Szukaj
Konto

[video] J. Kurski wyjaśnia homoseksualiście, dlaczego pary jednopłciowe nie wezmą udziału w programie TVP

22.01.2018 10:44
[video] J. Kurski wyjaśnia homoseksualiście, dlaczego pary jednopłciowe nie wezmą udziału w programie TVP
Źródło: screen YT
Komentarzy: 0
"Chciałem zapytać pana o program "Pierwsza randka", czy jest szansa że pary jednopłciowe się w nim pojawią? Czy miałby pan coś przeciwko?" - zapytał Jacka Kurskiego dziennikarz Wirtualnej Polski, Piotr Grabarczyk. 

Nie sądzę żeby się pojawiły, bo jesteśmy telewizja publiczną i musimy przestrzegać pewnych zasad, twardo wyrażonych zarówno w konstytucji jak i ustawach


- odpowiedział Jacek Kurski.

Konstytucja zabrania chodzenie na randki? Ja jestem gejem i chciałbym iść na randkę z facetem, konstytucja tego zabrania?


- przerwał mu dziennikarz.

Konstytucja mówi, że rodzina wg. polskiego prawa jest związkiem mężczyzny i kobiety. A ponieważ randki służą temu, aby powołać rodzinę, czyli związek małżeński, to w rozumieniu polskiego prawa i polskiej tradycji, moralności, obyczajowości, jest oczywiste, że to muszą być dwupłciowe małżeństwa, dlatego nie przewiduję w "Pierwszej randce" par jednopłciowych


- odparł prezes TVP.



źródło: youtube, wp.pl

raw

Komentarzy: 0
Data publikacji: 22.01.2018 10:44