Tragiczny wypadek w Warszawie. Samochód zderzył się z karetką pogotowia
01.09.2024 12:20

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Na Lazurowej zderzyły się samochód osobowy i karetka pogotowia ratunkowego. Jedna osoba nie żyje, a trzy są ranne – informuje TVN Warszawa.
Śmiertelny wypadek w Warszawie
Jak informuje TVN Warszawa, do zdarzenia doszło na ul. Lazurowej. Samochód osobowy marki volkswagen zderzył się z karetką pogotowia jadącą z Bemowa na sygnałach do wezwania. Kierowca karetki wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.
Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu. Trzy osoby są ranne. Karetka nie przewoziła żadnego pacjenta.
Na miejscu zdarzenia jest śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa akcja służb.
Utrudnienia w ruchu
Zablokowana jest ul. Lazurowa od Obrońców Grodna do ul. Narwiek, w kierunku Powstańców Śląskich. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.
CZYTAJ TAKŻE:
Komentarzy: 0
Data publikacji: 01.09.2024 12:20
Źródło: TVN Warszawa
Polska zabiega o bycie siedzibą ważnego urzędu UE. Niebawem decyzja
24.03.2026 09:08

Komentarzy: 0
Unijne instytucje w środę zdecydują, w którym z dziewięciu zgłoszonych do konkursu europejskich miast zostanie zlokalizowana siedziba Urzędu Celnego UE (EUCA). Polska zgłosiła kandydaturę Warszawy. W ocenie rządu ze względu na lokalizację i doświadczenie jest to jedna z mocniejszych kandydatur.
Czytaj więcej
Komunikat dla mieszkańców Warszawy
22.03.2026 08:35
Prognoza pogody na 22 i 23 marca. Komunikat IMGW
21.03.2026 17:17

Komentarzy: 0
Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Europa centralna i wschodnia będzie pod wpływem wyżu wschodnio-europejskiego. Południe i północ kontynentu będą w zasięgu oddziaływania układów niskiego ciśnienia znad Pirenejów oraz znad Morza Norweskiego. Polska będzie pod wpływem słabnącego wyżu znad zachodniej Rosji, w powietrzu polarnym napływającym ze wschodu.
Czytaj więcej
Tragiczny pożar w Warszawie. Cztery osoby nie żyją
21.03.2026 15:51
Atak nożownika w centrum Warszawy. Dramatyczne sceny w tramwaju
20.03.2026 12:19


