loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mary Wagner idzie walczyć z aborcjonistami! Przyjaciele proszą o modlitwę
Opublikowano dnia 07.12.2017 21:09
Mary Wagner, kanadyjska obrończyni życia, mimo ciągłego nękania przez wymiar sprawiedliwości, nie składa broni i jutro ponownie przeprowadzi swoją akcję antyaborcyjną.

Facebook/ Mary Wagner w Polsce
O modlitwę w intencji Mary Wagner zwrócił się jej przyjaciel Amerykanin Will Goodman.

"Proszę o molitwę za Mary Wagner, która jutro wyruszy na kolejną delikatną misję miłości i prawdy.  Niech Bóg jej błogosławi" - napisał kończąc swój wspis słowami "Solidarność".

Katoliczka znana jest z tego, że nie obawia się wejść do centrów aborcyjnych, gdzie napotkanym matkom rozdaje białe róże jako znak niewinności poczętych dzieci. Mary stara się w spokojny sposób uświadomić kobiety, że aborcja nie jest rozwiązaniem lecz morderstwem ich dzieci. W ciszy modli się o zmianę decyzji spotkanych matek. Za to wielokrotnie była skazywana przez sąd i przetrzymywana przez wiele miesięcy w więzieniu.

IK
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Michael Bartsch [TAZ]: "..."Różaniec do granic" został Euroregionowi Nysa oszczędzony"
"Przed 20 laty gdy powołane zostało do życia "Europejskie Miasto Görlitz/Zgorzelec", w pewnej niemieckiej kawiarni wywieszony był napis w języku polskim "Tutaj się nie kradnie"
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kolejne pieniądze na krakowski pomnik gen. Kuklińskiego
Przedstawiający pękający mur berliński i wygięte w łuk ostrze szabli jako symbol oficerskiego honoru monument ma stanąć - jak niedawno informowałem - wiosną br.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Pietruszka
Pan, który w osiedlowym sklepiku handlował warzywami znienacka podniósł cenę pietruszki.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.