Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Robotników i „S” w Mońkach

Obecnie znajdują się one w kościele pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Mońkach, rodzinnej parafii przewodniczącego Zarządu Regionu Józefa Mozolewskiego.
Przewiezienie Obrazu MB wraz z peregrynującymi znakami z parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzciannem do monieckiej świątyni odbyło się 20 czerwca w asyście jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciannem oraz motocyklistów z Moniek.
Uroczysta Msza św.
Obraz Matki Bożej Robotników i "S" witany był przez tłumy wiernych i gości, którzy wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej połączonej z peregrynacją Obrazu. Nabożeństwu przewodniczył ks. proboszcz Piotr Karpiesiuk.
Na uroczystościach nie mogło zabraknąć związkowców z podlaskiej Solidarności na czele z przewodniczącym Józefem Mozolewskim i pocztami sztandarowymi oraz duszpasterzem ludzi pracy - ks. kan. Ryszardem Puciłowskim.
ZOBACZ TAKŻE: Solidarność alarmuje: te przepisy wyeliminują polski węgiel opałowy
Starostowie inowrocławski i mogileński apelują do rządu w sprawie Solino

Nowy przewodniczący Solidarności w Hucie Miedzi „Głogów”
13 pytań do Ministerstwa Edukacji Narodowej

W Łodzi rozpoczęła się manifestacja pod hasłem "Solidarność jest wszędzie" [NA ŻYWO]

„Rodzice dosłownie wymuszają pozytywne oceny”. W Gdańsku rozmawiano o problemach polskiej oświaty

