REKLAMA

Romuald Szeremietiew: Porozumienie dla Polski

Uczestniczyłem w Kongresie Polski Razem, a następnie Konwencji Zjednoczeniowej na której Polska Razem połączyła się ze środowiskami republikańskimi, wolnościowymi i samorządowymi. Prezes Jarosław Gowin ogłosił powołanie nowej partii „#Porozumienie” hasło partii: Porozumienie dla Polski.
 Romuald Szeremietiew: Porozumienie dla Polski
/ screen YT
Chorego prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego reprezentował minister Mariusz Błaszczak, który odczytał skierowany do uczestników spotkania ciepły list Kaczyńskiego. Bardzo dobre przemówienie, wyważone, pozbawione napastliwości, wskazujące na potrzebę porozumienia w budowaniu polskiej wspólnoty narodowej opartej o wiarę w Boga i wartości polskiego patriotyzmu wygłosił Jarosław Gowin.

Na sali obradowało ponad 1000 osób, które przyjechały z całej Polski. Imponowała liczba działaczy samorządowych, prezydentów i burmistrzów, wójtów, radnych. Wiele osób zwracało się do mnie pytając o sprawy związane z obronnością, sytuacją w wojsku.

Obrady zostały przeprowadzone bardzo sprawnie. Wybrano mnie do składu zarządu nowej partii tworzącej obóz Zjednoczonej Prawicy.

Romuald Szeremietiew

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura