Kolejna napaść na Polaków w brytyjskim Harlow. Dwie osoby trafiły do szpitala

Do napaści na dwójkę Polaków miało dojść dzisiaj około godziny 3:35 nad ranem, przed pubem w Harlow. Ataku dokonała grupa, składająca się z 4 lub 5 osób. Jedna z ofiar ma złamany nos, a druga – rozciętą głowę. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja szuka świadków ataku
twitter.com Kolejna napaść na Polaków w brytyjskim Harlow. Dwie osoby trafiły do szpitala
twitter.com / twitter.com
Do napaści na dwójkę Polaków miało dojść dzisiaj około godziny 3:35 nad ranem, przed pubem w Harlow. Ataku dokonała grupa, składająca się z 4 lub 5 osób. Jedna z ofiar ma złamany nos, a druga – rozciętą głowę. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja szuka świadków ataku.

Zaledwie tydzień temu, w sobotę, w na 40-letniego Polaka i jego kolegę napadła grupka brytyjskich nastolatków, która obrażała i biła mężczyzn. 40-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń, a jego kolega w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Brytyjska policja nie łączy jednak tych dwóch zdarzeń. – To był wściekły i okropny atak. Pomimo że traktujemy tę sprawę jako potencjalną zbrodnię z nienawiści, nie łączymy jej z atakiem z The Stow z ostatniego weekendu – powiedział Trevor Roe z policji w Essex.

telewizjarepublika.pl

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe