REKLAMA

Krysztopa: Nie umiem nienawidzić muzułmanów

- Prowadziłem właśnie program „Major Krysztopa” wraz z legendarnym przywódcą Pomarańczowej Alternatywy Waldemarem „Majorem” Fydrychem, kiedy zadzwonił pewien pan, który bardzo nie lubił muzułmanów - mówił Cezary Krysztopa w felietonie dla Polskiego Radia 24
 Krysztopa: Nie umiem nienawidzić muzułmanów
/ Polskie Radio 24

-  Generalnie popieram politykę odmowy poddania się presji Niemiec w zakresie przymusowego przyjmowania imigrantów, co próbowała zrobić Platforma Obywatelska i za co oberwała solidne i zasłużone wyborcze baty. To co się bowiem dzieje, niewiele ma bowiem wspólnego z tym co usiłowały nam wcisnąć niemiecka i pokrewne propagandy, czyli odruchu serca wobec ofiar wojny. Zdecydowana większość imigrantów pochodzi z krajów nie objętych wojną, a i Syryjczycy najczęściej przyjeżdżają nie z Syrii, tylko z tureckich i innych obozów dla uchodźców. Co więcej, taka podróż zorganizowana gdzieś na styku przeróżnych handlarzy ludźmi i sorosowskich organizacji dla niepoznaki zwanych „humanitarnymi” jest podróżą dość kosztowną, w związku z czym do Europy nie przyjeżdżają najbardziej potrzebujący, ale ci których na to stać.


- mówił Cezary Krysztopa

- Wszystko to prawda, wnioski, o ile ma się więcej niż jedną w miarę niepoprawną politycznie szarą komórkę, są oczywiste. Natomiast nie wydaje mi się żeby niezbędna tu była aprioryczna nienawiść. Sam nigdy nie używam określeń „ciapaci” czy „brudasy”, dlaczego miałbym to robić?


- mówił w radiowym felietonie redaktor Tysol.pl

Całości audycji można wysłuchać na stronie Polskiego Radia 24
 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura