W Łodzi powstaje Regionalna Sekcja Młodych NSZZ "S"

W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu młodych działaczy NSZZ "Solidarność" z Regionu Łódzkiego.
Pomaga Krajowa Sekcja Młodych
Do Łodzi przybyli również przedstawiciele Krajowej Sekcji Młodych, przewodnicząca sekcji Alicja Skowron i zastępca Krzysztof Adamek, a uczestników przywitał przewodniczący Zarządu Regionu łódzkiej "Solidarności" Waldemar Krenc. Spotkanie prowadził zastępca przewodniczącego ZR Piotr Ścieśko, który jest odpowiedzialny w Regionie Ziemia Łódzka za sekcje branżowe i problemowe.
Mnóstwo pomysłów
"Ślemy pozdrowienia z Łodzi, gdzie na specjalne zaproszenie NSZZ Solidarność Region Ziemia Łódzka w ramach spotkania z młodymi działaczami związkowymi przedstawialiśmy działania, które podejmujemy w sekcjach młodych. Dzisiejszy dzień rozpoczyna cykl spotkań młodych działaczy z Regionu . Wierzymy, że efektem tych wydarzeń będzie utworzenie w niedalekiej przyszłości Regionalnej Sekcji Młodych w Łodzi, bo ekipa ma mnóstwo pomysłów w jaki sposób chcieliby szerzyć idee Związku" - przekazali z kolei po spotkaniu przedstawiciele Krajowej Sekcji Młodych NSZZ "S".
Jeśli jesteś z Łodzi i okolic, a chcesz być częścią tej inicjatywy, śledź komunikaty Regionu i kontaktuj się pod numerem telefonu +48 509 865 271.
CZYTAJ TAKŻE: Podwyżki w zakładach Valeo w Polsce. To efekt starań m.in. zakładowej Solidarności
Piotr Duda spotkał się z Marszałkiem Sejmu Włodzimierzem Czarzastym

"Nie bądźmy bierni". Solidarność organizuje manifestację pod Łódzkim Urzędem Wojewódzkim

Głodówka w Solino. Jeden z pracowników trafił do szpitala

Dariusz Brzęczek: W województwie opolskim tylko przemysł gwarantuje bezrobocie na niższym poziomie

Trudna sytuacja w Zakładach Chemicznych “Police”. Związkowcy podnoszą alarm
