Jak Trzaskowski wygra, to załatwi masło po 5 zł. Szłapka w Radiu ZET

– Rafał Trzaskowski jest najlepiej przygotowanym kandydatem, by pełnić urząd prezydenta RP – gigantyczne doświadczenie, poważne kontakty międzynarodowe – ocenia szef Nowoczesnej Adam Szłapka.
Jak Trzaskowski wygra, to załatwi masło po 5 zł
To niejedyna opinia, jaką na temat kandydata KO wygłosił w porannej audycji Bogdana Rymanowskiego lider Nowoczesnej.
Polityk Nowoczesnej w serii krótkich pytań usłyszał m.in.:
Czy jak wygra Trzaskowski, to masło będzie po 5 złotych?
- zacytował pytanie słuchacza prowadzący.
Tak, myślę, że tak
- odpowiedział z lekkim wahaniem Adam Szłapka.
- Pałac Buckingham. Pilne doniesienia w sprawie księżnej Kate
- Niespokojnie na granicy. Straż Graniczna wydała komunikat
- IMGW wydał komunikat. Oto co nas czeka
- "Blondyna nie pasuje. Ta kobieta to porażka". Burza po emisji popularnego programu TVN
Podczas sobotniej konwencji Rafał Trzaskowski winą za wysokie ceny masła obarczał prezesa NBP Adama Glapińskiego.
Skomentował to Sebastian Kaleta:
Masło za 5 zł jak wygra Trzaskowski Oni już naprawde odlecieli i każde kłamstwo powiedzą by wygrać wybory.
Masło za 5 zł jak wygra Trzaskowski ‼️
Oni już naprawde odlecieli i każde kłamstwo powiedzą by wygrać wybory. pic.twitter.com/S6cmtN5cEr— Sebastian Kaleta (@sjkaleta) December 9, 2024
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 09.12.2024 12:24
Źródło: X, Radio Zet
Komentarze
Środowiska LGBT uderzają w… Rafała Trzaskowskiego!
21.04.2026 21:28
Aktywista miejski do Trzaskowskiego: Chcecie spowodować paraliż w momencie ewentualnego zagrożenia
12.04.2026 10:13
„Był człowiek, nie ma człowieka”. Tusk wymienia Trzaskowskiego na innego polityka
11.04.2026 08:45

Komentarzy: 0
Układ sił w Koalicji Obywatelskiej wyraźnie się zmienia. Po dwóch przegranych kampaniach prezydenckich Rafał Trzaskowski traci wpływy, a w Warszawie coraz wyraźniej na pierwszy plan wysuwa się inny polityk tego ugrupowania.
Czytaj więcej
Szłapka chciał się pochwalić, ale został szybko zgaszony przez Czecha
04.04.2026 13:28

Komentarzy: 0
Polski pociąg wysokich prędkości Pendolino wyruszył na komercyjną trasę w Czechach, na odcinku Bohumin–Praga. Minister Adam Szłapka podkreślał, że to kolejny krok w rozwoju polskiej kolei i że już nie tylko Polacy doceniają krajowe inwestycje. „Robimy, nie gadamy” – mówi Szłapka, zapowiadając dalsze przygotowania do międzynarodowych połączeń.
Czytaj więcej
Szłapka przeprasza za kłamstwo Tuska. "Wprowadzenie w błąd"
24.03.2026 17:00



