Episkopat: "PILNE: Fake news ws. kościelnej mediacji politycznej"
05.10.2017 20:56

Komentarzy: 0
Udostępnij:
"Na portalu rmf24.pl w artykule "Biskupi chcieli doprowadzić do spotkania pojednawczego Duda-Kaczyński. Prezes PiS odmówił" podano fałszywą informację, jakoby strona kościelna chciała doprowadzić do spotkania Prezydenta RP pana Andrzeja Dudy i Prezesa PiS pana Jarosława Kaczyńskiego na Jasnej Górze dnia 26 sierpnia br. Jest to fałszywa informacja - fake news!" - ogłosił Episkopat.
PINLNE: Fake news ws. kościelnej mediacji politycznej pic.twitter.com/85lYQBgNHv
— EpiskopatNews (@EpiskopatNews) 5 października 2017
/ Źródło: Twitter.com

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 05.10.2017 20:56
Komentarze
Tusk ma problem. PiS z ogromną przewagą
06.04.2026 09:19
To był jeden z najlepszych okresów w moim życiu. Rozmowa z Józefem Orłem
03.04.2026 12:27

Komentarzy: 0
– W latach 90. redakcja „Tygodnika Solidarność” była bardzo duża i zżyta ze sobą. Dział reportażu, według mnie, był wtedy najlepszy w Polsce, lepszy niż w „Tygodniku Powszechnym”, „Gazecie
Wyborczej” i „Polityce”. Obok pracy redakcyjnej kwitło życie towarzyskie, spotykaliśmy się w lokalu blisko redakcji – mówi Józef Orzeł w rozmowie z Jakubem Pacanem.
Czytaj więcej
45 lat „Tygodnika Solidarność”. Tu pisali giganci słowa
30.03.2026 09:23

Komentarzy: 0
45 lat „Tygodnika Solidarność” to historia wolności słowa, którą niosło ze sobą powstanie NSZZ „Solidarność”, oraz historia wielkich nazwisk związanych z tytułem – chociażby takich gigantów słowa jak Zbigniew Herbert i Waldemar Łysiak. W salonach prasowych i sklepie internetowym Solidarność jest już dostępne wyjątkowe wydanie specjalne „Tygodnika Solidarność” z okazji 45-lecia pisma.
Czytaj więcej
Adam Borowski trafi do więzienia. "System Tuska przekracza kolejną granicę"
24.03.2026 18:24
Prezes PiS: Dziś inwestycje są opóźnione, zamrożone albo porzucone
21.03.2026 15:25


