Niski stan Wisły w Warszawie. Władze podjęły decyzję
01.09.2024 18:04

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Z uwagi na niski stan wody kursowanie promów "Słonka", "Pliszka" i "Wilga" zostają zawieszone do odwołania – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.
Brzegi Wisły łączą trzy bezpłatne przeprawy promowe: "Słonka" pływająca z Cypla Czerniakowskiego (pomost pływający) na Saską Kępę (plaża), "Pliszka" kursująca od Mostu Poniatowskiego (nabrzeże) do Stadionu Narodowego (plaża) i "Wilga" z Podzamcza Fontanny (pomost pływający) do ZOO (plaża).
Niski stan Wisły. Podjęto decyzję
Według danych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, stan rzeki Wisły na wodowskazie na Bulwarach Wiślanych w niedzielę pokazywał 36 centymetrów. W stosunku do dnia poprzedniego ubyło 4 cm. IMGW prognozuje, że w kolejnych dniach wyniesie odpowiednio 36, 34 i 32 centymetrów. To oznacza dolną granicę strefy stanów niskich.
CZYTAJ TAKŻE:
PAP ,
oprac. Kacper Pawowicz
Komentarzy: 0
Data publikacji: 01.09.2024 18:04
Źródło: PAP
Pożar na Białołęce opanowany. Strażacy zakończyli akcję ratunkową
18.03.2026 20:55

Komentarzy: 0
Strażacy dogasili pożar na warszawskiej Białołęce. Zapaliła się tam elewacja nowo powstającego budynku. W wyniku pożaru uszkodzona została konstrukcja dźwigu. Jego operator trafił do szpitala. Ewakuowano także mieszkańców pobliskiego bloku i trzech budynków jednorodzinnych.
Czytaj więcej
Zderzenie tramwajów w Warszawie. Są ranni i duże utrudnienia
18.03.2026 17:08
Warszawa: Ogromny pożar na Białołęce. Kłęby dymu nad miastem
18.03.2026 13:35
Zjechał trapem i zaczął uciekać. Szokujące sceny na lotnisku w Warszawie
16.03.2026 14:21

Komentarzy: 0
Do niebezpiecznej sytuacji doszło na Lotnisku Chopina. Podczas kołowania 27-letni obywatel HiszpanIi otworzył drzwi samolotu, zjechał na płytę trapem ewakuacyjnym i zaczął uciekać. Został złapany przez Staż Graniczną i na trzy miesiące trafił do ośrodka dla cudzoziemców.
Czytaj więcej
Nocna prohibicja w całej Polsce? Szef MSWiA nie zaprzecza
16.03.2026 11:48


