REKLAMA

[video] Konwencja PO i Nowoczesnej. Nowa wspólna nazwa - Koalicja Obywatelska

Dziś podczas konwencji Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej podano nazwę dla wspólnej kampanii i listy do wyborów samorządowych na jesieni tego roku. Na razie koalicja dotyczy regionu mazowieckiego. Obecnie porozumienie tych ugrupowań nosi nazwę Koalicji Obywatelskiej.
 [video] Konwencja PO i Nowoczesnej. Nowa wspólna nazwa - Koalicja Obywatelska
/ print screen/TT
Warszawa musi być nowoczesna i obywatelska! O naszych konkurentach można powiedzieć wiele ale nie że są otwarci i nowocześni. Warszawa musi być otwarta, tolerancyjna i przede wszystkim fajna. Dlatego musimy wygrać w Warszawie!
- stwierdził Rafał Trzaskowski.
 
Musimy być blisko wszystkich mniejszości i to nam pozwala otwierać się jeszcze szerzej
- dodał polityk.
 
#KoalicjaObywatelska idzie po zwycięstwo
- zapowiedział poseł Michał Szczerba z PO.
 
Kiedy na przeciwko nas stają barbarzyńcy, jedyną rozsądną odpowiedzią musi być #KoalicjaObywatelska (...) Warszawa zasługuje na zmianę, Warszawa zasługuje na Trzaskowskiego i Rabieja (...) Ta władza boi się jednego, boi się siły. Pokażmy naszą determinację i siłę, pokażmy, że Warszawa walczy. Wygrajmy te wybory!
- uznał działacz Nowoczesnej, przewodniczący regionu mazowieckiego i warszawski samorządowiec - Sławomir Potapowicz.
 
Najbliższe wyboru zdecydują też jaka będzie Polska. Czy będzie to Polska, w której cała władza będzie należała do PiS, czy też samorząd pozostanie obszarem wolności, z którego wyjdzie impuls do odsunięcia Jarosława Kaczyńskiego od władzy?
- mówiła Katarzyna Lubnauer.

Jedno pytanie do Pana Potapowicza, w Warszawie prezydentem jest Hanna Gronkiewicz-Waltz z PO, więc jeśli stanowisko jej zająłby Pan Trzaskowski, to jaka to zmiana?

 

źródło: TT

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura