Ewa Wanat obraża harcerzy: "Przypomina mi się artykuł o pozytywnej pedofilii". Internauci odpowiadają
21.12.2017 22:59

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Od dziecka mam problem z harcerstwem (...) Wszystko jedno czy ona w imię Stalina, ojczyzny czy Chrystusa. Masz przestać być sobą, odrębnym kosmosem, masz stać się członkiem wspólnoty. Zrezygnuj ze swojego niepowtarzalnego, jedynego, buntowniczego ja i stań się mięsem armatnim -pisze Ewa Wanat była redaktor naczelna TOK FM i RDC

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 21.12.2017 22:59
Ewa Wanat: Wystąpiłam dziś z grupy "Dziewuchy dziewuchom". Bezwstydne chytruski
22.04.2018 02:33
Komunikat dla mieszkańców woj. świętokrzyskiego
30.03.2026 21:00
Skandal w Jerozolimie. Biały Dom zabrał głos
30.03.2026 20:16

Komentarzy: 0
Rzeczniczka Białego Domu Karoline Leavitt poinformowała w poniedziałek, że USA chcą, by wierni mieli dostęp do miejsc świętych w Jerozolimie. Dzień wcześniej izraelska policja nie pozwoliła wejść do Bazylki Grobu Pańskiego łacińskiemu patriarsze Jerozolimy.
Czytaj więcej
Padło pytanie o tragedię w Przewodowie. Odpowiedź wiceministra szokuje
30.03.2026 19:26

Komentarzy: 0
Ukraińcy przeprosili Finlandię za incydent z dronami, ale w sprawie śmierci dwóch Polaków w Przewodowie wciąż nie padły podobne słowa. Niewygodne pytanie wprawiło wiceministra spraw zagranicznych Władysława Teofila Bartoszewskiego w wyraźne zakłopotanie.
Czytaj więcej
Nie żyje znany polityk SLD. Pilny komunikat
30.03.2026 18:37


