZ KRAJEWSKI; (Cicha 4, 18-300 Zambrów, PL)
  • OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul.Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • UKR-ROL MARCHENKO SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA; (Siedmiogrodzka 1/115, 01-204 WARSZAWA, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • JAPP SP. Z O.O.; (Św. Michała 43, 61-119 POZNAŃ, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; PL2062032p (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGROS Sylwia Samek F.H.U; (Młodzawy Duże, 28-400 PIŃCZÓW, PL)
  • TITAN TRADE VIKTORIIA LYASHCHUK; (Wincentego Pola 18, 35-021 RZESZÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • S-GROUP SP. Z O.O.; (M. Kolbe 4-6, 97-500 RADOMSKO, PL)
  • DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul.Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • MIRPASZ Marek Świerżewski; (Stara Łomża Nad Rzeką 53, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • IMA POLSKA S.A; (Ul . Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)
  • ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400
  • GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • STACJA LHS MAGELIT Sp. z o.o.; (Knapy 190, 39-450 Wola Baranowska, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • STACJA LHS MAGELIT Sp. z o.o.; (Knapy 190, 39-450 Wola Baranowska, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • MIRPASZ Marek Świerżewski; (Stara Łomża Nad Rzeką 53, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • New Products Sp z O.O.; (1000 Lecia Państwa Polskiego 10a/107, 15-111 Białystok, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; aPL3010003p (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • AGRO-UPOL Sp. z o.o.; (Nowa 100, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • mFOODS Sp z o. o.; (Widzewska 14/306, 307, 92-229 ŁÓDŹ, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • MILAN LOGISTIC Sp. z o.o.; (Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8, 35-083 RZESZÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • MILAN LOGISTIC Sp. z o.o.; (Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8, 35-083 RZESZÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • ELPOLOGISTYKA SP. Z O.O.; (Zawada 26, 28-230 POŁANIEC, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GMBH&CO KG; (Haupstr.100, BULSTRINGEN 39345, DE)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGRAVIS OST GMBH&CO KG; (Haupstr.100, BULSTRINGEN 39345, DE)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO;(Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRAVIS OST GMBH&CO KG; (Haupstr.100, BULSTRINGEN 39345, DE)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • STACJA LHS MAGELIT Sp. z o.o.; (Knapy 190, 39-450 Wola Baranowska, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • EUROPIAN MING AND ENERGY GROUP OU; (Paszowice 52b, 59-411 PASZOWICE, PL)
  • EUROPIAN MING AND ENERGY GROUP OU; (Paszowice 52b, 59-411 PASZOWICE, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; PL3010007p, (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)
  • BIMEO 1 SP. Z O.O.; (Plac Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • EUROPIAN MING AND ENERGY GROUP OU; (Paszowice 52b, 59-411 PASZOWICE, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • New Products Sp z O.O.; (1000 Lecia Państwa Polskiego 10a/107, 15-111 Białystok, PL)
  • KG Polska Sp. z o.o.; (Sejneńska 51, 16-400 SUWAŁKI, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • POLBILDING SP ZOO SP K; (Ul. Gorzowska 2a/2.2, 65-127 ZIELONA GÓRA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AGRAVIS OST GmbH KG; (Hauptstrasse 100, BULSTRIGEN 39345, DE)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • New Products Sp z O.O.; (1000 Lecia Państwa Polskiego 10a/107, 15-111 Białystok, PL)
  • TEMPLE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • TEMPLE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, OSTRÓW WIELKOPOLSKI 63-400, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • POLBILDING SP. Z O.O. SP.K.; (Kabacki Dukt 6/53, 02-798 WARSZAWA, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO, (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • mFOODS Sp z o. o.; (Widzewska 14/306, 307, 92-229 ŁÓDŹ, PL)
  • ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)
  • Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)
  • CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)
  • BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)
  • BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, OSTRÓW WIELKOPOLSKI 63-400, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)
  • VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; PL14652391p (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)
  • TEMPLE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)
  • INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)
  • AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)
  • GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • BUMERANG -TRANS BARTOSZ; (WIATRAKOWA 3, ŚMIGIEL 64-030, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)
  • MODERNFEED SP. Z O.O.; (MAGNUSZOWICE 77, 49-156 MAGNUSZOWICE, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • UNITED PETFOOD POLSKA SP. Z O.O.; (Południowa 6, 63-460 BISKUPICE OŁOBOCZNE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • GOZAC SP.Z.O.O.; (Młyńska 5/9, 61-729 POZNAŃ, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • INT DARIUSZ KOTARA; (Mickiewicza 6/21, 28-200 STASZÓW, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • GOREX GTHZ SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WLKP. 66-400, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • YUKON SP. Z O.O.; (29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • TRADE OIL SP. Z O.O.; (Ul.tomasza Zana 11a, 20-601 LUBLIN, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • GOREX GTHZ SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WLKP. 66-400, PL)
  • AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • ROL-MIX PHU Jacek Skrodzki; (Kownacin 2, 18-507 GRABOWO, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • TRANS-POL POLSKA SP. Z O.O.; (Osiedle 40-lecia PRL 16, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • INT DARIUSZ KOTARA; (Mickiewicza 6/21, 28-200 STASZÓW, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • INT DARIUSZ KOTARA; (Mickiewicza 6/21, 28-200 STASZÓW, PL)
  • THEGRA POLAND SP. Z O.O.; (Żelazna 59, 00-848 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • ARPPM SP.Z.O.O.; (UL.WERNERA 33/37, RADOM 26-600, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; PL1020128p (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • M.W.M. Sp. z o.o.; (Dragany 24B, 23-145 WYSOKIE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • AGRO TORG; (Dowborczyków, 90-019 ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-ŚRÓDMIEŚCIE), PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • YUKON SP. Z O.O.; (29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • RKSS Sp. z o.o.; (Tczyca 145, 32-250 TCZYCA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)
  • O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • EMIX OIL SP. Z O.O.; (Świątkowice 61 A, 98-360 LUTUTÓW, PL)
  • FITCOM FITAŁ KRZYSZTOF P.H.U.; (A. Gromskiego 2/62, 35-233 RZESZÓW, PL)
  • JUSTAL AGRO SP. Z O.O.; (Ul. Rogatka 3/1, 31-425 KRAKÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • AGROLOK SP. Z O.O.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • BUDEXIM SP. Z O.O.; (Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 WROCŁAW, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; PL1010112p (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • ROL-MIX PHU Jacek Skrodzki; (Kownacin 2, 18-507 GRABOWO, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • JUSTAL AGRO SP. Z O.O.; (Ul. Rogatka 3/1, 31-425 KRAKÓW, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGROL ARTUR JARZĘBOWSKI; (Grabica 50, 97-306 GRABICA 50, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRIKAM Sylwia Krawczyk Firma Handlowa; (KRZEPCZÓW NOWY 16A, GRABICA 50 97-306, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI; (1, 55-140 KĄKOLNO, PL)
  • F.H.U. ZUZA ZUZANNA GIEC; (UL. ŚW PAWŁA ii 53, ZALESZANY 37-415, PL)
  • PPHU JULTIM; (Wieluńska 12a, 97-438 RUSIEC, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • DRIED FRUITS SP. Z O.O.; (OLIMPIJSKA 24, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 41-100, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • NIETEN SERWIS CELNY SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. ODDZIAŁ TERENOWY
  • KORCZOWA; (Przejście Graniczne W Korczowej, 37-550 RADYMNO, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI; (1, 55-140 KĄKOLNO, PL)
  • ANAKUS Sp. z o.o.; (Sidorska 54 Lok. 20a, 21-500 Biała Podlaska, PL)
  • BUDEXIM SP. Z O.O.; (Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 WROCŁAW, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • BUDEXIM SP. Z O.O.; (Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 WROCŁAW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • MG MICHAŁ GIENIEC; (Librantowska 10, 33-300 NOWY SĄCZ, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)
  • FEEDOIL Sp.z.o.o.; (Dworcowa 15, 73-120 CHOCIWEL, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • AGROLOK SP z o.o.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • ANAKUS Sp. z o.o.; (Sidorska 54 Lok. 20a, 21-500 Biała Podlaska, PL)
  • NIETEN SERWIS CELNY SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. ODDZIAŁ TERENOWY
  • KORCZOWA; (Przejście Graniczne W Korczowej, 37-550 RADYMNO, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś Królewska 18 M. U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • GOZAC SP.Z.O.O.; (Młyńska 5/9, 61-729 POZNAŃ, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • SETTI SP. Z O.O.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • GAB PPHU SP. Z O.O.; (Olmonty 20, 15-603 OLMONTY, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • AMB POLSKA SP. Z O.O.; (Kaliska 11a, 63-410 CZEKANÓW, PL)
  • GAB PPHU SP. Z O.O.; (Olmonty 20, 15-603 OLMONTY, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna 'Samopomoc Chłopska Pług' Mieszalnia Pasz; (Towarowa 4, 36-100 KOLBUSZOWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • LEWANDOWSKI TOMASZ Firma Usługowo Budowlana; (Wiatrakowa 1b, 64-030 ŚMIGIEL, PL)
  • FITCOM FITAŁ KRZYSZTOF P.H.U.; (A. Gromskiego 2/62, 35-233 RZESZÓW, PL)
  • PPHU JULTIM; (Wieluńska 12a, 97-438 RUSIEC, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś Królewska 18 M. U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • AGROL ARTUR JARZĘBOWSKI; (Grabica 50, 97-306 GRABICA 50, PL)
  • FODER BIO-TECH Sp. z o.o.; (Bitwy Warszawskiej 1920 21/93, 02-366 WARSZAWA, PL)
  • YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • KORM SŁAWOMIR BĘDKOWSKI; (Staffa 2, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • NIETEN SERWIS CELNY SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. ODDZIAŁ TERENOWY
  • KORCZOWA; (Przejście Graniczne W Korczowej, 37-550 RADYMNO, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • TRADE OIL SP. Z O.O.; (Ul.tomasza Zana 11a, 20-601 LUBLIN, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGROLOK SP z o.o.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • MAR-POL II MARIUSZ SALA; (Łęki Szlacheckie 2a, 97-352 ŁĘKI SZLACHECKIE, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • ANAKUS Sp. z o.o.; (Sidorska 54 Lok. 20a, 21-500 Biała Podlaska, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • YUKON SP. Z O.O.; (29 LISTOPADA 130/421, KRAKÓW 31-406, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś Królewska 18 M. U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • RATBET PPHU; (Gostyńska 20, 63-860 POGORZELA, PL)
  • AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)
  • YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)
  • TRADE OIL SP. Z O.O.; (UL.TOMASZA ZANA 11A, LUBLIN 20-601, PL)
  • MODERNFEED SP. Z O.O.; (MAGNUSZOWICE 77, 49-156 MAGNUSZOWICE, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • MAX DANUTA KRÓLIKOWSKA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • MAX DANUTA KRÓLIKOWSKA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)
  • R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • MAX DANUTA KRÓLIKOWSKA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)
  • AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)
  • EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)
  • TRANS-POL POLSKA SP. Z O.O.; (Osiedle 40-lecia PRL 16, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • HS FARM SP. Z O.O.; (SITANIEC-WOLICA 216, ZAMOŚĆ 22-400, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • CL INVESTMENTS SP ZOO; (FRYDERYKA CHOPINA41/2, LUBLIN 20-023, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • STREET RETAIL SP. Z O.O.; (PRZEMYSŁOWA 9B, KNURÓW 44-190, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)
  • EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • FEEDOIL Sp.z.o.o.; (Dworcowa 15, 73-120 CHOCIWEL, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś Królewska 18 M. U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)
  • ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI; (1, KĄKOLNO 55-140, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna 'Samopomoc Chłopska Pług' Mieszalnia Pasz; (Towarowa 4, 36-100 KOLBUSZOWA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • OLVAR SP Z.O.O.; (RĄCZYNA 56, KAŃCZUGA 37-220, PL)
  • SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)
  • MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)
  • FITCOM FITAŁ KRZYSZTOF P.H.U.; (A. Gromskiego 2/62, 35-233 RZESZÓW, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGRONEX SP.Z.O.O.; (TYLNA 11, MĄKOSZYN 95-080, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • FPT SP. Z O.O.; (Bysewska 30, 80-298 GDAŃSK, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • AGROS Sylwia Samek F.H.U; (Młodzawy Duże, 28-400 PIŃCZÓW, PL)
  • AGRISTOCK SP Z O.O.; (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)
  • AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)
  • ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • OLVAR SP Z.O.O.; (RĄCZYNA 56, KAŃCZUGA 37-220, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)
  • EKO-DOM S. Z O.O.; (Uniszki-cegielnia 23a, 06-500 MŁAWA, PL)
  • CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)
  • SPORT-FISHING WERONIKA BUKOJEMSKA; (Sierakowskiego 10/1, 37-700 PRZEMYŚL, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • P.H.U. 'PUSTELNIK' JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)
  • ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)
  • YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)
  • GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)
  • Firma EMIMAR Krystyna Oponowicz; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • SPORT-FISHING WERONIKA BUKOJEMSKA; (Sierakowskiego 10/1, 37-700 PRZEMYŚL, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • KRYSPOL EXPORT-IMPORT Krystyna Wołoszyn; (Obojna 74, 37-415 ZALESZANY, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)
  • EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • LECHPOL PW SP. Z O.O.; (Jana Pawała Ii 36, 89-200 SZUBIN, PL)
  • ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • AGRO-BUSINESS TRADE SP.Z.O.O; (MIESZKOWO 10, MASZEWO 72-130, PL)
  • UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)
  • TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)
  • ZŁOTE ZIARNO SP. Z O.O.; (Wola Żydowska 67, 28-404 KIJE, PL)
  • KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)
  • AGRO-BUSINESS TRADE SP.Z.O.O; (MIESZKOWO 10, MASZEWO 72-130, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • AGRO-BUSINESS TRADE SP.Z.O.O; (MIESZKOWO 10, MASZEWO 72-130, PL)
  • ZŁOTE ZIARNO SP. Z O.O.; (Wola Żydowska 67, 28-404 KIJE, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • SETTI SP. Z O.O.; PL (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)
  • GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)
  • Firma EMIMAR Krystyna Oponowicz;f (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)
  • LEVEL-SC (Warszawa)
  • Lidea Poland (Poznań)
  • MULTEKO (Warszawa)
  • Lidea Poland (Poznań)
  • AGROLOG Sp. z o.o.
  • MG Michał Gieniec (Nowy Sącz)
  • Volyn Grouo Warszawa
  • AMEX AGNIESZKA MAJ( Piskorka)
  • MULTEKO Sp.z o.o.
  • GP Buraka Cukrowego Dobra Sp. z o.o.
  • ECOMAC Sp.zo.o. Bielsko biała
  • ECOMAC Sp.zo.o. Bielsko biała
  • Eximcompany OU Tallinn
  • H.P.U. Mirem Export-Import Gryfice
  • Aquael Sp.zo.o. Warszawa
  • AGRO-V POLSKA, UL. SĄDOWA 8/1, 20-027 LUBLIN
  • IMA Polska S.A. , 62-095 Murowana Goślina
  • ERIDON Sp. z O.O. ,Dantyszka 18, 01-054 Warszawa
  • IMA Polska S.A. , 62-095 Murowana Goślina
  • Nano TechPL sp.zo.o. 41-500 Chorzów, Konopnickiej 6/7
     


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

Polecane
Emerytury
Stażowe