loading
Proszę czekać...
Mary Wagner idzie walczyć z aborcjonistami! Przyjaciele proszą o modlitwę
Opublikowano dnia 07.12.2017 21:09
Mary Wagner, kanadyjska obrończyni życia, mimo ciągłego nękania przez wymiar sprawiedliwości, nie składa broni i jutro ponownie przeprowadzi swoją akcję antyaborcyjną.

Facebook/ Mary Wagner w Polsce
O modlitwę w intencji Mary Wagner zwrócił się jej przyjaciel Amerykanin Will Goodman.

"Proszę o molitwę za Mary Wagner, która jutro wyruszy na kolejną delikatną misję miłości i prawdy.  Niech Bóg jej błogosławi" - napisał kończąc swój wspis słowami "Solidarność".

Katoliczka znana jest z tego, że nie obawia się wejść do centrów aborcyjnych, gdzie napotkanym matkom rozdaje białe róże jako znak niewinności poczętych dzieci. Mary stara się w spokojny sposób uświadomić kobiety, że aborcja nie jest rozwiązaniem lecz morderstwem ich dzieci. W ciszy modli się o zmianę decyzji spotkanych matek. Za to wielokrotnie była skazywana przez sąd i przetrzymywana przez wiele miesięcy w więzieniu.

IK
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.