Po potrąceniu staruszki Najsztub nie poprowadzi na Onecie programu "Czas na zasady".

- Grupa Onet zdecydowała się zakończyć współpracę z Piotrem Najsztubem, który wiosną prowadził program „Miło/ść”, a w jesiennej ramówce miał być gospodarzem cyklu „Czas na zasady” - donosi portal wirtualnemedia.pl. Dziennikarz potrącił pieszą i wyszło na jaw, że od 8 lat nie miał prawa jazdy. W dodatku jechał samochodem bez ważnych badań technicznych i OC.
zrzut ekranu Po potrąceniu staruszki Najsztub nie poprowadzi na Onecie programu "Czas na zasady".
zrzut ekranu / Youtube.com

Znany dziennikarz miał być gospodarzem cyklu rozmów „Czas na zasady” dotyczącego m.in. historii browarnictwa, ale po ostatnich wydarzeniach z jego udziałem, Grupa Onet wycofała się ze współpracy.

W miniony czwartek Piotr Najsztub jadąc swoim samochodem w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie, potrącił 87-letnią staruszkę, która doznała urazu żeber. Okazało się, że dziennikarz nie miał przy sobie prawa jazdy, nie miał też ważnego ubezpieczenia OC i przeglądu technicznego auta.

Piotr Najsztub potwierdził, że będzie dalej prowadził swój program w TOK FM. W poniedziałek na antenie radia poinformował o wypadku: - Byłem uczestnikiem wypadku drogowego. Jest mi niezmiernie przykro, bo niestety w wypadku ucierpiała kobieta. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja wyjaśnia przebieg i okoliczności wypadku, a ja publicznie nie będę się odnosił do tego wydarzenia - dodał.

/ Źródło: wirtualnemedia.pl

#REKLAMA_POZIOMA#


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe