Euro 2024. Poznaliśmy skład Polaków na mecz z Holandią

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Polscy piłkarze niedzielnym meczem z Holandią w Hamburgu o godz. 15 rozpoczną udział w mistrzostwach Europy. Znamy skład.
Polacy zagrają bez kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. Biało-czerwoni po raz piąty w historii i jednocześnie z rzędu wystąpią na Euro.
Poznaliśmy składy obu drużyn na mecz.
Składy
Polska: Wojciech Szczęsny - Bartosz Salamon, Jan Bednarek, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski, Kacper Urbański, Piotr Zieliński, Taras Romanczuk, Nicola Zalewski, Sebastian Szymański - Adam Buksa.
Holandia: Bart Verbruggen - Denzel Dumfries, Stefan de Vrij, Virgil van Dijk, Nathan Aké - Jerdy Schouten, Tijjani Reijnders, Joey Veerman - Xavi Simons, Memphis Depay, Cody Gakpo.
CZYTAJ TAKŻE: Kate Middleton poważnie chora. Książę William wydał nowy komunikat
CZYTAJ TAKŻE: Katastrofa oglądalności dotychczas popularnego programu TVP. Była gwiazda zabiera głos
Komentarzy: 0
Data publikacji: 16.06.2024 16:05
Źródło: rmf24.pl
Komentarze
Ważne informacje z granicy. Jest komunikat Straży Granicznej
20.04.2026 11:06
Macron w Polsce bez spotkania z prezydentem Nawrockim. W tle sprzeciw Tuska
20.04.2026 10:27

Komentarzy: 0
W agendzie wizyty prezydenta Francji Emmanuela Macrona w Polsce zabrakło spotkania z prezydentem Karolem Nawrockim. Według nieoficjalnych doniesień Polsat News stało się tak z powodu sprzeciwu Donalda Tuska.
Czytaj więcej
„Konwent satanistyczny w Krakowie to więcej niż prowokacja, to próba unieważnienia chrześcijaństwa”
19.04.2026 17:46

Komentarzy: 0
„To na pewno jest prowokacja i coś więcej niż prowokacja. Jesteśmy przecież w takim stanie przecież permanentnego ataku na znaki, symbole, za którymi kryje się żywa rzeczywistość naszej wiary, naszych świętości i myślę, że to jest zdecydowanie nieprzypadkowe” - mówi portalowi Tysol.pl ks. prof. Paweł Bortkiewicz, teolog moralny, odnośnie do satanistycznego konwentu, jaki ma się odbyć w Krakowie.
Czytaj więcej
„Zero dokumentów”. Bąkiewicz publikuje nagranie z granicy
19.04.2026 17:44

Komentarzy: 1
Robert Bąkiewicz, lider Ruchu Obrony Granic, opublikował w mediach społecznościowych nagranie z przejścia granicznego w Lubieszynie na granicy polsko-niemieckiej. Jak twierdzi, pokazuje ono sytuację związaną z przekazywaniem migrantów przez niemieckie służby. W związku z tym zwrócił się do szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, domagając się wyjaśnień dotyczących podstaw prawnych całej sytuacji. – Panie Marcinie Kierwiński, mam do pana bardzo proste i konkretne pytanie: na jakiej dokładnie podstawie prawnej, proceduralnej doszło do tego przekazania? Natychmiast domagamy się wyjaśnień – oświadczył.
Czytaj więcej
Reprezentant Polski trafił do szpitala
19.04.2026 17:06


