REKLAMA

"Myszon Agresor!" Paweł Kukiz podsumował posła Nowoczesnej

Paweł Kukiz skomentował na Facebooku krytykę posła Jerzego Meysztowicza z Nowoczesnej, który zarzucił posłom Kukiz'15, że ci "po kryjomu spotkali się z sędziami, żeby się dogadać".
 "Myszon Agresor!" Paweł Kukiz podsumował posła Nowoczesnej
/ Paweł Kukiz, screen YT

Myszon Agresor- czyli poseł Meysztowicz z .N- zwietrzył spisek i skandal! :-) 
Zarzuca nam, że spotkaliśmy się w SEJMIE z kandydatami na sędziów KRS. Myszon Agresor uważa, że takie spotkania (w SEJMIE) są "po kryjomu" i że niedopuszczalne jest, iż chcieliśmy się dowiedzieć, czy ci kandydaci są zwolennikami OBYWATELSKIEJ kontroli nad sądami (art.4 Konstytucji). 


- pisze Paweł Kukiz.
 

Czy są zwolennikami wprowadzenia instytucji sędziów pokoju (wybieranych bezpośrednio przez Obywateli), czy optują za ławami przysięgłych (złożonych z OBYWATELI) i wyborem (w najbliższej przyszłości) sędziów KRS w wyborach powszechnych przez OBYWATELI :-)

Wygląda na to, że Pan Myszon Agresor jest zwolennikiem pozostawienia "wymiaru sprawiedliwości" w takim kształcie w jakim jest, czyli że sędziowie mają się wybierać sami spośród siebie i tworzyć "szczególną kastę" oraz istnieć jako "państwo w państwie". 

Wg Pana Meysztowicza wymiar "sprawiedliwości" ma funkcjonować tak, by sądy nazywały kradzież "prywatyzacją" a prokuratura zabójstwo Brzeskiej - samobójstwem. Po moim trupie, Panie Meysztowicz.
Dobrego Dnia :-)


- czytamy we wpisie.źródło: facebook

raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura