Lech Wałęsa pisze, że budował "Solidarność" i prezydenturę na zasadzie "zło dobrem zwyciężać"
10.03.2018 11:50

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Były prezydent zabrał głos w sprawie własnej taktyki politycznej. Zapowiedział także, że będzie z "nami" na zawsze.
Byłem ,jestem i bede z wami na zawsze. Nikt ani nic nie jest wstanie zniszczyć mnie i Solidarności Polakow. Demokracja zwycięży
- pisze.
Solidarność, którą budowałem i Prezydentura kierowała się dwoma zasadami: 1.Zło -Dobrem zwyciężać 2.Bezprawie-Prawem. PIS jak widac po czynach zmienił te hasła i postępowanie. Jeśli to zostanie zrozumiane i koncepcja wybrana przez każdego z nas wszystko inne łatwe jest i bedzie
- uznał.
Byłem ,jestem i bede z wami na zawsze.
— Lech Wałęsa (@PresidentWalesa) 8 marca 2018
Nikt ani nic nie jest wstanie zniszczyć mnie i Solidarności Polakow.
Demokracja zwycięży.
Solidarność, którą budowałem i Prezydentura kierowała się dwoma zasadami:
— Lech Wałęsa (@PresidentWalesa) 8 marca 2018
1.Zło -Dobrem zwyciężać
2.Bezprawie-Prawem.
PIS jak widac po czynach zmienił te hasła i postępowanie.
Jeśli to zostanie zrozumiane i koncepcja wybrana przez każdego z nas wszystko inne łatwe jest i bedzie
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 10.03.2018 11:50
Wielkanoc w Solino. Protestujących odwiedził przewodniczący toruńsko-włocławskiej Solidarności
05.04.2026 18:29
Zgrzyt między Koalicjantami a Centrum. W tle marihuana
05.04.2026 06:37

Komentarzy: 0
Członkowie zespołu ds. depenalizacji marihuany z KO, Lewicy i Polski 2050 zarzucają klubowi Centrum zawłaszczenie projektu depenalizującego posiadanie niewielkich ilości marihuany. „Czuję się oszukany, zrobili to, by prędko pokazać swoją sprawczość” - powiedział PAP poseł Adam Gomoła (Polska 2050).
Czytaj więcej
Uczestnicy protestu głodowego Święta spędzą w Solino. Dziś jeden z nich trafił do szpitala
04.04.2026 18:02

Komentarzy: 0
Kolejny uczestnik protestu głodowego prowadzonego w obronie przyszłości Solino został przewieziony do szpitala w stanie zagrażającym życiu i zdrowiu - informują przedstawiciele zakładowej Solidarności. Wcześniej przekazali, że nie przerwą protestu na czas Świąt.
Czytaj więcej
Piotr Duda: Błogosławionych Świąt i radosnego Alleluja!
04.04.2026 15:29
"Ogromna mobilizacja". Negocjacje w ZUS zawieszone do 9 kwietnia
04.04.2026 09:42


