Wyobraź sobie niewyobrażalne - Eurojackpot już w Polsce

Zapewne każdy z nas choć raz zastanawiał się, na co przeznaczyłby wygraną w Lotto. Najwyższa wygrana do tej pory kwota to 36,7 mln zł. Teraz możemy marzyć o jeszcze większych pieniądzach, bo aż o 90 mln – i to euro! Tyle wynosi główna wygrana w europejskiej grze Eurojackpot, w którą dzięki Totalizatorowi Sportowemu gramy w Polsce już od 9 września.
 Wyobraź sobie niewyobrażalne - Eurojackpot już w Polsce
materiały Totalizatora Sportowego
Anna Brzeska

Gra liczbowa Eurojackpot powstała w 2012 roku i spośród wszystkich gier międzynarodowych na świecie zrzesza największą liczbę krajów. Są to: Dania, Finlandia, Niemcy, Słowenia, Włochy, Holandia, Estonia, Hiszpania, Islandia, Litwa, Łotwa, Norwegia, Chorwacja, Szwecja, Czechy, Węgry, Słowacja oraz – od niedawna – Polska. Główna wygrana, czyli 90 mln euro, to w przeliczeniu na złotówki aż 375 mln złotych.

To naprawdę możliwe
Choć trudno nawet sobie wyobrazić tak ogromną ilość gotówki, są już tacy, którzy mogą się nią cieszyć dzięki Eurojackpotowi. Główna wygrana w tej grze padła już kilkakrotnie: w 2015 roku w Czechach, w 2016 roku w Niemczech, a w 2017 roku podzieliło się nią 5 graczy: trzech z Niemiec, jeden z Danii i jeden z Holandii. Każdy z nich otrzymał po 18 mln euro.
Polscy gracze – a niełatwo jest znaleźć osobę, która nigdy nie kupiła choćby jednego zakładu w Lotto – z pewnością zainteresowani są informacją, czy nowa gra daje większe szanse na zdobycie wysokiej nagrody. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Ponieważ w przypadku Eurojackpota mamy aż 12 stopni wygranych, prawdopodobieństwo jakiejkolwiek wygranej wynosi aż 1:26. Gwarantowaną sumą w przypadku wygranej I stopnia jest 10 mln euro, czyli ponad 41 mln złotych. Co więcej, wygrane w Polsce mogą zostać powiększone o ewentualną nadwyżkę z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro.#REKLAMA_POZIOMA#

 

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: