Wypadek przy granicy polsko-białoruskiej. Siedmiu żołnierzy w szpitalu

Siedmiu żołnierzy trafiło we wtorek rano na obserwację do szpitala po wypadku przy granicy polsko-białoruskiej. W miejscowości Kondratki wojskowa ciężarówka z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała do rowu – poinformowała Żandarmeria Wojskowa w Lublinie.
Rzecznik prasowy Żandarmerii Wojskowej w Lublinie Iwo Sawa poinformował PAP, że do zdarzenia doszło przed godziną 7 w gminie Michałowo.
Okoliczności zdarzenia są weryfikowane
Okoliczności zdarzenia są weryfikowane przez wydział Żandarmerii Wojskowej w Białymstoku
- powiedział Sawa.
Dodał, że ciężarówka zjechała do rowu, ale nie ma informacji, by któryś z żołnierzy był w stanie ciężkim.
Są na obserwacji w szpitalu
- zaznaczył.
Jak poinformował, wojskowym jelczem jechało 17 żołnierzy, którzy m.in. wspierają straż graniczną przy ochronie granicy polsko-białoruskiej przed działaniami hybrydowymi.
PAP,
oprac. Marlena Nowakowska
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 30.04.2024 14:12
Źródło: PAP
Komentarze
Pilne! Wypadek samochodu, którym jechał prof. Czarnek
14.06.2026 18:55
Dramat w woj. dolnośląskim. Nie żyją dwie osoby
10.06.2026 22:59
Gwiazda FAME MMA miała wypadek. Jest nagranie
10.06.2026 10:42
Wiceszef MON: Liczba 300 tys. żołnierzy zawodowych zostanie osiągnięta do 2039 r.
09.06.2026 19:52

Komentarzy: 0
Liczba 300 tys. żołnierzy zawodowych w Siłach Zbrojnych RP zostanie osiągnięta do 2039 r. – poinformował we wtorek podczas posiedzenia sejmowej komisji obrony wiceszef MON Stanisław Wziątek. Wraz z żołnierzami rezerwy, łączna liczba żołnierzy Wojska Polskiego ma wynieść do tego czasu 500 tys.
Czytaj więcej
Tragiczny finał poszukiwań w Tatrach. Nie żyje 25-letni Polak
07.06.2026 19:01


