Guy Verhofstadt: Katarzyna, oczekuję dobrej współpracy, jaką mieliśmy z Ryszardem Petru

Guy Verhofstadt bardzo aktywnie bierze udział w polskim życiu politycznym, także za pośrednictwem Twittera, komentuje i posyła w świat informacje podawane po angielsku przez dziennikarza GW, walczy o polskie sądy. Wczoraj jednak poszedł w tej działalności dalej, pisał bowiem Katarzynie [Lubnauer-red.], że oczekuje od niej podobnie udanej współpracy, jaką miał z Ryszardem Petru. A z jakim zakresie współpracowali Verhofstadt z Petru i jakiej współpracy oczekuje ten pierwszy z nową przewodniczącą tej partii, skoro Nowoczesna nie ma swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim?
 Guy Verhofstadt: Katarzyna, oczekuję dobrej współpracy, jaką mieliśmy z Ryszardem Petru
/ YT, print screen
Nadzieja ponownie powstaje w Polsce. Tysiące ludzie zebrało się w Warszawie i innych miastach by bronić zasad praworządności w Polsce i niezależnego sądownictwa przeciwko partii rządzącej, która próbuje je obalić
- napisał na Twitterze po angielsku dziennikarz "Gazety Wyborczej" - Bartosz Wieliński, posyłając w świat informacje o demonstracjach w Polsce.

 
Ludzie w Polsce kontynuują walkę o niezależne sądy, kiedy Sejm obraduje na temat poprawek prezydenta Dudy, które w dalszym ciągu podważają podział władzy
- skometował publicznie Guy Verhofstadt udostępniając tweet Wielińskiego.

 
Gratulacje dla @KLubnauer nowego przywódcy @Nowoczesna! Katarzyna, oczekuję kontynuacji dobrej współpracy, jaką mieliśmy z @RyszardPetru! Powodzenia w waszej walce o wolną, silną i demokratyczną Polskę!
- napisał z kolei wczoraj.

 
 

źródło: TT

#REKLAMA_POZIOMA#

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe