Znasz tego mężczyznę? Policja apeluje o pomoc

Policjanci z Bydgoszczy proszą o pomoc
Policjanci z Bydgoszczy proszą o pomoc w poszukiwaniach. Chodzi o incydent, do jakiego doszło w drogerii w galerii Zielone Arkady przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy.
Zdarzenie, o którym mowa wiąże się z kradzieżą perfum. Na nagraniu widać, jak ubrany na czarno mężczyzna z plecakiem nerwowo się rozgląda. Chwilę zajmuje mu podjęcie decyzji o kradzieży, której ostatecznie się dopuszcza. Widać, jak łapie jeden z produktów stojących na półce i pospiesznie wychodzi. Bydgoska policja zaapelowała do wszystkich, którzy mogą mieć jakieś informacje na temat poszukiwanego mężczyzny.
- Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami
- przekazano w apelu.
Widziałeś tego mężczyznę?
Podano również szczegółowe informacje dla wszystkich zainteresowanych. W sprawie można kontaktować się pod numerami telefonu: 47 751 53 34, 47 751 52 69 lub bezpośrednio w komisariacie policji przy ul. Wojska Polskiego 4F w Bydgoszczy.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowe wytyczne Bodnara. Ekspert łapie się za głowę
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wzruszające nagranie: zobacz, jak mąż Aleksandry Mirosław cieszył się z jej złotego medalu

Dziś 45. rocznica Bydgoskiego Marca 1981

Jechał hulajnogą po S8. Tłumaczenie 28-latka zaskakuje
Media: Niepokojące maile do szkół w całej Polsce. Służby badają rosyjski trop
Opluł ołtarz i cisnął krzyżem. Policja opublikowała szokujące nagranie
Sąd przywrócił policjanta do służby. Prokuratura Żurka nie odpuszcza i złożyła zażalenie



