Adam Andruszkiewicz: "Dołączam do klubu Wolni i Solidarni. Chciałbym być bliżej Zjednoczonej Prawicy"

"Wstępując do koła Wolni i Solidarni dostałem gwarancję, że będę mógł teraz oficjalnie wspierać polski rząd. Takiej swobody nie miałem w Kukiz’15" - mówił Adam Andruszkiewicz w rozmowie z wPolsce.pl.
 Adam Andruszkiewicz: "Dołączam do klubu Wolni i Solidarni. Chciałbym być bliżej Zjednoczonej Prawicy"
/ Adam Andruszkiewicz, screen YT
Poseł Adam Andruszkiewicz wczoraj ogłosił, że opuszcza ugrupowanie Pawła Kukiza. Okazało się, że swoją polityczną działalność będzie kontynuował w kole poselskim Wolni i Solidarni.
 

Chciałbym być bliżej Zjednoczonej Prawicy, aczkolwiek uważam, że jeszcze muszę troszeczkę nauczyć się pracy, zanim dołączę do obozu rządzącego


- powiedział Andruszkiewicz. Dodał, że w jego opinii Wolni i Solidarni będą wspierać w przyszłości Zjednoczoną Prawicę, a on sam ma bardzo duży szacunek do Kornela Morawieckiego. 

Poseł nie ukrywa, że chciałby wspierać rząd w przeprowadzaniu reform, dlatego nie wyklucza, że w przyszłości zasili jakieś ugrupowanie ze Zjednoczonej Prawicy.
 

Chciałbym też zdobyć jeszcze trochę doświadczenia, porozmawiać z mądrzejszymi ludźmi. Myślę, że Zjednoczona Prawica i polski rząd będą miały większą korzyść ze mnie za pół roku czy za rok, niż gdybym teraz dołączył na gorąco


- powiedział Andruszkiewicz.

źródło: wpolityce.pl

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe