Nikt już nie zatrzyma Trumpa?

W jednej ze swoich wypowiedzi miliarder Elon Musk ostrzegł, że USA upadnie jeżeli wyborcy z dużą przewagą nie wybiorą w wyborach w 2024 r. Republikanów dodając, że kryzys z nielegalnym przekroczeniem granicy wybuchnął w czasie administracji Bidena: “Albo w listopadzie nadejdzie zwycięska fala Republikanów, albo Ameryka jest stracona. Wyobraź sobie następne 4 lata tak pogarszającej się sytuacji”...

Wokół, przy wyśnionym “traktorze” wybuchła swoimi wonnościami, prze bogatym pulsującym wyzwolonym kobiercem odcieni zieloności,  kwiatów i nadziei radosna i beztroska Panna Wiosna. Czy pomoże nam rozpalić nadzieję i da siłę i wiarę na przeciwstawienie się potwornemu złu, które zewsząd wdziera się w nasze życie? Mamy nadzieję na odrodzenie w wielu wymiarach i również w tym politycznym, od którego przecież zależy przyszłość nasza i naszych dzieci. W jednej ze swoich wypowiedzi miliarder  Elon Musk ostrzegł, że USA upadnie jeżeli wyborcy z dużą przewagą nie wybiorą w wyborach w 2024 r. Republikanów dodając, że kryzys z nielegalnym przekroczeniem granicy wybuchnął w czasie administracji Bidena:

“Albo w listopadzie nadejdzie zwycięska fala Republikanów, albo Ameryka jest stracona. Wyobraź sobie następne 4 lata tak pogarszającej się sytuacji” 

                                  https://assets.zerohedge.com/s3fs-public/styles/teaser_desktop_2x/public/2024-03/trump.jpg?itok=SVEyI2n1

Joe Biden (tow. Próchno) jest najstarszym prezydentem w historii i  chodzącym plakatem kończących się sił witalnych człowieka  mającego kłopoty z normalnym funkcjonowaniem, co podkreśla 6 z 10 badanych w sondażu The Associated Press-NORC. “Niespodziewany” zwycięzca ostatnich (87%?) wyborów  prezydenckich w Rosji, Wowka Putin zapytany kogo preferowałby jako nowego prezydenta USA, postawił na Bidena. Putin podkreślił, że 81 letni Joe Biden to: 

“bardziej doświadczony, przewidywalny, polityk starej szkoły”

Zabawnym będzie jak na to zareagują zastępy “fachowców” od demokratycznej narracji, którzy codziennie od 8 lat starali się udowodnić, że Putin popiera Trumpa? Czy teraz przyznają, że to jednak przewidywalny Biden jest ulubionym człowiekiem Putina w Waszyngtonie?

Niestety w jakim stanie Biden jest każdy widzi, w sodażach jego akceptacja waha się od 33 do 40%. Jedynie ¼ Amerykanów uważa, że sprawy idą w dobrym kierunku. W najważniejszych w prezydenckich wyborach “wahających” się stanach Biden traci w stosunku do Trumpa od 1 do 6%. Blisko ¾ Amerykanów uważa, że Biden  jest za stary i zbyt już niedołężny, aby rządzić przez następne 4 lata. Inną rzeczywistość usiłują nam  sprzedać każdego dnia lewicowe mainstreamowe media (MSM)...

Globalistyczna lewica, której plany przebudowy świata nie mogą być wdrażane bez kontrolowania USA robi co może przebierając nóżkami, regulacjami i lewicowymi sądami, aby zatrzymać, dobić, zablokować Trumpa. W jednym z 4 procesów (ponad 90 zarzutów) czarnoskóra zaprzysiężona przeciwniczka Trumpa prokurator generalny Nowego Jorku, Leticia James zagroziła przejęciem słynnego wieżowca Trump Tower jeśli oskarżony Trump nie dostarczy ok. 500 milionów dolarów na zabezpieczenie wydumanych szkód procesu sądowego w którym nie ma poszkodowanych (!). Dotąd Ameryka uchodziła za państwo prawa, ale lewica nigdy przecież nie dbała o PRAWO (“tak jak my je rozumiemy”) postępując według znanej i w Polsce zasady: TKM!

Trump próbuje szerzej otworzyć drzwi dla niezdecydowanych wyborców. W rozmowie z CNBC Squawk Box powiedział (said): 

“Ja nie jestem konserwatystą, jestem człowiekiem kierującym się zdrowym rozsądkiem i dużo konserwatywnej polityki wypływa ze zdrowego rozsądku.”

Według sondaży Trump zdecydowanie wyprzedza Bidena w wielu ważnych dla wyborców zagadnieniach zaczynając od uzdrowienia ekonomii (49% do 37%), inflacji (45% do 31%), przestępczości (41% do 35%), imigracji (Trump 45%) i ulega Bidenowi jedynie w temacie aborcji i zmian klimatycznych…

Media budują negatywny obraz Trumpa jako autokraty, który doprowadzi do zrujnowania demokracji, jednak to Biden rządzi dekretami, które bywają odrzucane przez sądy. Takim przykładem może być nieuprawniona próba umorzenia studenckich pożyczek (dla pozyskania wyborców), próba nałożenia restrykcji na prawo do posiadania broni, czy otwarcie południowej granicy dla nielegalnej imigracji, czego pierwszym rezultatem jest nowa fala przestępstw.

Na społecznościowej platformie Truth Social”, którą zorganizował po zablokowaniu go przez lewaków na ówczesnym Twitterze i FB, Trump ogłosił swój program:

“Moje pierwsze posunięcia jako Prezydenta to zamknięcie granicy, odblokowanie produkcji gazu i ropy (DRILL, BABY, DRILL!) i uwolnienie z więzień bezprawnie oskarżonych uczestników protestu z 6 stycznia 2021 r.”

W zakładach obstawiających kto wygra prezydenckie wybory na portalu RCP Trump zdecydowanie wyprzedza Bidena 45,8% do 35,4%. Dzisiejsze dane z FOX News: na polu imigracji Bidena popiera 29% sondowanych, 70% jest przeciwko. Na polu ekonomii Bidena popiera 34%, przeciwnego zdania jest 66% (Jesse Watters) …

Dziś dla Amerykanina najważniejszymi  zagadnieniami są ekonomia i problemy z imigracją. Ciąży też widmo wojny na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie. Kilka dni temu senator Lindsey Graham (R-SC), przyjaciel przemysłu zbrojeniowego (“sierota” po sen. McCainie) spotkał się z prezydentem Żeleńskim i poinformował go jak ewentualną pomoc widzi kandydat Trump. Otóż Trump uważa, że wszelka zagraniczna pomoc danemu państwu powinna być przyznawana nie jak dotąd w formie darowizny, ale nieoprocentowanej pożyczki, a to ze względu na rosnące zadłużenie USA. Jak wiemy Trump wywarł nacisk na Republikanów w Kongresie, aby nie głosowali za przyjęciem $95 mld pakietu pomocy (Ukraina, Izrael +), pakietu już przegłosowanego przez mających większość w Senacie Demokratów. Trump zachęca  do przegłosowania tego pakietu pod warunkiem, że to będzie pożyczka: 

“Nigdy nie powinniśmy rozdawać pieniędzy bez nadziei na ich odzyskanie, czy też bez żadnych warunków. Ameryka nie może dalej tak głupio postępować!”

Jak wiemy, jakby powiedział Jacek Vincent Rostowski “piniędzy nie ma i nie będzie”, Ameryka przestaje być dobrym wujkiem rozdającym dolary. Jednak Biden znalazł “zaskórniaki”  i wyśle nową przesyłkę broni i amunicji Ukrainie  wartości $300 mln…

Wizytujący Waszyngton polscy przywódcy prezydent Duda i premier Tusk odbyli wiele spotkań od Białego Domu, poprzez Kongres i zbrojeniówkę (Pentagon) głównie w związku z 25 leciem Polski w NATO, zamówieniami zbrojeniowymi i zagadnieniami wojny na Ukrainie. Wizytę omówiły jako tako media lewicowe, natomiast w głównym dzienniku FOX News (Bret Baier) cisza, jak makiem zasiał. Zaskoczył też swoim apelem skierowanym do speakera Kongresu M. Johnsona premier Tusk, krytykując brak dopuszczenia (zamrażarka) pod głosowanie pakietu $61 mld dla Ukrainy i ostrzegając, że może to doprowadzić do śmierci tysięcy ludzi. 

Mija 100 dni rządów premiera Tuska, który ma poważne kłopoty z wskazaniem, które ze swoich obietnic potrafił zrealizować, przypomina to słynne cyniczne wyznanie: dwa razy obiecać to tak jak raz zrealizować. Największym zgrzytem zabrzmiały jego obiecanki, że w UE ma wielki autorytet i nikt go nie ogra, przecież jest najlepszym przyjacielem Ursuli von der Lenin. W kategorii sprawdzam przywołajmy jaki procent funduszy UE przeznaczonych dla rodzimych mocy produkcyjnych przemysłu zbrojeniowego (amunicja) przydzielono Polsce przypomnijmy, że to aż ok. 0,4%! Dla Tuska to jest wielki sukces  wieńczący 100 dni, które teraz mogą kojarzyć z niesławnymi 100 dniami Napoleona (Bruksela byłaby tu Elbą)…

Tusk pewnie zuchwale  brylując na salonach europejskich elit zapomniał, że aspirujemy do życia w REPUBLICE! Więc biedny nie może zrozumieć, że speaker Mike Johnson reprezentuje nie elity i ich interesy, ale swoich republikańskich wyborców, a ci wyborcy muszą najpierw zadbać o swoje bezpieczeństwo i zabezpieczyć specjalnie przez Bidena otwartą południową granicę! Może Tusk powinien najpierw spotkać się z przedstawicielami Polonii Amerykańskiej i zorientować się w tym temacie (list Jeśmana) zanim  zacznie zawracać kijem Wisłę? Polonia wystosowała list otwarty do Prezydenta i premiera RP, przed ich wizytą w Waszyngtonie głównie z apelem o nie wchodzenie do wojny na Ukrainie. W odpowiedzi w imieniu rządu zrugał ich amb. Magierowski. Po co nam rzetelna wiedza, kiedy my zawsze wiemy lepiej? Widocznie tu też potrzebny jest “Traktor”… 

P.S. Dziś w Kongresie zeznawał pod przysięgą były partner biznesowy klanu Bidenów Tony Bobulinski. Masakra. Prezentował dowody i mówił o licznych przekrętach finansowych rodziny Bidenów i sumach pieniędzy szabrowanych od “partnerów” z Chin, Rosji i innych krajów. Korupcja na najwyższym szczeblu. Lepiej późno przekłuć ten balon niż wcale…

Jacek K. Matysiak                                                                                                   

Kalifornia, 2024/03/21

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Nowe informacje ws. śmierci Polaka w Szwecji z ostatniej chwili
Nowe informacje ws. śmierci Polaka w Szwecji

Wiele osób, także znanych, organizuje w Szwecji zbiórki dla rodziny zamordowanego w Sztokholmie mężczyzny polskiego pochodzenia. Celem jest przede wszystkim zabezpieczenie finansowe przyszłości 12-letniego chłopca, który stracił ojca.

Bosak wyprzedza Trzaskowskiego. Zaskakujący sondaż z ostatniej chwili
Bosak wyprzedza Trzaskowskiego. Zaskakujący sondaż

"Którego z wymienionych polityków darzy Pan/Pani największym zaufaniem?" – brzmiało pytanie pracowni United Surveys, które zadano respondentom na zlecenie serwisu Wirtualna Polska.

Niebezpieczny incydent pod Pałacem Prezydenckim: Zatrzymał się, położył plecak i... z ostatniej chwili
Niebezpieczny incydent pod Pałacem Prezydenckim: "Zatrzymał się, położył plecak i..."

Rzecznik prasowy Służby Ochrony Państwa płk. SOP Bogusław Piórkowski przekazał PAP, że przed Pałacem Prezydenckim został podpalony plecak. Wcześniej służby informowały, że ze wstępnych ustaleń wynika, że była to opona.

Nie żyje znany polski reżyser teatralny z ostatniej chwili
Nie żyje znany polski reżyser teatralny

Sławomir Krawczyński, reżyser teatralny, dramaturg, scenarzysta i autor filmów krótkometrażowych, współzałożyciel Stowarzyszenia Scena 96 i jego wieloletni prezes zmarł 12 kwietnia w wieku 59 lat – poinformował w poniedziałek PAP prezes Stowarzyszenia Scena 96 Dariusz Jarosiński.

Rośnie polska kolonia w Barcelonie. Rekordowy transfer z ostatniej chwili
Rośnie polska kolonia w Barcelonie. Rekordowy transfer

Zdaniem "AZ/WAZ" Sport największa gwiazda kobiecej reprezentacji Polski Ewa Pajor już wkrótce ma zasilić szeregi FC Barcelona Femeni. Według ich informacji Polka podpisała juz 3-letnią umowę z katalońskim klubem, który miał wpłacić klauzulę w wysokości 500 tysięcy euro.

Przepraszam wszystkich. Protasiewicz tłumaczy się z szokującego zachowania z ostatniej chwili
"Przepraszam wszystkich". Protasiewicz tłumaczy się z szokującego zachowania

"Każdy ma swoje problemy, także zdrowotne. Ja też. Moja aktywność w ostatnich dniach w internecie była tego przejawem" – tłumaczy się w mediach społecznościowych Jacek Protasiewicz.

Aktywistka zażyła na wizji pigułkę aborcyjną: Ja promuję naukę z ostatniej chwili
Aktywistka zażyła na wizji pigułkę aborcyjną: "Ja promuję naukę"

Natalia Broniarzyk z organizacji "Aborcyjny Dream Team" zażyła na wizji tabletkę aborcyjną. – Ja promuję naukę, powołując się na WHO. Nie da się zawstydzić kogoś, kto się nie wstydzi – tłumaczy.

Rada UE zatwierdziła dyrektywę budynkową zwaną również wywłaszczeniową z ostatniej chwili
Rada UE zatwierdziła dyrektywę budynkową zwaną również wywłaszczeniową

- „Dyrektywa budynkowa” stała się unijnym prawem, a teraz Bruksela zacznie wymuszać na państwach członkowskich realizację planu, którego wykonanie to gigantyczne wydatki dla każdego posiadacza domu (oraz innych nieruchomości, bo wprowadzane zasady obejmują praktycznie każdy typ budynków) - przekazała Beata Szydło w mediach społecznościowych.

KE: Polska otrzymała 6,3 mld euro w ramach KPO z ostatniej chwili
KE: Polska otrzymała 6,3 mld euro w ramach KPO

Polska otrzymuje w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO) 6,3 mld euro (27 mld zł) z Funduszu Odbudowy i Odporności (RRF) i to dopiero początek - poinformowała w poniedziałek podczas konferencji prasowej w Brukseli rzecznik Komisji Europejskiej ds. ekonomicznych Veerle Nuyts.

Minister ds. równości: Nam jest potrzebna jeszcze legalna sterylizacja z ostatniej chwili
Minister ds. równości: "Nam jest potrzebna jeszcze legalna sterylizacja"

– Myślę, że nam jest potrzebna jeszcze legalna sterylizacja. Sterylizacja nie jest dzisiaj legalna – powiedziała minister ds. równości Katarzyna Kotula z Lewicy.

REKLAMA

Nikt już nie zatrzyma Trumpa?

W jednej ze swoich wypowiedzi miliarder Elon Musk ostrzegł, że USA upadnie jeżeli wyborcy z dużą przewagą nie wybiorą w wyborach w 2024 r. Republikanów dodając, że kryzys z nielegalnym przekroczeniem granicy wybuchnął w czasie administracji Bidena: “Albo w listopadzie nadejdzie zwycięska fala Republikanów, albo Ameryka jest stracona. Wyobraź sobie następne 4 lata tak pogarszającej się sytuacji”...

Wokół, przy wyśnionym “traktorze” wybuchła swoimi wonnościami, prze bogatym pulsującym wyzwolonym kobiercem odcieni zieloności,  kwiatów i nadziei radosna i beztroska Panna Wiosna. Czy pomoże nam rozpalić nadzieję i da siłę i wiarę na przeciwstawienie się potwornemu złu, które zewsząd wdziera się w nasze życie? Mamy nadzieję na odrodzenie w wielu wymiarach i również w tym politycznym, od którego przecież zależy przyszłość nasza i naszych dzieci. W jednej ze swoich wypowiedzi miliarder  Elon Musk ostrzegł, że USA upadnie jeżeli wyborcy z dużą przewagą nie wybiorą w wyborach w 2024 r. Republikanów dodając, że kryzys z nielegalnym przekroczeniem granicy wybuchnął w czasie administracji Bidena:

“Albo w listopadzie nadejdzie zwycięska fala Republikanów, albo Ameryka jest stracona. Wyobraź sobie następne 4 lata tak pogarszającej się sytuacji” 

                                  https://assets.zerohedge.com/s3fs-public/styles/teaser_desktop_2x/public/2024-03/trump.jpg?itok=SVEyI2n1

Joe Biden (tow. Próchno) jest najstarszym prezydentem w historii i  chodzącym plakatem kończących się sił witalnych człowieka  mającego kłopoty z normalnym funkcjonowaniem, co podkreśla 6 z 10 badanych w sondażu The Associated Press-NORC. “Niespodziewany” zwycięzca ostatnich (87%?) wyborów  prezydenckich w Rosji, Wowka Putin zapytany kogo preferowałby jako nowego prezydenta USA, postawił na Bidena. Putin podkreślił, że 81 letni Joe Biden to: 

“bardziej doświadczony, przewidywalny, polityk starej szkoły”

Zabawnym będzie jak na to zareagują zastępy “fachowców” od demokratycznej narracji, którzy codziennie od 8 lat starali się udowodnić, że Putin popiera Trumpa? Czy teraz przyznają, że to jednak przewidywalny Biden jest ulubionym człowiekiem Putina w Waszyngtonie?

Niestety w jakim stanie Biden jest każdy widzi, w sodażach jego akceptacja waha się od 33 do 40%. Jedynie ¼ Amerykanów uważa, że sprawy idą w dobrym kierunku. W najważniejszych w prezydenckich wyborach “wahających” się stanach Biden traci w stosunku do Trumpa od 1 do 6%. Blisko ¾ Amerykanów uważa, że Biden  jest za stary i zbyt już niedołężny, aby rządzić przez następne 4 lata. Inną rzeczywistość usiłują nam  sprzedać każdego dnia lewicowe mainstreamowe media (MSM)...

Globalistyczna lewica, której plany przebudowy świata nie mogą być wdrażane bez kontrolowania USA robi co może przebierając nóżkami, regulacjami i lewicowymi sądami, aby zatrzymać, dobić, zablokować Trumpa. W jednym z 4 procesów (ponad 90 zarzutów) czarnoskóra zaprzysiężona przeciwniczka Trumpa prokurator generalny Nowego Jorku, Leticia James zagroziła przejęciem słynnego wieżowca Trump Tower jeśli oskarżony Trump nie dostarczy ok. 500 milionów dolarów na zabezpieczenie wydumanych szkód procesu sądowego w którym nie ma poszkodowanych (!). Dotąd Ameryka uchodziła za państwo prawa, ale lewica nigdy przecież nie dbała o PRAWO (“tak jak my je rozumiemy”) postępując według znanej i w Polsce zasady: TKM!

Trump próbuje szerzej otworzyć drzwi dla niezdecydowanych wyborców. W rozmowie z CNBC Squawk Box powiedział (said): 

“Ja nie jestem konserwatystą, jestem człowiekiem kierującym się zdrowym rozsądkiem i dużo konserwatywnej polityki wypływa ze zdrowego rozsądku.”

Według sondaży Trump zdecydowanie wyprzedza Bidena w wielu ważnych dla wyborców zagadnieniach zaczynając od uzdrowienia ekonomii (49% do 37%), inflacji (45% do 31%), przestępczości (41% do 35%), imigracji (Trump 45%) i ulega Bidenowi jedynie w temacie aborcji i zmian klimatycznych…

Media budują negatywny obraz Trumpa jako autokraty, który doprowadzi do zrujnowania demokracji, jednak to Biden rządzi dekretami, które bywają odrzucane przez sądy. Takim przykładem może być nieuprawniona próba umorzenia studenckich pożyczek (dla pozyskania wyborców), próba nałożenia restrykcji na prawo do posiadania broni, czy otwarcie południowej granicy dla nielegalnej imigracji, czego pierwszym rezultatem jest nowa fala przestępstw.

Na społecznościowej platformie Truth Social”, którą zorganizował po zablokowaniu go przez lewaków na ówczesnym Twitterze i FB, Trump ogłosił swój program:

“Moje pierwsze posunięcia jako Prezydenta to zamknięcie granicy, odblokowanie produkcji gazu i ropy (DRILL, BABY, DRILL!) i uwolnienie z więzień bezprawnie oskarżonych uczestników protestu z 6 stycznia 2021 r.”

W zakładach obstawiających kto wygra prezydenckie wybory na portalu RCP Trump zdecydowanie wyprzedza Bidena 45,8% do 35,4%. Dzisiejsze dane z FOX News: na polu imigracji Bidena popiera 29% sondowanych, 70% jest przeciwko. Na polu ekonomii Bidena popiera 34%, przeciwnego zdania jest 66% (Jesse Watters) …

Dziś dla Amerykanina najważniejszymi  zagadnieniami są ekonomia i problemy z imigracją. Ciąży też widmo wojny na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie. Kilka dni temu senator Lindsey Graham (R-SC), przyjaciel przemysłu zbrojeniowego (“sierota” po sen. McCainie) spotkał się z prezydentem Żeleńskim i poinformował go jak ewentualną pomoc widzi kandydat Trump. Otóż Trump uważa, że wszelka zagraniczna pomoc danemu państwu powinna być przyznawana nie jak dotąd w formie darowizny, ale nieoprocentowanej pożyczki, a to ze względu na rosnące zadłużenie USA. Jak wiemy Trump wywarł nacisk na Republikanów w Kongresie, aby nie głosowali za przyjęciem $95 mld pakietu pomocy (Ukraina, Izrael +), pakietu już przegłosowanego przez mających większość w Senacie Demokratów. Trump zachęca  do przegłosowania tego pakietu pod warunkiem, że to będzie pożyczka: 

“Nigdy nie powinniśmy rozdawać pieniędzy bez nadziei na ich odzyskanie, czy też bez żadnych warunków. Ameryka nie może dalej tak głupio postępować!”

Jak wiemy, jakby powiedział Jacek Vincent Rostowski “piniędzy nie ma i nie będzie”, Ameryka przestaje być dobrym wujkiem rozdającym dolary. Jednak Biden znalazł “zaskórniaki”  i wyśle nową przesyłkę broni i amunicji Ukrainie  wartości $300 mln…

Wizytujący Waszyngton polscy przywódcy prezydent Duda i premier Tusk odbyli wiele spotkań od Białego Domu, poprzez Kongres i zbrojeniówkę (Pentagon) głównie w związku z 25 leciem Polski w NATO, zamówieniami zbrojeniowymi i zagadnieniami wojny na Ukrainie. Wizytę omówiły jako tako media lewicowe, natomiast w głównym dzienniku FOX News (Bret Baier) cisza, jak makiem zasiał. Zaskoczył też swoim apelem skierowanym do speakera Kongresu M. Johnsona premier Tusk, krytykując brak dopuszczenia (zamrażarka) pod głosowanie pakietu $61 mld dla Ukrainy i ostrzegając, że może to doprowadzić do śmierci tysięcy ludzi. 

Mija 100 dni rządów premiera Tuska, który ma poważne kłopoty z wskazaniem, które ze swoich obietnic potrafił zrealizować, przypomina to słynne cyniczne wyznanie: dwa razy obiecać to tak jak raz zrealizować. Największym zgrzytem zabrzmiały jego obiecanki, że w UE ma wielki autorytet i nikt go nie ogra, przecież jest najlepszym przyjacielem Ursuli von der Lenin. W kategorii sprawdzam przywołajmy jaki procent funduszy UE przeznaczonych dla rodzimych mocy produkcyjnych przemysłu zbrojeniowego (amunicja) przydzielono Polsce przypomnijmy, że to aż ok. 0,4%! Dla Tuska to jest wielki sukces  wieńczący 100 dni, które teraz mogą kojarzyć z niesławnymi 100 dniami Napoleona (Bruksela byłaby tu Elbą)…

Tusk pewnie zuchwale  brylując na salonach europejskich elit zapomniał, że aspirujemy do życia w REPUBLICE! Więc biedny nie może zrozumieć, że speaker Mike Johnson reprezentuje nie elity i ich interesy, ale swoich republikańskich wyborców, a ci wyborcy muszą najpierw zadbać o swoje bezpieczeństwo i zabezpieczyć specjalnie przez Bidena otwartą południową granicę! Może Tusk powinien najpierw spotkać się z przedstawicielami Polonii Amerykańskiej i zorientować się w tym temacie (list Jeśmana) zanim  zacznie zawracać kijem Wisłę? Polonia wystosowała list otwarty do Prezydenta i premiera RP, przed ich wizytą w Waszyngtonie głównie z apelem o nie wchodzenie do wojny na Ukrainie. W odpowiedzi w imieniu rządu zrugał ich amb. Magierowski. Po co nam rzetelna wiedza, kiedy my zawsze wiemy lepiej? Widocznie tu też potrzebny jest “Traktor”… 

P.S. Dziś w Kongresie zeznawał pod przysięgą były partner biznesowy klanu Bidenów Tony Bobulinski. Masakra. Prezentował dowody i mówił o licznych przekrętach finansowych rodziny Bidenów i sumach pieniędzy szabrowanych od “partnerów” z Chin, Rosji i innych krajów. Korupcja na najwyższym szczeblu. Lepiej późno przekłuć ten balon niż wcale…

Jacek K. Matysiak                                                                                                   

Kalifornia, 2024/03/21

 Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

Polecane
Emerytury
Stażowe