REKLAMA

Newsweek atakuje Cenckiewicza. Cenckiewicz: Nareszcie! Piszcie towarzysze! I tak otworzymy archiwa

- Falę goryczy miał przelać mój tekst o komunistach-politrukach LWP którzy ukręcili habilitację Lecha Kowalskiego, co konsultowali z Jaruzelskim jeszcze po 2000 r., zwolnienie pewnego archiwisty i pułkownika, który specjalizował się w analizach życia osobistego niektórych pań (i zapowiadał odwet), ujawnienie akt Dukaczewskiego, Safjana i płk. Kierwińskiego - pisz ena swoim profilu FB prof. Sławomir Cenckiewicz, szef Wojskowego Biura Historycznego
 Newsweek atakuje Cenckiewicza. Cenckiewicz: Nareszcie! Piszcie towarzysze! I tak otworzymy archiwa
/ screen YouTube
W każdym razie krety i źródła osobowe niezadowolone z obrotu spraw w wojskowej sieci archiwalnej i WBH będące na kontakcie swoich promotorów z Siedlec wyposażyły cyngli z Newsweeka w sensacyjne wieści z których ma wynikać, że jestem:

1) KRYPTOKOMUCHEM sterowanym przez duet: politruka (zastępcę dyrektora WBH, którego ich zdaniem powinienem wyrzucić) i szefową archiwum (której miałem zapłacić 500-złotową – 500 PLUS - podwyżką za przyniesienie teczki Dukaczewskiego, którą notabene sam znalazłem w bazie ewidencyjnej CAW). ..

- pisze Sławomir Cenckiewicz

A zatem nic nowego! Wszystko to już było!
Piszcie towarzysze, piszcie i oskarżajcie! NIC NAS NIE ZATRZYMA, NIC NAS NIE WYSTRASZY! DO KOŃCA ZREFORMUJEMY I OTWORZYMY ARCHIWA, UDOSTĘPNIMY WSZYSTKO BADACZOM I DZIENNIKARZOM, POLIKWIDUJEMY FORMALNE I NIEFORMALNE ZBIORY ZASTRZEŻONE, ZERWIEMY POSADZKI BY ODSZUKAĆ PAPIERY NIEEWIDENCJONOWANE, OPISZEMY BANDYTÓW Z LWP, POJEDZIEMY NA KRAŃCE ŚWIATA BY DOTRZEĆ DO DOKUMENTÓW I ODSZUKAĆ BOHATERÓW!

- puentuje

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura