„Kto dopuścił, żeby tak ubrana kobieta wystąpiła w telewizji?” Burza po emisji popularnego programu TVN

"Dzień dobry TVN", w skrócie "DDTVN", to polski poranny magazyn emitowany na antenie TVN codziennie od 7:45 do 11:30 oraz retransmitowany na antenie polonijnej stacji iTVN. Program poświęcony jest m.in. rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Trzon "Dzień dobry TVN" stanowią rozmowy na żywo z gośćmi zaproszonymi do studia. Inne stałe elementy programu to m.in. relacje reporterów, prognoza pogody, kącik kulinarny, przegląd prasy i poradniki lifestyle’owe.
CZYTAJ TAKŻE: Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Pilne informacje w sprawie Kate Middleton
CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje uczestnik znanego programu
Burza po emisji popularnego programu TVN
Po ostatnim wydaniu programu w sieci zawrzało. Wszystko przez występ znanej wokalistki Margaret. Widzom nie spodobał się "odważny" strój kobiety. W sieci zawrzało:
Wy macie jakiś wpływ na to, jak ktoś przychodzi ubrany, jakby nie było - do telewizji Śniadaniowej? Nic mnie nie obchodzi, jak kto chodzi ubrany na mieście, ale to jest telewizja kurde, gdzie z tymi majtami.
Kto dopuścił żeby tak ubrana kobieta wystąpiła w telewizji śniadaniowej? To strój do klubu go go, co najwyżej.
I to jest promocja idola nastolatek...gacie na wierzchu...a potem się dziwią że 13 tki tak się ubierają ,żenada ta dzisiejsza moda.
Ubiór do telewizji śniadaniowej dramat...
Szkoda ze w telewizji sniadaniowej dopuszczane sa takie stroje.
[pisownia oryginalna - przyp. red.]
Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek, z wykształcenia projektantka mody. Od 2020 właścicielka wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.
Komentarze
Kinga Rusin zaskoczyła fanów. „Nie wracam do Polski”
„Ci prowadzący słabo się sprawdzają”. Burza po emisji popularnego programu TVN
Gwiazdor TVN przerwał milczenie. Teraz mówi, dlaczego odszedł

Burza w Polsacie. „Teraz TVN będzie korzystał”

TVN podjął decyzję ws. popularnego serialu. Powstanie nowy sezon


