REKLAMA

Jan Pietrzak dla "TS": Zapamiętajmy odważne hasła niesione przez czarne ninje wolnego seksu!

„Dość dyktatury kobiet” krzyczała posłanka Scheuring-Wielgus na wiecu zwolenników skrobanki. Nie złapałem w telewizyjnej migawce, o jakie kobiety chodzi i gdzie ta dyktatura ma miejsce. Potem powiedziała mi żona, że ta Siojring się pomyliła. Pomyłka rzecz ludzka. Zdarza się, że niektóre społeczności, ruchy, partie w całości są pomyłką. Taki nowoczesny Petru zrobił z przejęzyczeń swój chwyt marketingowy. Jak by nie palnął codziennie głupstwa, przestaliby go w telewizorach pokazywać. Nastąpiłby duży spadek poziomu wesołości na niżu polskim.
 Jan Pietrzak dla "TS": Zapamiętajmy odważne hasła niesione przez czarne ninje wolnego seksu!
/ Youtube.com
Podczas akcji Frontu Wyzwolenia Macicy piętnował Petru prześladowanie młodzieży polegające na tym, że chłopak poniżej 15. roku życia nie może iść do ginekologa bez rodziców! Tu jakiś szowinizm ginekologiczny panuje!

Zapamiętajmy odważne hasła niesione przez czarne ninje wolnego seksu: „Moja cipka nie twoja broszka”, „Świecka wagina to święte prawo”, „Moja macica, moje życie”. Panowie, nadeszły czasy damskiej ekshibicji, ale proszę w imię męskiej solidarności - nie próbujcie dorównać paniom równorzędnymi hasłami w rodzaju „mój penis nie twoja broszka”, „mój ch... to moje życie” itp., bo nie pozbieramy się ze śmiechu. A przecież już dziś można boki zrywać do rozpuku.

I to bez używania wesołego „zioła” z działki HGW. Znana ta rodzina do tej pory zajmowała się działkami miejskimi. Okazało się, że działkę marychy też można u nich załatwić. Niezła heca... Internet już podrzuca hasło do ratusza: pierwsza działka za darmo! Ale się wyrabia! Jest tak ciekawie, że nawet król Europy wyrywa się z nudnej Brukseli. Wprasza się na debatę z Kaczyńskim.

Nie chcę się mieszać w państwowe sprawy, ale pogadaj ty sobie Tusku z Schultzem po francusku! Bo tu raczej z prokuratorem i komisją Amber Gold pogadasz na początek, a potem się okaże... czy przyjmą cię na łono Schetyny, czy trafisz do Europejskich Demokratów, czyli Edków. To na razie partia czteroosobowa, ale złożona z samych tuzów. Tusek im się przyda. A potem – kto wie? Może Czarny Front Wyzwolenia Macicy was adoptuje? Z braku laku każdy Edek się liczy...

Jan Pietrzak

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura