[video] "Polacy są super, a pierogi są najlepsze". Tak ambasada USA uczciła Święto Niepodległości
10.11.2017 16:29
![[video] "Polacy są super, a pierogi są najlepsze". Tak ambasada USA uczciła Święto Niepodległości](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/9f4bc0e2-5a12-4eea-8453-17309c25aa7f/13100.jpg?p=article_hero_mobile)
Komentarzy: 0
Udostępnij:
"Lubię Polskę bo... Polacy są bardzo gościnni i serdeczni. Mają cierpliwość do mojego języka. Czujemy się tutaj jak w drugim domu" - Ambasada USA w Warszawie bardzo miłym gestem uczciła polskie Święto Niepodległości.
"Polacy są super", "bardzo gościnni i serdeczni", "pierogi są najlepsze". Polskie Święto Niepodległości postanowiła uczcić także @USEmbassyWarsaw#wieszwiecej @AmbassadorJones pic.twitter.com/04BNXt3qDp
— TVP Info (@tvp_info) 10 listopada 2017
źródło: twitter

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 10.11.2017 16:29
Nie będzie polsko-litewskiego poligonu na granicy. Rząd Tuska nie wykazał zainteresowania
20.03.2026 16:28

Komentarzy: 0
Polski rząd nie jest zainteresowany budową wspólnego poligonu z Litwą przy granicy - poinformował wiceminister obrony Paweł Bejda. W środę litewski rząd zatwierdził budowę poligonu w Kopciowie, tuż przy granicy z Polską. Litewskie władze planowały, by w przyszłości odbywały się tam również wspólne ćwiczenia z żołnierzami z Polski.
Czytaj więcej
Prof. Romuald Szeremietiew: Sprawdzian Trumpa wypadł dla sojuszników USA fatalnie!
19.03.2026 08:30
Dziennikarka TVP w akcji: Polska nie wyśle do Iranu swoich… lotniskowców
18.03.2026 10:27

Komentarzy: 0
Komentarz dotyczący wsparcia USA w konflikcie z Iranem wywołał niemałe zdziwienie. W trakcie wypowiedzi padło stwierdzenie o „polskich lotniskowcach”. Kamili Biedrzyckiej z TVP w likwidacji umknęło, że Polska takiego sprzętu po prostu nie posiada.
Czytaj więcej
Rzońca: Gdyby Ursula von der Leyen chciała, mogłaby przekazać Polsce 43 mld euro bez kredytu i warunków
16.03.2026 19:08

Komentarzy: 0
„Gdyby Ursula von der Leyen chciała, mogłaby umorzyć Polsce kredyt SAFE” - mówi portalowi Tysol.pl eurodeputowany Bogdan Rzońca (PiS). W jego ocenie ze względu na strategiczne położenie Polski, KE powinna rozważyć przekazanie tych pieniędzy na obronność za darmo, bez żadnych dodatkowych warunków.
Czytaj więcej
Gratka dla miłośników astronomii. Nie przegap tego zjawiska
14.03.2026 16:18

